Wpis z mikrobloga

#takaprawda #wykoppeel #heheszki #bekazpodludzi #inflacja #boldupy

Gosciu z konia na leb spadles i to jeszcze na srake tego konia chyba xD przeciez taki ciec i kierowca widlaka to dla ludzi o jakims statusie społecznym ten sam poziom bycia nikim xP to ze ty widzisz roznice to nie znaczy ze faktycznie tak jest. Ja moge zachować się jak ty i powiedzieć że produkuje systemy dzwiękowe dla branży filmowej i muzycznej używane na całym świecie i kim ty dla mnie jestes? Pewnie jakies 10 poziomów niżej niz ten ciec dla ciebie. Roznimy sie tym ze ja nie mam o sobie tak wysokiego mniemnia i nie uwazam sie od nikogo lepszy choć po twoim wpisie moge z całą pewnością stwierdzić że jesteś dnem i dwoma metrami mułu. Trzymajcie mnie XDD zafajdany robol magazynowy sapie sie że zarabia tyle co cieć ktorym sam praktycznie jest Nie rob z siebie nie wiadomo kogo. Jezdzisz kuźwa widlakiem czlowieku XD Tak byciem ciecicem na budowie czy w markecie jak i jazda widlakiem to jest totalny brak ambicji z tym że tamci ludzie często są rencistami i nie mają szans na prace gdzie indziej, ty siedzisz spoconym dupskiem na widlaku podczas gdy mógłbyś znaleść dobrze płatna prace, znaczy mógłbyś, jakbyś posiadał lepszą edukację od tych ludzi i miał jakieś ambicje, no ale o czym my mówimy, usiadłeś na laurach, osiągnołeś swój szczyt chyba i żucasz gówno posty na wykope jak ci to źle bo zarabiasz mało XDDDD
KIM TY KU*WA JESTEŚ? @sunu549
Frygus96 - #takaprawda #wykoppeel #heheszki #bekazpodludzi #inflacja #boldupy

Gosciu...

źródło: image_2023-06-15_084503486

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Frygus96: Dobrze napisał, taki wózek waży 3-4 tony i bez problemu można zabić a taki cieć z orzeczeniem to jaką ma odpowiedzialność? A ból dupy to masz ty, zesrałeś się podręcznikowo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Disscord93: jazda samochodem kilku tonowym to też można zabić ale nie przyjdzie mi do głowy żeby każdy kierujący autem sie sapał, tak zesrałem sie bo tym jest niedokołysany :)
  • Odpowiedz