Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ddk1910
ddk1910

ddk1910

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1733
  • Znaleziska 667
  • Mikroblog 1066
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
ddk1910
ddk1910
ddk1910 26.02.2026, 16:32:03
  • 0
Macie jakieś opinie o kamerach do auta DDPAI Z90 Pro PRZÓD + TYLNA mam na oku. Zależy mi na dobrym produkcie z spoko jakością, wolę dopłacić i mieć sprzęt na lata, co myślicie, znacie jakieś lepsze wybory w podobnej cenie? Będzie do auta Golf 6.

#kamerasamochodowa #kierowcy #samochody #motoryzacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
26.02.2026, 16:51:23 via Wykop
  • 1
@ddk1910: Mam mola 3 i wyraźnie zapisuje, ten model jest wyższy więc powinien być jeszcze lepszy.
  • Odpowiedz
aktywnymaz
aktywnymaz
26.02.2026, 17:45:01 via Wykop
  • 1
@ddk1910: zobacz to vantrue s1 pro max 4k2k
  • Odpowiedz
ddk1910
ddk1910
ddk1910 20.02.2026, 18:19:48
  • 0
Posiada ktoś sprawdzony zestaw Internetu Mobilnego i do niego jakiś router mobilny, przenośny na kartę SIM pod stabilny Internet do #pracazdalna będąc poza domem, aby nie korzystać z słabego łącza hotspota z telefonu tylko coś lepszego?

Zacząłem czytać o rozwiązaniach typu pakiet z Orange Flex na GB i z tego karta SIM do routera, chociaż bądź mądry przy tak szerokim wyborze co jest naprawdę sprawdzone i stabilne do "podróżowania" po
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ddk1910
ddk1910
ddk1910
Autor
21.02.2026, 09:59:28 via Wykop
  • 1
@cotozazycie: o proszę, bardzo Ci dziękuję za info! Zastanawiam się w takim razie czy w ogóle nie przenieść swój numer do innej sieci, bo mam stary pakiet T-Mobile za 30 zł/msc nielimitowane rozmowy, smsy i tylko 15GB Internetu. W sumie mógłbym mieć więcej GB i np drugą kartę SIM do włożenia w router przenośny gdybym chciał potestować pracę zdalną poza domem za podobną cenę albo nawet trochę taniej.

Czy którąś
  • Odpowiedz
ddk1910
ddk1910
ddk1910
Autor
21.02.2026, 11:01:32 via Wykop
  • 0
@cotozazycie: Zakładam że pakiet 50-100 GB/msc byłby okej na start poza domem, pewnie w większości ofert można zwiększyć plan gdyby nie wystarczyło, zastosowanie głównie praca biurowa + spotkania online, bez jakiś szaleństw pobierania gier, co najwyżej okazjonalnie netflix wieczorem. Wydaje mi się że w domu korzystając cały czas z internetu zużywałem z 150-200GB.
  • Odpowiedz
ddk1910
ddk1910
ddk1910
Autor
21.02.2026, 13:01:36 via Wykop
  • 0
@cotozazycie: wiesz co, 150-200 GB miesięcznie za Internet w domu z światłowodu, pracując zdalnie + netflix itp. Więc na wyjeździe byłoby to mniej, stąd coś typu 100 GB pewnie byłoby wystarczające w pełni, bo nie będę cały miesiąc poza domem :)

Zacząłem przyglądać się tym ofertom, zależy mi bardziej na cenie oraz zauważyłem, że niektóre oferty np. Orange na kartę (31zł co miesiąc) oferują GB które przechodzą na kolejne miesiące,
  • Odpowiedz
ddk1910
ddk1910
ddk1910 13.03.2025, 16:05:27
  • 0
Szukam diety pudełkowej z wyborem menu, jakościowej, obecnie korzystam z NTFy i było solidnie ale zaczyna się nudzić podobne posiłki kolejny miesiąc i potrzebuję, aby było mniej posiłków wege i keto do wyboru.

Lubię zjeść “normalne” posiłki, mięso, kanapki, coś słodkiego na śnadanie/przekąski jest okej, rotacja między fit, domowymi daniami i czasami zjedzenie coś wege/keto/lekkiego dla odmiany, ale w NTFy płacę za najwyższy pakiet i bywa, że w ciągu dnia 2/3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vadzior
Vadzior
13.03.2025, 16:15:55 via Wykop
  • 0
@ddk1910: Taki tip: jak się nudzi to trzeba rotować firmami. A żeby mieć te kilka ulubionych to trzeba niestety testować różne.
Dla mnie top cateringi pod względem smaku to ntfy, maczfit, kukuła, cud i miód, pomelo ale nie gwarantuje, że spełnią Twoje oczekiwania bo jeżeli nie trzeba to często nie korzystałem z wyboru menu, lubię być zaskoczony czymś, a jestem raczej wszystkożerny. A jak miałem wybór menu to często wybierałem
  • Odpowiedz
ddk1910
ddk1910
ddk1910 24.01.2025, 15:15:42
  • 4
Czy warto pchać się w zdawanie prawka i zakup auta, przewidując jeżdżenie okazjonalne (praca zdalna), miejskie, przysłowiowo raz w tygodniu na zakupy 10 km i może z 3 razy w roku gdzieś dalej niż 100 km? Przewiduję z 1000-1500 km na rok maks. 



Opcja 1 tak warto, wtedy muszę zdać prawko i kupić auto 25-50k zł bo nie chcę szrota, a do tego OC (2k/rok?), utrzymanie, serwis, paliwo. Finansowo to nie jest
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ddk1910
ddk1910
ddk1910
Autor
24.01.2025, 15:28:16 via Wykop
  • 1
@pasta_alla_carbonara: dzięki, mam podobne odczucie co do zalet. Poza ekonomicznym aspektem, że to kolejny wydatek co mnie chyba trochę wstrzymuje to też odpowiedzialność jaka idzie za kierowaniem autem, bo też nie zrobiłem prawka jak inni mając 18 lat, niedługo 30 i nie byłem dotychczas motoryzacyjny, zajarany jeżdżeniem, bardziej wolałem jak miałem szoferów hehe, ale nie zawsze są :] Chyba dobrze byłoby się przemóc i spróbować finalnie
  • Odpowiedz
ddk1910
ddk1910
ddk1910
Autor
24.01.2025, 15:29:48 via Wykop
  • 1
@Kondzik90: też mam taką myśl, chociaż obawiam się zrobienia prawka a potem niejeżdżenia, odzwyczajenia się i potem powrót może być stresujący albo i "niebezpieczny" na drodze jako świeżak niepraktykujący jazd po zdaniu prawka. No chyba że poczekam rok dwa zobaczyć gdzie życie poniesie i wtedy zrobienie jak będę czuł, że mam zamiar więcej jeździć a nie zrobić dla zrobienia
  • Odpowiedz
ddk1910
ddk1910
ddk1910
Autor
24.01.2025, 15:46:24 via Wykop
  • 1
@pasta_alla_carbonara: o właśnie, ta otwartość na różne możliwości jest naprawdę ciekawa, jeżdżę na rowerze szosowym, gdzieś wybrać się z zapakowanym rowerem na ciekawe trasy, popracować zdalnie z lapka brzmi jak spoko rozwiązanie, które teraz ciężko niezależnie realizować :)
  • Odpowiedz
ddk1910
ddk1910
ddk1910
Autor
24.01.2025, 15:47:38 via Wykop
  • 2
@MistrzKowalski: co racja to racja, teraz po prostu takie okazje odpuszczam, a wtedy wsiadłbym i jechał, a nawet szukał pewnie samemu ciekawych miejsc hmm
  • Odpowiedz
ddk1910
ddk1910
ddk1910
Autor
24.01.2025, 16:26:03 via Wykop
  • 0
@hellfirehe: mniejsze miasto, niestety nie ma u mnie traficara
  • Odpowiedz
ddk1910
ddk1910
ddk1910
Autor
24.01.2025, 16:36:10 via Wykop
  • 2
@czuczupikczu: dzięki! Masz zdecydowanie rację, wtedy zmieni się perspektywa i pojawią nowe możliwości, a w sumie warto robić w zyciu nowe rzeczy, więc coraz bardziej mnie przekonaliście :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Paweł Kormon

  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.12.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.03.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking