Wpis z mikrobloga

a pamiętacie jak morawiecki zamknął cmentarze na dzień przed Wszystkich Świętych dzięki czemu:

- zrobił się dziki tłum na cmentarzach 31.10.2020
- sprzedawcy chryzantem #!$%@? towar do kosza
- mati wydał wasze pieniądze na rekompensaty dla sprzedawców chryzantem
- nikogo nie ochroniono przed zarażeniem

już niedługo można będzie postawić znicz z okazji rocznicy tego genialnego posunięcia [*]

#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazcovidian #koronawirus #covid19
  • 34
@Adam_Prosty: Sam wtedy byłem 31.10 wieczorem to na cmentarzu było tylu ludzi i świeciło telefonami i latarkami że było miejscami całkiem widno. xD I ten ruch przy cmentarzu, wszyscy parkujący gdzie popadnie byle tylko na cmentarz wpaść przed nielegalnym zakazem. xD
Lepszy był zakaz przemieszczania się w sylwestra który już nawet media #!$%@?ł bo gadali, że nielegalne bo bez stanu wyjątkowego tak nie można i ostatecznie morawiecki zmienił to na zalecenie.
Lepszy był zakaz przemieszczania się w sylwestra


@Pieniek1991: Jak dla mnie zajebisty pomysł to był. Jeszcze nigdy nie obchodziłem sylwestra jednego dnia 2 razy. A dzieciaki wniebowziete. Godzina 19:00 pierwsze strzelanie. Wszyscy zesrani w gacie przed tym że policja kogokolwiek bedzie scigac, wyszli i wypalili wszystko co mieli. Sylwester nr1.
Następnie o 24 wyszła cała reszta co miała na to #!$%@? i kolejne strzelanie i kolejne 30 minut dla dzieciaków.
Petarda.
Lepszy był zakaz przemieszczania się w sylwestra który już nawet media #!$%@?ł bo gadali, że nielegalne bo bez stanu wyjątkowego tak nie można i ostatecznie morawiecki zmienił to na zalecenie


@Pieniek1991: nigdy nie było zakazu. Od początku mówili że nie zalecają, a pismaki wysrywali dziesiatki artykułów jak to rząd chce zamknąć ludzi na sykwestra
@mixererek Był ale nielegalny. https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/zasady-przemieszczenia-sie-w-sylwestra-pytania-na-infolini%C4%99-rpo-800-676-676

@localoca Jak było również nielegalnie wprowadzone noszenie szmat na ulicy to też jak później to znieśli to warunek był że trzeba zachowywać dystans i niektórzy zatwardziali covidianie debatowali że i tak powinno się nosić bo u nas chodniki rzadko gdzie pozwalają zachować te 1.5 metra mijając innych ludzi więc trzeba nosić. xDDD
@CzarnyOwiec: W tym roku nic specjalnego, jakieś tam przesiedlenie pod pretekstem skażenia , kilkudniowy brak prądu i gazu , taki tam surviwal . A tak poważnie to h j wie co te #!$%@? wymyślą .
@Konto6: Człowieku, ja tylko Ci mówię jak było i jak ten #!$%@? rząd wypłacał odszkodowania ludziom, którzy nic nie stracili wtedy, ilu ich było? Nie mam pojęcia, mówię tylko jak wyglądało to na przykładzie mojej rodziny gdzie pamiętam jak od dzieciaka z tym ścierem stałem pod cmentarzem. Nasrał bym do ryja każdemu kto na pis głosuje z największą pzryjemnością więc zabierz ze sobą te durne komentarze.
@Adam_Prosty: kuuuuuuuurrrwa to jest #!$%@?. W gdańsku (nie pamiętam czy w innych miastach też) ze względu na zbliżający się wtedy finansowy armageddon bo kryzys i w ogole zaprzestano kosić trawniki i pobocza ulic. Bo wiecie, zaoszczędzimy wtedy kupe kasy, dzieki ktorym przeżyjemy trudne czasy. No a w sumie to wiecie, na przyosiedlowych klombikach rośnie tyle metrów kwadratowych trawy że zatrzymamy w przyrodzie tyle wody że ja #!$%@?, to tylko pozytywny skutek