Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja na prawdę nie wiem co za cymbały pracują w DPD.
3 czerwca kurier zgubił przesyłkę (xD), miał się kontaktować w zeszłym tygodniu. W poniedziałek dzwoniłem na infolinię to zgłosić, miała być odpowiedź w ciągu 24-48h. Do dzisiaj była cisza. Dzisiaj zadzwoniłem i słyszę, że poszukiwania mogą trwać do 30 dni.
Nie wiem czy oni sobie żartują czy tam na prawdę takie imbecyle życiowe pracują. Ciągłe problemy z tym kurierem...

#dpd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Creative3000: W mejlu się dostaje.

Aby zmienić adres doręczenia, datę doręczenia, odrzucić przesyłkę lub sprawdzić gdzie dokładnie znajduje się Państwa przesyłka kliknij link

I jak klikniesz to przekierowuje tam.
  • Odpowiedz
Co ten #dpd #kurier robi? Paczka z Łodzi poleciała do magazynu centralnego w Warszawie, żeby przewieźli ją do Poznania, po czym odwieźli znowu gdzieś pod Warszawę, a ma trafić niedaleko Gdańska
Dajcie mi moją gitarę ( ͠° °)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przesyłka niedoręczona - rezygnacja klienta z przesyłki


Kurier zdecydował za mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) DPD to chyba najgorszy soft kurierów, najczęściej jak mam problem to właśnie z nimi.

#kurier #kurierzy #dpd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@John_archer: pewnie kwestia kurierów w rejonie ale mi się najczęściej z nimi przytrafia problem. :( Ciekawe czy będą w stanie pokazać odstąpienie z moim podpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy jeśli przesyłka jest już w oddziale to jest możliwość aby odebrać ją tam osobiście i nie czekaj do jutra na kuriera ? #dpd #kurier
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@LeopoldStaff: Nie zmienia to faktu, że jeżeli paczki nie można zlokalizować to cynk powinno się dawać wcześniej, że coś jest nie tak, a nie dopiero po tygodniu. Ale co tu wymagać od jednej z najgorszych firm kurierskich.
  • Odpowiedz
Z całego serca ku-wa nie polecam firmy #ups
Zamówiłem sobie podzespoły do komputera, paczka została wysłana 9 czerwca, 10 czerwca pojawił się status "Błędny numer budynku". Pomyślałem, okej, kurier przed Bożym Ciałem nie wyrobił się, przyjedzie w piątek. W piątek zero jakichkolwiek zmian, więc skontaktowałem się z nadawcą, ten zlecił zmianę adresu doręczenia (na taki sam jak był). W poniedziałek informacja, że "Zmiana doręczenie na życzenie odbiorcy" - WTF?
No
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaczęła się amerykańska moda #kurier . #dpd podrzuca paczki pod drzwi ludzi których nie ma w domu. Zapamiętać! Z usług tej firmy nie korzystać.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli jak kasjer w biedronce coś źle zrobi, to nie kupujesz już tam? XD


@starypijany123: Kasjer w biedronce nie robi nic źle. Jak w biedronce pracownik chodź nieodpowiednio kichnie to firma go zwalnia.
  • Odpowiedz
Mirki jak wygląda sprawa wysyłki paczki do Niemiec? Wysyłał ktoś paczkę dpd? Chcę wysłać przez apaczka.pl i wyskakuje mi "Zbiorczy międzynarodowy list spedycyjny" w którym muszę potwierdzić, że mam działalność gospodarczą, a nie mam, chcę wysłać po prostu paczkę do znajomego. Jak to zrobię bezpośrednio przez dpd to też to będę musiała oświadczyć? Pytam, bo mam już doładowane konto na tej apaczce i nie wiem czy znowu wkładać w to kasę drugi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czemu to dpd jest tak p----------e to ja nie wiem.
Od dwóch dni kurier mi nie może wydać przesyłki bo nie mam kodu bo nie dostałem SMS. No ja p------e, twierdzi, że nie może zweryfikować odbiorcy i dowód czy numer telefonu są dla niego niewystarczające. Co za ułomy tam pracują...
#dpd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach