Z ciekawości zapytam, dns'y goggle też blokują empik.com z komentarzem coś jak u mnie: "Site may contain content that is harmful, illegal, or malicious to your computer"

Niby to empik ale jak mam temporarily blocked to interesujące :P

#empik #googledns #dns #glupiepytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przeciez nikt nie zmusza do korzystania z tej promocji :P jak nie chcesz to nie musisz :) kilku moich kumpli skorzystalo. i tak przeszli te gry ktore odsprzedawali wiec im akurat bylo na reke, a mogli sobie kupic fife taniej. jesli masz gierki na zbyciu bo juz nie grasz to ta promocja jest w sam raz :)
  • Odpowiedz

Z góry przepraszam za wywołanie tagiem #kultura ale potrzebuję was, obserwujący go :) W empiku jest teraz promocja na książki - 2+1 gratis. Jaką kombinację polecacie, żeby łącznie wyszło ok. 60 zł? Może być zarówno beletrystyka jak i albumy, ale nie fantastyka/romanse :P

#ksiazki #empik #zakupy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lemartez: Znam ludzi, którzy korzystali i bardzo sobie chwalą zaangażowanie lektorów i nastawienie na rozmowy (a nie gramatykę). Co do cen to podobno mają jakiś system zniżek, które całkiem łatwo uzyskac
  • Odpowiedz
  • 0
@pokey: weź pod uwagę, że na tym party było sporo ludzi i wiele miało do mnie jakąś sprawę, nie interes a sprawę. Byłam w biegu, ciagle coś do zrobienia - mało miałam czasu na zwykle pogaduszki. Niemniej, nie chciałam Cię urazić, jesli zachowalam sie równie niegrzecznie to przepraszam. ;-)
  • Odpowiedz
Dzisiaj byłem w empiku, przypadkiem usłyszałem rozmowę jakiegoś gimbusa z sprzedawcą.

- Jest GTA V na PC'a??

- Nie ma.

-
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cherryq: Mój kumpel dzisiaj kupował w warszawskim empiku i było sporo sztuk :) Jeszcze dzisiaj chodzą po 199zł, także warto się przejść jak ktoś i tak ma zamiar kupić.
  • Odpowiedz

W #empik są ciekawe promocje z akcesoriami na #rower . Kupiłem sobie uchwyt na bidon(1,5zł), aluminiowy bidon (5zł), gripy z gąbki(1,5zł) i lampkę migającą(3zł). Były jeszcze jakieś odblaski i opaski.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach