Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 0
@UFC_Jest_W_Dupie jak jest uszkodzona to zgłoś reklamacje do DPD
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ja na prawdę nie wiem co za cymbały pracują w DPD.
3 czerwca kurier zgubił przesyłkę (xD), miał się kontaktować w zeszłym tygodniu. W poniedziałek dzwoniłem na infolinię to zgłosić, miała być odpowiedź w ciągu 24-48h. Do dzisiaj była cisza. Dzisiaj zadzwoniłem i słyszę, że poszukiwania mogą trwać do 30 dni.
Nie wiem czy oni sobie żartują czy tam na prawdę takie imbecyle życiowe pracują. Ciągłe problemy z tym kurierem...
#dpd
3 czerwca kurier zgubił przesyłkę (xD), miał się kontaktować w zeszłym tygodniu. W poniedziałek dzwoniłem na infolinię to zgłosić, miała być odpowiedź w ciągu 24-48h. Do dzisiaj była cisza. Dzisiaj zadzwoniłem i słyszę, że poszukiwania mogą trwać do 30 dni.
Nie wiem czy oni sobie żartują czy tam na prawdę takie imbecyle życiowe pracują. Ciągłe problemy z tym kurierem...
#dpd
konto usunięte via Android
- 1
@kuba130000 nie chcesz wiedzieć co kurierzy potrafią robić z paczkami. Zmień firmę kurierską.
konto usunięte via Android
- 1
konto usunięte via Android
- 0
@WstretnyOwsik odkąd jest epidemia nie ma możliwości odbioru własnego w sobotę
- 0
- 1
@Creative3000: W mejlu się dostaje.
I jak klikniesz to przekierowuje tam.
Aby zmienić adres doręczenia, datę doręczenia, odrzucić przesyłkę lub sprawdzić gdzie dokładnie znajduje się Państwa przesyłka kliknij link
I jak klikniesz to przekierowuje tam.
@Mezir: Spoko, dzięki! :)
- 0
- 0
@pitu120: Nigdy nie miałem z nimi problemów.
- 0
@John_archer: pewnie kwestia kurierów w rejonie ale mi się najczęściej z nimi przytrafia problem. :( Ciekawe czy będą w stanie pokazać odstąpienie z moim podpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Megasuper wątpię, w wielu firmach oddziały są pozamykane dla klientów, ze względu na koronkę.
@Maseuko
2020-06-17 12:34:00 Pora na CS
2020-06-17 12:34:00 Pora na CS
@LeopoldStaff: Nie zmienia to faktu, że jeżeli paczki nie można zlokalizować to cynk powinno się dawać wcześniej, że coś jest nie tak, a nie dopiero po tygodniu. Ale co tu wymagać od jednej z najgorszych firm kurierskich.
- 11
Z całego serca ku-wa nie polecam firmy #ups
Zamówiłem sobie podzespoły do komputera, paczka została wysłana 9 czerwca, 10 czerwca pojawił się status "Błędny numer budynku". Pomyślałem, okej, kurier przed Bożym Ciałem nie wyrobił się, przyjedzie w piątek. W piątek zero jakichkolwiek zmian, więc skontaktowałem się z nadawcą, ten zlecił zmianę adresu doręczenia (na taki sam jak był). W poniedziałek informacja, że "Zmiana doręczenie na życzenie odbiorcy" - WTF?
No
Zamówiłem sobie podzespoły do komputera, paczka została wysłana 9 czerwca, 10 czerwca pojawił się status "Błędny numer budynku". Pomyślałem, okej, kurier przed Bożym Ciałem nie wyrobił się, przyjedzie w piątek. W piątek zero jakichkolwiek zmian, więc skontaktowałem się z nadawcą, ten zlecił zmianę adresu doręczenia (na taki sam jak był). W poniedziałek informacja, że "Zmiana doręczenie na życzenie odbiorcy" - WTF?
No
- 1
@multikonto69: Tak wygląda cały tracking mojej paczki. Na czerwono zaznaczone momenty, gdzie kurier NIBY BYŁ, ale ja siedziałem w domu i ani widu ani słychu. Na zielono rzeczywiście był, a na niebiesko to mój kontakt ze sprzedającym, żeby wpisał ten sam adres jeszcze raz (to było 12 czerwca w piątek wieczorem)
źródło: comment_1592419818K5tQ8LwNRTjDVY9ENbvlUM.jpg
Pobierz- 0
@jarokiet: ja osobiście nie wiem, jak ta pseudofirma jeszcze istnieje.
- 0
- 1
@ddzwon: to nie firma tylko kurier. trzeba złożyć skargę na kuriera.
- 0
czyli jak kasjer w biedronce coś źle zrobi, to nie kupujesz już tam? XD
@starypijany123: Kasjer w biedronce nie robi nic źle. Jak w biedronce pracownik chodź nieodpowiednio kichnie to firma go zwalnia.
Mirki jak wygląda sprawa wysyłki paczki do Niemiec? Wysyłał ktoś paczkę dpd? Chcę wysłać przez apaczka.pl i wyskakuje mi "Zbiorczy międzynarodowy list spedycyjny" w którym muszę potwierdzić, że mam działalność gospodarczą, a nie mam, chcę wysłać po prostu paczkę do znajomego. Jak to zrobię bezpośrednio przez dpd to też to będę musiała oświadczyć? Pytam, bo mam już doładowane konto na tej apaczce i nie wiem czy znowu wkładać w to kasę drugi
konto usunięte via Android
- 0
@dziobalica tak, pracuje i wysyłam
- 0
@LeopoldStaff dzięki:D
- 0
- 1
@Jason_Voorhees: w punkcie DHL to ogarniesz, tylko sprawdź na stronie czy w tym konkretnym mają taką opcję
@ditoski: Dzięki, ale mi bardziej chodzi o kuriera do domu, nigdy kuriera nie zamawiałem, to zielony jestem lol
Czemu kurierzy już nie pukają do mych drzwi, a każą walczyć z ostrym cieniem mgły i schodzić na dół po paczki samemu?
#inpost #dpd #kurier #gorzkiezale #kiciochpyta #pytanie i może #koronawirus
#inpost #dpd #kurier #gorzkiezale #kiciochpyta #pytanie i może #koronawirus
- 1
konto usunięte via Android
- 0
@karolinana Waga paczki? Jeśli powyżej 30kg to dodatkowo kurier nie ma obowiązku wnosić paczki
5
Morele ku przestrodze

Jakiś czas temu wysłałem UPS do Morele.net na reklamację (4ta z rzędu). Z racji tego iż sprzęt co kilka miesięcy się psuł zażądałem zwrotu pieniędzy. Po ups'a przyjechał kurier DPD wysłany przez sklep. Pierwszego dnia stwierdził iż nie wejdzie na górę (mieszkam w bloku) i paczki nie odebrał. Po...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@norbert1988: jak paczka była nienaruszona to wina pakowacza.
- 0
@Lorenzo_von_Matterhorn: Tylko, że mój wpis odnosi się do sytuacji gdzie dpd nie dotrzymało terminu odpowiedzi.
Czemu to dpd jest tak p----------e to ja nie wiem.
Od dwóch dni kurier mi nie może wydać przesyłki bo nie mam kodu bo nie dostałem SMS. No ja p------e, twierdzi, że nie może zweryfikować odbiorcy i dowód czy numer telefonu są dla niego niewystarczające. Co za ułomy tam pracują...
#dpd
Od dwóch dni kurier mi nie może wydać przesyłki bo nie mam kodu bo nie dostałem SMS. No ja p------e, twierdzi, że nie może zweryfikować odbiorcy i dowód czy numer telefonu są dla niego niewystarczające. Co za ułomy tam pracują...
#dpd
@kuba130000: Ale wiesz, ze pewnie on ten kod musi u siebie wpisac, zeby to wydac, bo appka tego nie pusci ?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




















#dpd #scam #internet
źródło: comment_1593279973X8aL0QxcSwlRPvCLTXkoxa.jpg
Pobierz