#dpd Czy da się odebrać przesyłkę w punkcie w której ktoś ją nadał godzinę wcześniej?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd
Mam przesyłkę która została nadana z Czech. Czeski przewoźnik transportuje ją do punktu DPD w Gliwicach i tam ją nadaje. DPD zajmuje się dostawą na terenie Polski. Czy mógłbym przekierować tą przesyłkę tak, żebym mógł ją odebrać w miejscu nadania?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziękuję kurierze, że stwierdziłeś odmowę odbioru opłaconej paczki, nie próbując jej dostarczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dpd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam prawo mieć pretensję do kuriera? Niedawno zadzwonił do mnie, pyta o klatkę, więc mu tłumaczę. Ok, mówi, że jest na dole i czeka. Paczka 3 kg jakieś waży, więc chyba powinien dostarczyć bezpośrednio do mieszkania a nie do klatki i oczekiwać aż klient się pofatyguje sam? I najlepsze: on sobie paczkę zostawił pod tą klatką i poszedł. Ja w między czasie musiałem się ubrać, a ktoś mógł mi z-----ć tę paczkę.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neonet dostarczył mi dziś za pomocą firmy DPD qleda 55. Ku mojemu zdziwieniu bez palety, samo pudełko. Czy to prawidłowy sposób trasporu telewizorów?
#neonet #dpd #tv
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AgentGRU: Mogą cmoknąć go w pompkę. Nie ma ludzi do pracy i co najwyżej dostanie info że jakiś debil się pruje i skargi wysyła ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mały update

Przesyłka widnieje jako niezdana przez kuriera do magazynu do soboty. Do przełożonych kuriera została przekazana informacji, iż kurier przekazał, że paczki w sobotę nie posiadał celem weryfikacji. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania.
  • Odpowiedz
Kurierzy aż tak są obładowani paczkami? wykupiona opcja "doręczenie w sobotę" paczka od rana w doręczeniu ale coś wątpie aby się pan kurier pojawił, tel ma wyłączony ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dpd #gorzkiezale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drakan8: dpd mam dopiero 1,5 roku i na razie nic nie zgubili/zniszczyli co InPost musi zrobić kilka razy w roku.

A w tym roku, InPost przegina na całego, mógłbym tu esej napisać na temat tego ile razy wku... zdenerwowali mnie w tym roku i ile kasy straciłem.
  • Odpowiedz
Mirasy, zamówiłem przez internet soczewki z #visionexpress dokładnie 51h temu z opcją dostawy kurierem "w ciągu 24h" i nie pojawiło się od tego czasu żadne info ani na mailu, ani przez telefon o stanie przesyłki.
Ostatnim razem identyczna przesyłka doszła w półtora dnia, a info o rozpoczęciu jej doręczania pojawiło się już po 25h. Ktoś może miał podobne sytuacje?
#kurier #dpd #pytanie #przesylki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ten tracking jest jakis zbugowany czy co, ze od 14 mam "Przesyłka odebrana przez Kuriera"
#dpd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś kontakt z wysyłką paczki z UK przez Hermes i potem DPD? Nie mam kontaktu z nadawcą, nie wpisali mojego numeru ani maila, nie mogę przekierować paczki ani zaktualizować danych. Czekam na paczkę ponad 3 tygodnie zwodzona przez Konsultantów i już tracę cierpliwość.

Domofon w mojej klatce nie działa więc jak nie mają mojego numeru to pewnie tej paczki nie dostanę.

#dpd #kurier #uk #
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach