@Milegodniawszystkim na foodsi masz pojedynczą paczkę z losowymi rzeczami, które zostały i zazwyczaj z odbiorem osobistym, a nie catering.

Sam brałem parę razy i nie ma gwarancji, że dostaniesz każde danie. Miałem paczki dwoma obiadami, jednym deserem i dwoma jogurtami pitnymi.
  • Odpowiedz
Doradźcie mi proszę z dietą pudełkową pierwszy raz chcę zamówić, aby zrobić to rozsądnie :)
1. Na ile dni testowo zamówić catering dietetyczny z danej firmy przed decyzją o pełnym miesiącu? 5-10 dni?
2. U jakich firm będzie nieco lepsza jakość produktów, aby dania to nie była głównie papka i zapychacze? NTFy mam na oku podobno lepsze od masówki
3. Czy warto brać trochę mniej kalorii (~200-400 mniej) i dobijać naturalnymi produktami typu warzywa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ddk1910:
3. Ja tak robię, a "dobijacze" to u mnie głównie odżywka białkowa, orzechy i różne produkty mleczne.
4. Korzystam z menu z wyborem w kuchni vikinga i wychodzi sporo mniej niz 90zl, w kazdym posilku mam chyba 5 roznych opcji i to powinno zadowolić wybrednego klienta.
5. Próbowałem obie opcje i obie są dobre, naprawdę zależy to od tego co się dzieje aktualnie w życiu.
  • Odpowiedz
Od nowego roku chce sobie wziąć po raz pierwszy dietę pudełkową, prawdopodobnie od kuchni vikinga. Nie posiadam mikrofalówki, mam tylko piekarnik i normalną kuchenkę gazową. Czy na spokojnie da się te dania przyrządzić na gazie a czasami w piekarniku? Czy jednak najlepiej właśnie w mikrofali?
Jak Wy robicie? Bo nie za bardzo uśmiecha mi się kupować mikrofalówkę ( nie mam na nią miejsca ) a chciałbym spróbować diety pudełkowej.

#catering
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@QWEDRY99 po to sie kupuje dietę pudełkowa zeby sobie szybko zrobic w mikrofali bez brudzenia naczyń. Piekarnik czy kuchenka nie ma sensu w wypadku pudelek. To juz lepiej sobie puszki zamów z gotowymi daniami i je odgrzewaj bo tam i tak trzeba na kuchence.
  • Odpowiedz
@QWEDRY99: jeśli chcesz zmienić swoje życie, a nie tylko oszczędzić czas to nie ma sensu w ogóle się za to brać. Kupując gotowe żarcie nigdy nie nauczysz się jeść
  • Odpowiedz
#swieta #warszawa #catering #bozenarodzenie

Zamawiał ktoś może kiedyś catering świąteczny w Warszawie lub okolice i może coś polecić? Szukam czegoś w rozsądnej cenie – organizujemy święta w małym gronie i zacząłem się zastanawiać, czy jest sens wszystko przygotowywać samodzielnie. Porównując ceny w niektórych cateringach z cenami produktów w sklepach, dochodzę do wniosku, że przy mniejszej skali gotowanie samemu może nie być aż tak opłacalne.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

organizujemy święta w małym gronie i zacząłem się zastanawiać, czy jest sens wszystko przygotowywać samodzielnie.


@okonmarnica: Oczywiście, że jest sens. Natomiast jesteś po prostu leniwy i warszawski albo raczej warszafski mental ci wjechał.
  • Odpowiedz
#rozdajo #studbaza #zadarmo 8 voucherów 25 pln na pyszne dla studbazy

Jestem współzałożycielem stronki uniperks, która udostępnia zweryfikowanym studentom dostęp do programów zniżkowych największych w pl firm. Już teraz na naszej platformie są mega oferty od takich firm jak Samsung, HP, Acer, Kuchnia Vikinga, SFD, TaniaKsiążka, Crocs czy Sephora.

Rozwijamy się dynamicznie i rozpoczynamy współpracę z kolejnymi dużymi markami, ale chcemy mieć 100% pewności, że nasz
konrados1999 - #rozdajo #studbaza #zadarmo 8 voucherów 25 pln na pyszne dla studbazy
...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strike_lucky ja brokuła nie polecam, ale faktycznie wychodził tanio. Obecnie mam NTFY i jestem zadowolona, ale nie będę kłamać - dania w najwyższym pakiecie są serio najlepsze. Natomiast zawsze kupuje ze zniżką min. 10% bo zawsze mają odpaloną kampanię na fejsie. Kolezanka też polecała Pomelo. Taki hint - istnieje coś takiego jak biblioteka reklam Meta. Wpisujesz tam swój catering i masz podgląd na wszystkie aktywne kampanie (i kody) jakie aktualnie są
  • Odpowiedz
@marcysia025: Rukola całkiem ok. Jak nie testowałeś to polecam jeszcze kukuła, cud i miód, pomelo - podobny poziom. Ale ntfy też lubię i stawiam na podobnym poziomie.
  • Odpowiedz
@strike_lucky: bo to sprawdź sobie na stronie
cena niska, może jakiś specjalny program/dieta, do tego mało kcal, duża liczna dni, jakiś kod rabatowy i może da się to uzyskać.

a brokuł ogólnie słaby
  • Odpowiedz
@Birdie09: możesz wziąć mniej kcal w cateringu i uzupełnić go o rzeczy które nie wymagają jakiejś atencji w kuchni np. owoce, warzywa, twaróg, skyr itp
możesz też poświęcić odrobinę więcej czasu i uzupełnić go o proste rzeczy typu gotowane jajko itp
a najlepiej to jakiś jedzonko na śniadanie/kolację ze cateringu typu Ślimak + obiad z baru mlecznego/knajpy + uzupełnienie tego o rzeczy jak wyżej (owoc, warzywo, zdrowe tłuszcze, białko)
  • Odpowiedz
@Birdie09: Myślę, że mniej ale nie wiem czemu oczekujesz
W cateringu typu Ślimak masz kanapki, sałatki, bowle po 10-13zł, jasne nie są to duże porcje ale spokojnie jadam takie rzeczy na śniadania/drugie śniadania, potem obiad z baru za jakieś 3 dychy i na kolację znów coś ze Ślimaka. A te zakupy żywieniowe to osiedlowy sklep żeby wziąć jabłko i skyr, nic w sumie więcej jak nie potrzebujesz jakiegoś dobijania białka.
  • Odpowiedz