Mam pytanie #pracbaza, #kurier, #firma, #biznes Dostałem propozycję, żeby postawić busa wraz z kurierem do #inpost na trasę 150 km, 60-100 punktów (Warmińsko-Mazurskie i Podlaskie here). Niestety mój bus jest już trochę zajeżdżony i raczej nie podoła więc zastanawiam sie nad leasingiem używanego 4 latniego #renault master. Z mojej kalkulacji z kosztami leasingu, paliwa, kosztów pracownika, ubezpieczeniem,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czaraaas: wstaw tego swojego busa na 2-3 miesiące i dopiero później podliczeniu czy opłaca ci się leasing. Od jesieni do świąt Bożego narodzenia będzie na pewno dużo pracy. JesCze kwestia pracownika, ciężko znaleźć kogoś dobrego, sam tez musisz ogarniać rejon gdyby pracownik potrzebował wolnego lub na wypadek zdarzeń losowych.
  • Odpowiedz
  • 0
Szczerze to najbardziej przeraża mnie pracownik, nie sądziłem, że będzie tak trudno go znaleźć. Kilka dni temu powystawiałem gdzie się da ofery, lecz odzew jest strasznie marny, raptem kilka telefonów, głównie osoby z małą stycznością z busem. Zrobiłem wywiad wśród kurierów Inpost, których przypadkowo spotykalem i proponowałem takie same warunki. Niby znalazłem chłopaka z doświadczeniem, już się dogadaliśmy, ale dzisiaj zadzwonił, że to ciężka praca, ze dużo jeżdżenia i że nie wie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki właśnie mi przyszedł mail, że paczka wysłana z #fedex no niby coś tam zamawiałem ale paczka waży 14kg to trochę dużo jak na podkoszulek także nie wiem co to może byc, chyba, że pomylili wagę.
Paczka nadana że Stryków także nie wiem jaki tam jest #sklep
Ma jutro przyjść, jakieś propozycje co to może być?

#kurier #dpd #gls #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie chcąc przegrywać życia, przeprowadziłem się z 60-tysięcznego miasta bez większych perspektyw 450 km dalej do #poznan i aktualnie szukam tyrki.
Początki bywają trudne i trochę żal mi było opuszczać rodzinne miasto, ale trzeba było wyjść z pudełka.
Jutro mam rozmowę o pracę jako #kurier i chciałbym zapytać zorientowanych w temacie jak ogólnie ocenią pracę jako kurierzy w #dpd #fedex #dhl czy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Peterov: Uuu, bardzo duży gabaryt, bo suma boków to 250 cm. No za takie coś to kurier standardowy (UPS, DHL) weźmie kilkaset złotych, 700-800 to takie minimum. Poszukaj lepiej małe firemki typu GL Parcels (nie mylić z GLS), które kursują z paczuszkami.
  • Odpowiedz
Hej!
Który z kurierów, która z platform brokerskich takich usług, pozwala na zamówienie kuriera z odbiorem z obcego adresu, gdzie kurier naklei etykietę (wydrukowaną z terminala?), a przesyłka dotrze do mnie? (Coś na wzór zwrotu do paczkomatu, piszę numer zwrotu i wkładam do paczkomatu?! :) )
Chodzi mi o kuriera, który ogarnie mi odbiór przesyłki od starszej osoby, takie D2D ale źródłowa paczka nie będzie miała etykiety. Ktoś z Was kojarzy u
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aha_pozdro: paczki nie dostałem wróciła do nadawcy. Na szczęście to tylko karta SIM i nic mnie to (oprócz nerwów) nie kosztowało. Złożyłem skargę na kuriera i tyle.

Ale jak zobaczyłem że moją przesyłkę z USA też obsługuję DPD to od razu jak dostałem SMS z info że kurier dostarczy przesyłkę dzisiaj to sprawdziłem jego numer i zadzwoniłem powiedzieć żeby jest adres istnieje i ma dzwonić jak ma problemy z trafieniem.
  • Odpowiedz
Ostatnio opcje zarządzania paczką w DPD coś chyba nie działają.
Przekierowanie do punktu odbioru - olane.
Przełożenie dostarczenia na dzień następny - olane. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dpd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siema mirasy jutro wyjeżdżam i jutro też kurier wpakuje paczke do paczkomatu, czy jest jakiś sposób aby się skontaktować z tym kurierem, żeby mi ją przywiózł lub żeby umieścił ją w paczkomacie tak szybko jak to tylko możliwe? zależy mi mega na tej paczce. chodzi oczywiście o inpost #inpost #kurier #paczkomaty #kurierzy #dpd #dhl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy gabaryty paczki na palecie liczone są razem z paletą? jaka maksymalna wysokość paczki może być? 180 cm? mam niestety do wysłania paczkę która waży tylko 21 kg ale gabarytowo (bez palety) to 80x65x190 cm przy czym wysokość mogę zmniejszyć do max wymagań przewoźnika

da się w ogóle to kuriersko wysłać, odległość 380 km, jakie ceny?

#kurierzy #kurier #dpd #dhl #fedex #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Do której godziny ta pseudo firma kurierska zwana DPD dostarcza przesyłki?
Od godziny 7 rano jest status "wydanie przesyłki do doręczenia" a nadal nie dotarła... Jest szansa, że dzisiaj będzie jeszcze?

#dpd #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LeopoldStaff: nawet mi nie mów o odbiorcy nie obecnym bo taki właśnie status ma przesyłka nadana do mnie 29 maja, wisi tak do dzisiaj i nikt nie wie gdzie ona jest XD
ahh to DPD, powinno zostać zdelegalizowane na poziomie konstytucji XD
  • Odpowiedz
Ja to zawsze mam przypał z przesyłkami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sprawa wygląda tak: facet kupił ode mnie na olx piekarnik do zabudowy. Nie przyjechał osobiście, bo stwierdził, że za daleko i mu się nie opłaca i poprosił o wysyłkę kurierem (ja pokryłam koszty wysyłki). Zapakowałam piekarnik w duży, gruby karton, z każdej strony uszczelniłam styropianem, a na samym kartonie ponaklejałam etykiety "nie rzucać, szkło". Wczoraj kurier odebrał
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cytmirka: facet robi reklamację, powinien online wysłać protokół. Nie wiem jak jest z tym ubezpieczeniem, lepiej zadzwoń na infolinie i dowiedz się dokładnie. Nie rób mu zwrotu, niech dogada się z kurierem.
  • Odpowiedz
  • 11
@cytmirka nic mu nie oddawaj, niech się chłop z kurierem szarpie. Ty swoje zrobiłaś najlepiej jak mogłaś i towar od ciebie wyjechał nienaruszony. Nic mu nie oddawaj
  • Odpowiedz