Czy szczepionki na #covid19 szkodzą? Osłabiają układ immunologiczy i zmieniają RNA? Przyjąłem podwójnego Johnsona i nie wiem co myśleć. Babcia (76 l.) krótko po 4 dawce innej szczepionki zachorowała na raka i szybko umarła (chorowała 30 lat temu, ale wyleczyła) i według pielęgniarki to mogła pobudzić komórki rakowe. Nie jestem foliarzem, boję się że to wyjdzie w praniu po latach. #zdrowie #szczepienia #lekarz #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DarthKenobi:

Negatywne efekty szczepień widziałbyś już w okresie tych dwóch lat. Większa szansa na to że raka dostaniesz od częstego jedzenia przetworzonego mięsa niż po szczepieniu.
  • Odpowiedz
@SoltysObory: STOP NOP jako skrajność to jest akurat rak (tak jak i lewaki i neuropa jako skrajnośc z drugiej strony) ale z twojej wypowiedzi wynik a ze Twoje wypowiedzi to też rak. Uzywasz słowa "antyszcepy" wiec mozna sie domyslac jak ograniczony umysłowo jestes.
  • Odpowiedz
"Włoski wirusolog: Covid nie osłabł, pandemia potrwa jeszcze 2-3 lata", “To nie koronawirus osłabł, ale my jesteśmy silniejsi dzięki szczepieniom” - powiedział PAP profesor Fabrizio Pregliasco, wirusolog i badacz z uniwersytetu w Mediolanie. Jego zdaniem pandemia może potrwać jeszcze dwa, trzy lata."
https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8577790,ile-jeszcze-potrwa-pandemia-covid-19.html
#koronawirus #covid19
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorąco polecam się zapoznać z tym tekstem dotyczącym astrologicznych rozważań odnośnie przyszłości Polski i świata na lata 2021-2026. Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć. Wiele z nich już ma miejsce od paru lat także niedowiarkom raczej zalecam uspokoić swe emocje.
Ogólnie polecam Pana Czyłka, który w moim mniemaniu jest jednym z lepszych polskich astrologów. Jego przepowiednie już wielokrotnie miały okazję się sprawdzić.

I nie, nie jest to wpis w żaden sposób sponsorowany. Po prostu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co do zamknięcia cmentarzy dwa lata temu - ludzie spotykają się z rodziną, która często mieszka gdzieś indziej, ze znajomymi. Stoją blisko siebie i rozmawiają. Pewnie nie mieliby masek i by się zarażali. Więc z tą wiedzą można zrozumieć czemu cmentarze były zamknięte. Była potrzeba ograniczenia kontaktów międzyludzkich. Jedyne co złe wtedy się stało to, że Kaczyński sobie pojechał na cmentarz co okazało się hipokryzją z jego stroną i pokazał, że stoi
G.....r - Co do zamknięcia cmentarzy dwa lata temu - ludzie spotykają się z rodziną, ...

źródło: comment_1667286123TjUXt1k4OMbCy9Zlp8awY0.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer pseudo to ty inteligent jesteś xD
Covid już jest niemodny to możecie sobie darować te wojenki. Ja wiem że musisz mieć jakiegoś wroga by czuć się lepszy ale niestety czas zacząć szukać nowego ;3
  • Odpowiedz
Prawda wyszła na jaw to teraz zróbmy amnestię, musimy sobie wybaczyć. A to, że zamykali ludzi w klatkach, kazali nosić kaganiec, aresztowania, restrykcje, mandaty, zamordyzm, uciszanie, banowanie, zniszczenie gospodarki, zwalnianie ludzi z pracy, zmuszanie do szprycy itd. to nic takiego. Troszkę wolności na Twitter, wyciek z DHS i zaczyna się panika. Mimo wszystko i tak pewnie nikt za to nie odpowie. #koronawirus #covid19
America - Prawda wyszła na jaw to teraz zróbmy amnestię, musimy sobie wybaczyć. A to,...

źródło: comment_1667267445wvWP3sl2jEL1FV4PkAEs2J.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach