Wszystko
Najnowsze
Archiwum

umcumcumcbejbe
- 0
#ekonomia #apple #android #ups #dpd #dhl dlaczego nie ma możliwości wykupienia ubezpieczenia?

umcumcumcbejbe
- 0
@queuele: haha dla zasięgu

umcumcumcbejbe
- 0
@queuele: pa tera #danielmagical
- 3
@umcumcumcbejbe: byle nie DPD
- 1
@Gronbar: UPS wygrał wiec juz u nich wzialem
Mam pytanie #pracbaza, #kurier, #firma, #biznes Dostałem propozycję, żeby postawić busa wraz z kurierem do #inpost na trasę 150 km, 60-100 punktów (Warmińsko-Mazurskie i Podlaskie here). Niestety mój bus jest już trochę zajeżdżony i raczej nie podoła więc zastanawiam sie nad leasingiem używanego 4 latniego #renault master. Z mojej kalkulacji z kosztami leasingu, paliwa, kosztów pracownika, ubezpieczeniem,
@czaraaas: wstaw tego swojego busa na 2-3 miesiące i dopiero później podliczeniu czy opłaca ci się leasing. Od jesieni do świąt Bożego narodzenia będzie na pewno dużo pracy. JesCze kwestia pracownika, ciężko znaleźć kogoś dobrego, sam tez musisz ogarniać rejon gdyby pracownik potrzebował wolnego lub na wypadek zdarzeń losowych.
- 0
Szczerze to najbardziej przeraża mnie pracownik, nie sądziłem, że będzie tak trudno go znaleźć. Kilka dni temu powystawiałem gdzie się da ofery, lecz odzew jest strasznie marny, raptem kilka telefonów, głównie osoby z małą stycznością z busem. Zrobiłem wywiad wśród kurierów Inpost, których przypadkowo spotykalem i proponowałem takie same warunki. Niby znalazłem chłopaka z doświadczeniem, już się dogadaliśmy, ale dzisiaj zadzwonił, że to ciężka praca, ze dużo jeżdżenia i że nie wie
- 6
Mirki właśnie mi przyszedł mail, że paczka wysłana z #fedex no niby coś tam zamawiałem ale paczka waży 14kg to trochę dużo jak na podkoszulek także nie wiem co to może byc, chyba, że pomylili wagę.
Paczka nadana że Stryków także nie wiem jaki tam jest #sklep
Ma jutro przyjść, jakieś propozycje co to może być?
#kurier #dpd #gls #kiciochpyta
Paczka nadana że Stryków także nie wiem jaki tam jest #sklep
Ma jutro przyjść, jakieś propozycje co to może być?
#kurier #dpd #gls #kiciochpyta
Nie chcąc przegrywać życia, przeprowadziłem się z 60-tysięcznego miasta bez większych perspektyw 450 km dalej do #poznan i aktualnie szukam tyrki.
Początki bywają trudne i trochę żal mi było opuszczać rodzinne miasto, ale trzeba było wyjść z pudełka.
Jutro mam rozmowę o pracę jako #kurier i chciałbym zapytać zorientowanych w temacie jak ogólnie ocenią pracę jako kurierzy w #dpd #fedex #dhl czy
Początki bywają trudne i trochę żal mi było opuszczać rodzinne miasto, ale trzeba było wyjść z pudełka.
Jutro mam rozmowę o pracę jako #kurier i chciałbym zapytać zorientowanych w temacie jak ogólnie ocenią pracę jako kurierzy w #dpd #fedex #dhl czy
@Aparatowy_rozlewu: o k-----e, z jakiego województwa jeśli można?
- 1
@dziczyznaa: Podlaskie
- 0
9
oszustwo DPD na przeważeniu

Wysłałem paczkę korzystając z sendit.pl i wybierając DPD (głupi ja). Jakoś chwilę po dostarczeniu paczki dostałem wiadomość o naliczeniu opłaty dodatkowej w związku z przeważeniem. Byłem lekko zaskoczony bo wymiary jakie podali nijak miały się do tego co pokazywał mój...
z- 31
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Hej!
Który z kurierów, która z platform brokerskich takich usług, pozwala na zamówienie kuriera z odbiorem z obcego adresu, gdzie kurier naklei etykietę (wydrukowaną z terminala?), a przesyłka dotrze do mnie? (Coś na wzór zwrotu do paczkomatu, piszę numer zwrotu i wkładam do paczkomatu?! :) )
Chodzi mi o kuriera, który ogarnie mi odbiór przesyłki od starszej osoby, takie D2D ale źródłowa paczka nie będzie miała etykiety. Ktoś z Was kojarzy u
Który z kurierów, która z platform brokerskich takich usług, pozwala na zamówienie kuriera z odbiorem z obcego adresu, gdzie kurier naklei etykietę (wydrukowaną z terminala?), a przesyłka dotrze do mnie? (Coś na wzór zwrotu do paczkomatu, piszę numer zwrotu i wkładam do paczkomatu?! :) )
Chodzi mi o kuriera, który ogarnie mi odbiór przesyłki od starszej osoby, takie D2D ale źródłowa paczka nie będzie miała etykiety. Ktoś z Was kojarzy u
@RisingKnee: jak się wyjaśniła sprawa?
- 0
@aha_pozdro: paczki nie dostałem wróciła do nadawcy. Na szczęście to tylko karta SIM i nic mnie to (oprócz nerwów) nie kosztowało. Złożyłem skargę na kuriera i tyle.
Ale jak zobaczyłem że moją przesyłkę z USA też obsługuję DPD to od razu jak dostałem SMS z info że kurier dostarczy przesyłkę dzisiaj to sprawdziłem jego numer i zadzwoniłem powiedzieć żeby jest adres istnieje i ma dzwonić jak ma problemy z trafieniem.
Ale jak zobaczyłem że moją przesyłkę z USA też obsługuję DPD to od razu jak dostałem SMS z info że kurier dostarczy przesyłkę dzisiaj to sprawdziłem jego numer i zadzwoniłem powiedzieć żeby jest adres istnieje i ma dzwonić jak ma problemy z trafieniem.
konto usunięte via Android
- 442
@NarysujMiBrajanka płytki kurierem zamawiać XD
Komentarz usunięty przez moderatora
Ostatnio opcje zarządzania paczką w DPD coś chyba nie działają.
Przekierowanie do punktu odbioru - olane.
Przełożenie dostarczenia na dzień następny - olane. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dpd
Przekierowanie do punktu odbioru - olane.
Przełożenie dostarczenia na dzień następny - olane. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dpd
konto usunięte via Android
- 0
485
Walka z wiatrakami, czyli update znaleziska o zagubionej przez DPD przesyłce.

- 122
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
siema mirasy jutro wyjeżdżam i jutro też kurier wpakuje paczke do paczkomatu, czy jest jakiś sposób aby się skontaktować z tym kurierem, żeby mi ją przywiózł lub żeby umieścił ją w paczkomacie tak szybko jak to tylko możliwe? zależy mi mega na tej paczce. chodzi oczywiście o inpost #inpost #kurier #paczkomaty #kurierzy #dpd #dhl
- 1
@AnalnyNiszczyciel: Jeżeli adres jest podany prawidłowo to tak. Nr tel czasami jest w ogóle niepotrzebny
- 0
czy gabaryty paczki na palecie liczone są razem z paletą? jaka maksymalna wysokość paczki może być? 180 cm? mam niestety do wysłania paczkę która waży tylko 21 kg ale gabarytowo (bez palety) to 80x65x190 cm przy czym wysokość mogę zmniejszyć do max wymagań przewoźnika
da się w ogóle to kuriersko wysłać, odległość 380 km, jakie ceny?
#kurierzy #kurier #dpd #dhl #fedex #
da się w ogóle to kuriersko wysłać, odległość 380 km, jakie ceny?
#kurierzy #kurier #dpd #dhl #fedex #
1618
DPD zgubiło wielką paczkę z obrazami mojej siostry i nie wyjaśnia sytuacji.

Czołem Mirki i Mirabelki. Przejdę od razu do konkretów. Moja siostra wysłała swoje prace malarskie na konkurs do Francji za pośrednictwem DPD. Przesyłka była wielkości mniejszej szafy, a oni ją zgubili....(╯︵╰,) Status, jaki widzimy niezmiennie od dwóch tygodni wskazuje, że paczka znajduje się...
z- 326
- #
- #
konto usunięte via Android
- 0
@kuba130000 o 3 w nocy zmieni status na odbioca nie obecny XD
- 0
@LeopoldStaff: nawet mi nie mów o odbiorcy nie obecnym bo taki właśnie status ma przesyłka nadana do mnie 29 maja, wisi tak do dzisiaj i nikt nie wie gdzie ona jest XD
ahh to DPD, powinno zostać zdelegalizowane na poziomie konstytucji XD
ahh to DPD, powinno zostać zdelegalizowane na poziomie konstytucji XD
- 3
Ja to zawsze mam przypał z przesyłkami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sprawa wygląda tak: facet kupił ode mnie na olx piekarnik do zabudowy. Nie przyjechał osobiście, bo stwierdził, że za daleko i mu się nie opłaca i poprosił o wysyłkę kurierem (ja pokryłam koszty wysyłki). Zapakowałam piekarnik w duży, gruby karton, z każdej strony uszczelniłam styropianem, a na samym kartonie ponaklejałam etykiety "nie rzucać, szkło". Wczoraj kurier odebrał
@cytmirka: facet robi reklamację, powinien online wysłać protokół. Nie wiem jak jest z tym ubezpieczeniem, lepiej zadzwoń na infolinie i dowiedz się dokładnie. Nie rób mu zwrotu, niech dogada się z kurierem.
@cytmirka nic mu nie oddawaj, niech się chłop z kurierem szarpie. Ty swoje zrobiłaś najlepiej jak mogłaś i towar od ciebie wyjechał nienaruszony. Nic mu nie oddawaj

























