via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Polecam #praga #czechy
Dziś w południe tak wyglądała sytuacja na moście Karola ()
Jestem tutaj 3x ale nigdy nie zwiedzało mi się tak dobrze - bez jakiegokolwiek tloku i tłumu ludzi, ogólnie sytuacja z #covid19 wygląda tak że w sklepach ani centrach handlowych maseczek nosić nie trzeba, natomiast policja pilnuje i sprawdza na stacjach metra i w komunikacji .
Atktona_tyle - Polecam #praga #czechy 
Dziś w południe tak wyglądała sytuacja na mośc...

źródło: comment_1597157847ZnOqFJAcsMLORFBUIereMp.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jest jakaś #nawigacja co pokaże bezpłatne odcinki w #czechy #slowacja #wegry Jadę na trochę dłużej nie chciałem płacić winiet w obu kierunkach, a teraz peniam bo wszędzie znaczki M w Czechach, a #googlemaps pokazuję żeby normalnie jechać środkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zieloni 5000!


Udało się nawet ładną okrągłą liczbę #kwadraty utrafić w zielonym kolorze. Powolutku nabiera to jakiegoś kształtu. Może zdążę w tym roku dociągnąć do Ukraińskiej granicy. Jakby kogoś interesowało to w komentarzu jak wyglądają kwadraciki w ujęciu europejskim.

W sobotę 15 sierpnia (o ile nic się nie zmieni na granicach) jedziem na mini #eurotrip. W tamtym roku
było więcej, dotarłem do Amsterdamu, Paryża i z powrotem. W tym
metaxy - > Zieloni 5000!

Udało się nawet ładną okrągłą liczbę #kwadraty utrafić w ...

źródło: comment_1597050901Vxmi2KwVI0l67lJxNBydmj.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientuje się ktoś czy w nadchodzący weekend (14-16 sierpnia) da radę wejść do skalmego miasta (Adršpach). W ogóle czy atrakcje Kotliny Kłodzkiej będą dostępne (kaplica czaszek, jakieś punkty widokowe w Górach Stołowych).
#adrspach #czechy #kotlinaklodzka #klodzko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gilson: Byłem w Adsprach 2 tygodnie temu, wszystko było ok, tylko polecam jechać poza godzinami 11-13, my staliśmy 30 minut przed granicą w kolejce samochodów, bo wpuszczali dopiero jak określona liczba samochodów wyjechała ze skalnego miasta. Tłumy ludzi.
  • Odpowiedz
Chcę się wybrać na weekend do Czech, jakoś blisko granicy. Zależy mi na jakichś klimatycznych knajpach, dobrym czeskim piwerku, może ładnej starówce do pozwiedzania. Mirki coś polecają?

#podroze #podrozujzwykopem #czechy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dużo jest w Pradze miejsc gdzie nie zapłacę kartą?
Jadę na tydzień. Planuję wszędzie płacić revolutem i zastanawiam się ile brać gotówki na wszelki wypadek. Chciałem 1000 koron, ale teraz myślę, że może być mało.
Niby mógłbym wypłacić na miejscu, ale tutaj przyda się rekomendacja bankomatu, gdzie wypłacę z revoluta bez prowizji.

Poza centrum na pewno będę też trochę chodził po Žižkovie. W miarę możliwości chcę chodzić do knajp dla lokalsów.
#
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dondon: Na Hradczanach byłem drugi raz w życiu i teraz było mniej ludzi niż poprzednio (3 lata temu).
W weekend zrobiło się tłoczno na starym mieście ale okolice starego miasta i Wyszehrad wg mnie luźno

Update: dziś drugi raz nie mogłem zapłacić kartą - kawiarnia raczej dla lokalsów
  • Odpowiedz
  • 1
@dondon jak masz ekipę to mozna się tam wybrać na piwka lub piknik, są lokale z piwem, dobre widoki i dużo zieleni. W weekendy siedzi tam dużo ludzi i imprezuje
  • Odpowiedz