Murki gra ktos z Was w SHADOWS OF KURGANSK?zauważyłem ostatnio że wokół tej gierki zrobił sie spory #hype i nie bez powodu,gra jest świetna,jest dostępna na smartfony i PC,znalazłem ja przypadkiem,cos tam oglądałem ze #stalker i #youtube zapropnowało,obejrzałem i zakochałem sie w tej grze,jest po prostu zajebista i co najwazniejsze trzeba w niej troche mysleć,nie chodzisz bezmyslnie i nie rozwalasz głupich zombiaków,ma klimaty stalkera i #
atrax15 - Murki gra ktos z Was w SHADOWS OF KURGANSK?zauważyłem ostatnio że wokół tej...

źródło: comment_ahadmIhtqPkRsWcimmqF2RjTVfpt84kG.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak obecnie jest z wjazdem do Czarnobyla/ Prypeci? Chciałbym wybrać się własnym samochodem na własną rękę a nie chciałbym się dowiedzieć na miejscu że nie mogę wjechać
#czarnobyl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach