Helloł mirki w ten prawie już świąteczny dzień :)
Jestem w trakcie produkcji CV i pytanie odnośnie maila.
Lepiej wpisać: xyyyyyyzz@gmail.com czy xx@mojadomena.pl?
x - 1 litera imienia
yyyyy - nazwisko
zz - rocznik bo samo imie+nazwisko zajete :<
Jestem w trakcie produkcji CV i pytanie odnośnie maila.
Lepiej wpisać: xyyyyyyzz@gmail.com czy xx@mojadomena.pl?
x - 1 litera imienia
yyyyy - nazwisko
zz - rocznik bo samo imie+nazwisko zajete :<





































#pracbaza