Wpis z mikrobloga

Z całego serca ku-wa nie polecam firmy #ups
Zamówiłem sobie podzespoły do komputera, paczka została wysłana 9 czerwca, 10 czerwca pojawił się status "Błędny numer budynku". Pomyślałem, okej, kurier przed Bożym Ciałem nie wyrobił się, przyjedzie w piątek. W piątek zero jakichkolwiek zmian, więc skontaktowałem się z nadawcą, ten zlecił zmianę adresu doręczenia (na taki sam jak był). W poniedziałek informacja, że "Zmiana doręczenie na życzenie odbiorcy" - WTF?
No ale nic, kurier miał być we wtorek. Cały dzień siostra czekała na paczkę, wróciłem z roboty około 15:30 i czekałem nadal. 16:10 widzę status "Odbiorca nie był dostępny". NO KU-WA. Dziś przyjechał. Oczywiście w momencie, gdy nikogo nie było w domu. Sąsiad był, ale kurier nawet się nic nie zapytał - zostawił awizo z "Była to nasza ostatnia próba" i zadowolony.
Kilka razy próbowałem się dodzwonić na pie_oną infolinię - po przebrnięciu przez bota w momencie gdy czekam na konsultanta infolinia mnie rozłącza. Dzwoniłem z kilku numerów, zawsze to samo. Powiecie - ej, możesz przecież zmienić przez stronę. TAKI CH-J. USTERKI KU-WA TECHNICZNE. Z #dpd czy #dhl zero problemów, dzwonią wcześniej, że jadą z paczką czy ktoś jest, albo potrafią przyjechać i wnieść do domu na ganek. Ale nie UPS, po jednej FIZYCZNEJ próbie doręczenia powiedzą, "hola hola, to już koniec". Nigdy ku-wa więcej ich usług, trzeba się na stałe przerzucić na paczkomaty #inpost
  • 8