Po co nakłamałeś? :p To przecież wyjdzie.


@koira: Bezczelnie kłamać raczej nie, ale moim zdaniem warto koloryzować. Np. opisać swoje obowiązki poważniej, niż w rzeczywistości. Wymyślić jakąś bardziej profesjonalną nazwę na swoje poprzednie stanowisko. Wpisać sobie znajomość programów, które jak coś to ogarniesz do czasu rozmowy. Albo jak skończyłeś tylko licencjat, to napisać sam rok ukończenia studiów bez tytułu.
Pamiętaj, że inni kandydaci też naginają swoje CV. Ba, sami pracodawcy
  • Odpowiedz
Ktoś byłby chętny? Dodam, że już nieaktualne.

Dobrze finansowany start-up szuka ekstremalnie utalentowanych developerów C/C++/Unixa do pomocy w komercjalizacji internetu. Musisz mieć doświadczenie w projektowaniu i budowie dużych i złożonych (ale możliwych do utrzymania) systemów i musisz umieć to zrobić w 1/3 czasu, jaki większość kompetentnych ludzi uznaje za możliwe. Powinieneś być licencjatem, magistrem lub doktorem informatyki lub czegoś podobnego. Kluczowe są wysokie zdolności w komunikacji. Znajomość serwerów www i HTML będzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uznałem, że nadszedł czas na zmianę pracy i tworzę CV. Tylko zastanawiam się jak opisać swoje umiejętności. Chciałem zrobić jakiś podział na dwie kategorie, czyli rzeczy, które używam na co dzień oraz rzeczy, z którymi miałem styczność w przeszłości (np. w czasie studiów). Czyli coś tam liznąłem, ale nie jestem w tym wielkim znawcą. Czy pisać wszędzie XXX znajomość dobra, YYY znajomość dobra, ZZZ znajomość podstawowa. Czy zrobić właśnie podział na dwie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cv #praca

Mam pytanie, czy jako pracodawca chcielibyście wiedzieć, że na przykład ktoś ma konto na wykopie ?
Bo nie wiem czy na CV pisać w zainteresowaniach wykop
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie polecacie sobie zrobić #cv ? Zrobiłem w kreatorze na pracuj.pl ale klauzula jest na drugiej stronie a chciałbym mieć wszystko na jednej :( chyba że potraficie coś poradzić :D

#praca #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie jakieś fajne szablony CV? Szukam czegoś dla różowego.
W jakimś ludzkim formacie, do otwarcia i edycji w GIMPie/PS/Inkscape albo innym darmowym programie. Wszystko oprócz pracuj.pl i interview me, bo sam już nie mogę patrzeć na te dziesięć szablonów na krzyż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cv #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja sam napisałem, w wordzie. toporny jak cholera: dwie kolumny, dwa typy nagłówków, proste formatowanie (tab-em, a nie spacjami), kilka pogrubien. ale ja robol od trzymania kierownicy jestem, a nie niespełniony artystycznie wielbiciel sojowego latte i bezglutenowych pierozkow :)
  • Odpowiedz
Czy są tu wśród wykopków Inżynierowie Procesu w branży produkcyjnej?
U mnie poszukują Starszego Inżyniera procesu. Jeśli ktoś byl chętny to zapraszam z CV do mnie, mam z tego tylko hajs z polecenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak po prawdzie, dobra firma, nie Janusze biznesu, nie żyłują, rozwijają się, można jeździć na szkolenia. Lokalizacja: Centralna Polska ( ͡° ͜ʖ ͡°) #cv
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,

Szukam pracy w #it na helpdesku i obecnie tworzę #cv. Wcześniej pracowałem tylko fizycznie albo na słuchawkach i to było łącznie kilkanaście pracodawców w ciągu kilku lat, bo często zmieniałem pracę, co raczej słabo wygląda na CV. W związku z tym warto cokolwiek wpisywać w pozycji "Doświadczenie zawodowe", czy raczej pozostawić to miejsce puste?

#pracbaza #praca #rekrutacja #hr
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest tutaj ktoś, kto za czteropak poprawi dla mnie CV? Jestem kompletnym laikiem, jeżeli chodzi o obsługę Worda i edycji takich plików. Męczę się już drugą godzinę.

#pracbaza #cv
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@musztym: ty się śmiejesz, a w rzeczywistości nawet na niektórych portalach branżowych nie wiedzą jak ma teraz wyglądać taka klauzula poza enigmatycznym "dzięki RODO klauzula nie musi mieć tak sztywnej formy jak kiedyś"...
@SebX: widziałem kiedyś artykuł nt. pierwszego CV i pisali tam, że ktoś wpisał "umiejętne poruszanie się w sieci" i dostał staż w agencji marketingowej czy coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuję wysłać #cv w języku angielskim. Jak się sprawy mają? Wszystkie formułki i dane tak samo, tylko po angielsku, czy jest jakiś standard który nakazuje dodanie np. rubryczki z określonymi celami (widziałem takie we wzorach na gugl imydżys)?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koleżanka rozsyła CV, czy ktoś się orientuje może jaka jest aktualna klauzula, czy rodo coś zmienia w tym zakresie? Byłbym wdzięczny za podanie treści

#praca #rodo #cv #pracbaza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Właśnie robię cv i nie mam pojęcia jak to rozegrać. Jestem już wpisany na listę na #studia zaoczne od października. Wpisać to z datą do przodu w wykształceniu? I jeszcze jedno pytanie pisać, że będą to studia zaoczne? Interesuje mnie praca na pełen etat niekoniecznie tylko w wakacje.
#cv
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak nazwać plik pdf cv? jak jest poprawnie? czy może jakoś inaczej?
#cv #rekrutacja

jak nazwać cv

  • Imię_Nazwisko_Cv 69.4% (25)
  • Cv_Imię_Nazwisko 30.6% (11)

Oddanych głosów: 36

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach