Siedzę sobie w #empik.u naprzeciwko regału z #ksiazka.mi o #odchudzanie.u. Kupiłem sobie "Nie potrafię schudnąć" i zbieram motywację do #pobenaprotalu.
To trzeba byc mna. Zlozyc zamowienie na #empik.com i po chwili przypomniec sobie ze nie wprowadzilam kodu rabatowego ;x #facepalm #fail #wstydliwewyznania
BTW, w #empik.u dział #fantastyka mnie lekko przeraził. Co chwyciłam książkę to jakieś opowieści o #wampir.ach (a la zmierzch). Bleh, bleh. Dosc wampirow ;/
Tomasz z Akwinu - człowiek i dzieło - Jean-Pierre Torrell czyli popołudniowa chwila w Empiku. Bo Akwinista wielkim człowiekiem był! #empik #ksiazka #52ksiazki