#ksiazki #pytaniedoeksperta #pytanie #archiwumburzowegoswiatla #c-----------o
Witam serdecznie, czytam se tę książkę i no jestem tak w 3/4 drugiego tomu i mam pytanie do osób zaznajomionych gdyż coś nie daje mi spokoju. Zaznaczam iż to dość srogi spoiler więc jak nie czytali i nie znajo to ostrzegam.
Mianowicie:
Witam serdecznie, czytam se tę książkę i no jestem tak w 3/4 drugiego tomu i mam pytanie do osób zaznajomionych gdyż coś nie daje mi spokoju. Zaznaczam iż to dość srogi spoiler więc jak nie czytali i nie znajo to ostrzegam.
Mianowicie:






























źródło: temp_file7036012195664726615
Pobierz