@piotr-zbies: Nowy pocisk (pewnie ~550mm na 2000m ledwo więcej niż wolframowy Pronit do naszych 125mm), a jest gorszy od starego DM53(700mm/2km) (669mm vs 745mm) albo nawet DM43 z 1995r., Rosja ma Vacuum 1 i 2, Svinets (740mm) 1 i 2, USA nowe M829A3 i A4 cała reszta nowe pociski jak DM53A1/DM63, wszystkie mogą pokonać dużo ponad 700mm, a u nas dalej amunicja jak z 2000 roku.
  • Odpowiedz
#rozdajo mam kod na czołg Sabre poz.6 AFV w Armored Warfare jeżeli są jacyś czołgiści w tej grze zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wylosuję plusujących za pomocą http://mirkorandom.x25.pl i wyślę w wiadomości prywatnej (jeżeli masz zablokowane to losuje kogo innego to samo tyczy zielonek posiadających konto mniej niż 2 tygodnie) #czolgi #edit sorki że od nowa post ale nie mogłam go edytować
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#modelarstworedukcyjne #modelarstwo #hobby #czolgi
Sherman M4A3 ukończony (no może dodam jeszcze sznurki żeby uwiązać ten cały bajzel).
Od siebie dodałem poprzeczki do zawieszenia plecaków i toreb.
W porównaniu do poprzedniego modelu użyłem lakieru satynowego (po washu tylko mgiełka)- jest lepiej ale matowy chyba rozwiąże problem całkowicie.
Zostało mi jeszcze dużo akcesoriów do wycięcia + figurki, więc chciałbym w przyszłości wykorzystać model do dioramy.
brasi24 - #modelarstworedukcyjne #modelarstwo #hobby #czolgi
Sherman M4A3 ukończony ...

źródło: comment_6OKU8vZv4YDRTTDi7F8AGctEMCPcGcnl.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach