Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KrnabrnyDzik

KrnabrnyDzik

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1525
  • Znaleziska 111
  • Mikroblog 1414
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 35
Emsonn
Emsonn
12.06.2026, 14:18:38
  • 34
Awaria Facebooka, Messengera, Instagrama (META), LISTA OBECNOŚCI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#meta #facebook #messenger #instagram #awaria
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 12.06.2026, 14:19:54 via Android
  • 0
Instagram jeździ
  • Odpowiedz
KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 12.06.2026, 14:33:40 via Android
  • 0
@Emsonn fejs już śmiga, jeszcze messenger ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1085
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 08.06.2026, 22:08:02 via Android
  • 0
@zulugulubenc2 "podał się do ojca" choć głupie to jeszcze idzie się domyśleć, że chodzi o "wdał się w ojca", ale świat i ludzie to już totalne g---o.
A słyszałeś o zwrocie "aż świat"?
  • Odpowiedz
KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 07.06.2026, 08:05:45
  • 1
Dzisiaj jest jakiś międzynarodowy dzień psiecka, że na stopklatce od rana do popołudnia same filmy z psami?

KrnabrnyDzik - Dzisiaj jest jakiś międzynarodowy dzień psiecka, że na stopklatce od r...

źródło: temp_file7036012195664726615

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 06.06.2026, 14:12:11
  • 0
#tenis godziny na korcie wychodzą, a po drugiej stronie siatki nakoksowana kacapka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 06.06.2026, 13:46:25
  • 0
#tenis ale błędy to takie proste robi, że aż przykro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik
Autor
06.06.2026, 13:49:36 via Android
  • 0
Ale widzę, że obydwie robią to samo xD
  • Odpowiedz
KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 04.06.2026, 16:12:06
  • 5
#tenis
ale jaja na tym tagu, co się uśmiałem to moje xD dzięki mirki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 16.05.2026, 12:24:31
  • 1
Ale odwaliłem numer. Zrobiłem sobie backupa z różnych źródeł w postaci zdjęć, filmików itd na czystym dysku twardym. Wszystko sobie posegregowałem. Straciłem mnóstwo czasu żeby w ogóle znaleźć te pliki po starych dyskach. Później znalazłem stary dysk 40gb na IDE i go sklonowałem na ten, na którym wszystko posegregowałem. No i jak wiadomo wszystko !?%@ strzelił i został tylko klon. Nic już z dyskiem nie robiłem. Normalnie idzie odzyskać te wcześniejsze gigabajty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik
Autor
17.05.2026, 10:38:00 via Android
  • 0
Backup to skopiowanie danych w inne miejsce. Po zrobieniu backupu masz dane w dwóch miejscach.


@jednorazowka ale ja miałem dane w dwóch miejscach, tyle tylko, że porozrzucane po różnych folderach na różnych dyskach. Dlatego wspomniałem o straceniu czasu na posegregowanie tego. Czego nie rozumiesz?

Nie „idzie”.


Otóż "idzie".
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
08.05.2026, 13:17:17
  • 651
piekło kobiet

#blackpill #redpill
1-1-1-1 - piekło kobiet 

#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 09.05.2026, 07:47:12 via Android
  • 0
A mógł nie pytać tylko zapakować, na jedno by wyszło
  • Odpowiedz
KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 23.04.2026, 10:02:28
  • 145
#moderacja #wykop #bialek
KrnabrnyDzik - #moderacja #wykop #bialek

źródło: temp_file5711720150900494901

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m1ck
m1ck
23.04.2026, 10:05:40 via Wykop
  • 24
@KrnabrnyDzik: oj, pchasz się w multikonto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lohengrin
Lohengrin
23.04.2026, 10:43:30 via Wykop
  • 104
@KrnabrnyDzik: pewnie ciasto wegańskie, bez jaj
  • Odpowiedz
Czafincz
Czafincz
08.05.2025, 13:02:57
  • 0
Mireczki, rozważam wzięcie w leasing jednego z tych aut
- Hyundai Tucson Hybrid Smart/Executive
- Kia Sportage HEV Anniversary/Business Line
- Ford Kuga FHEV ST-Line X.

Czy ktoś z Was miał styczność z tymi autami i może coś o nich powiedzieć? Użytek ma być mieszany. Głównie w mieście, rzadsze wyjazdy, póki co jedno dziecko.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 22.04.2026, 20:45:24 via Android
  • 0
@Cztero0404 w kudze nie ma dużo miejsca w środku? Dryblas rozsiądzie się za kierownicą i z tyłu kupę miejsca na nogi dla drugiego dryblasa.
  • Odpowiedz
martin2345
martin2345
martin2345
19.04.2026, 20:04:39
  • 99
Odkąd Wojtek i Iza zostali zdrajcami, nie mam żadnej przyjemności z oglądania programu. Co odcinek to gorszy i coraz głupsze argumenty na obradach stołu...
#thetraitors
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 20.04.2026, 09:29:23 via Android
  • 0
Gdyby teraz odpadł Paweł to dopiero by Ci się odechciało oglądać. Bo nic by się tam nie działo.
  • Odpowiedz
KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 15.04.2026, 20:52:20
  • 4
#mecz sprzedać w końcu te dwie małpy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
15.04.2026, 19:47:07
  • 3
5 goli w pierwszej połowie to co w drugiej żadnej? #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 15.04.2026, 19:47:34 via Android
  • 0
@lubiesikacdozlewu przeważnie druga już na spokojnie, zobaczymy
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
14.04.2026, 20:42:19
  • 14
Nie no bez jaj jak to jest faul to ja już nie mam pytań XD #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 14.04.2026, 20:43:06 via Android
  • 0
@eugeniusz_geniusz a co to jest?
  • Odpowiedz
KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 05.04.2026, 20:17:50
  • 0
#thetraitors #kompromitacja
@Brzoza_aimiejej96 ojeju jeju
KrnabrnyDzik - #thetraitors #kompromitacja 
@Brzoza_aimiejej96 ojeju jeju

źródło: temp_file3938658431526449923

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik
Autor
05.04.2026, 20:18:04 via Android
  • 0
@KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik - @KrnabrnyDzik

źródło: temp_file6441482050611630894

Pobierz
  • Odpowiedz
KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik
Autor
05.04.2026, 20:27:44 via Android
  • 0
@Brzoza_aimiejej96 tak, wpasowałbym się. Bo z wielką przyjemnością obserwowałbym jak potężny Paweł cię złomuje.
  • Odpowiedz
blablalbla
blablalbla
blablalbla
05.04.2026, 18:02:20
  • 0
wytłumaczcie te zasady tych kart

kazdy ma po 2 karty, są same kary smierci i jedna życia, ten co ma życia wygrywa
i co ciągną od kogoś karte i ile trwa to ciągniecie?
ktoś miał życia w rozdaniu to chyba od razu wygrywa

#thetraitors
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 05.04.2026, 18:11:59 via Android
  • 0
@Mooher jesteś Magda?
  • Odpowiedz
bird71
bird71
bird71
04.04.2026, 19:51:18
  • 2
Jakie papiery ma ten komentator na eleven który nie wymiawia R i w-----a za każdym razem podczas meczów tak samo?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 04.04.2026, 19:56:52 via Android
  • 1
@bird71 gość jedynie do czego się nadaje to do utylizacji
  • Odpowiedz
KrnabrnyDzik
KrnabrnyDzik 03.04.2026, 13:48:21
  • 0
#zen
Zauważyłem, że wygasła mi wirtualna karta zen.
Wyrobienie nowej kosztuje 22 zł w darmowym planie.
Plan gold, w którym jest darmowa karta wirtualna i fizyczna kosztuje 4 zł na miesiąc.
Jeśli wykupiłbym tylko na jeden miesiąc plan Gold to te karty zostaną ze mną do końca ich ważności? Czy np usuną mi wirtualną, a za fizyczną będą jakieś opłaty?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czochrany
Czochrany
03.04.2026, 13:57:25 via Android
  • 1
Z tego co wiem, to karty zostają, ale nie gromadzą benefitów, które mają w tych wyższych planach.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.05.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking