Wpis z mikrobloga

Są grupy i miejsca na świecie, gdzie za nazwanie P0lki P0lką zostaniesz zbanowany. I to przez innych mężczyzn, którzy...

NARZEKAJĄ NA BABY XD

Kolesie tworzą sobie grupę, gdzie od rana do wieczora narzekają na baby ale za cholerę nie chcą zrozumieć ich sposobu myślenia. Takie narzekanie dla narzekania i wrzucanie średnio śmiesznych memów i screenów.

Wrzuciłem im tam mechanizm w jaki P0lki opuszczają P0laków i robią z nich śmieci na przykładzie #lewandowska i #lewandowski to nikt się nawet nie wczytał, że nie piszę o celebrytach tylko ogólnie o kobietach a podaję ten przykład, bo jest jaskrawy. Do tego zarzucono mi posiadanie zbyt dużej ilości czasu, skoro stać mnie było na taki obszerny wpis - przecież lepiej wrzucać memy i scrollować dalej.

A bana dostałem za to, że zapytany przez moda czemu piszę o P0lkach i skąd wiem. że to P0lki tak mają napisałem, że nie wiem ale obserwacje są oczywiste. Poza tym P0lki mają w świecie opinię łatwych s00k do ruchania przez obcokrajowców, bo u nich gadzi mózg i hipergamia są wyjątkowo silne.

Beng! Ban XD #wolnoscslowa

Panowie, jak my sami sobie krzywdę robimy, rozmnażamy się z toksykami i uszkodzonymi dziewczynami to proszę - nie narzekajmy później jak nam źle. Życie z Kobietą na "pełen dystans" z domem, dziećmi to mega trudna sztuka. Jak Wam źle to popatrzcie na babę i zrozumcie jakie mechanizmy są w jej głowie. Nie można się oszukiwać, że tak nie jest. Im mniej inteligentna kobieta, tym bardziej te zwierzęce mechanizmy są widoczne.

Jak można to olewać a potem dziwić się, że w domu awantury, że tragedia.

Mi zrozumienie tego bardzo, bardzo, bardzo pomogło. Mam wspaniałą #rozowypasek gdzie jestem dla niej nr 1 przez całe życie. Nie ma w niej toksyka a wszelkie nasze kłótnie wynikały z tego, że głównie dałem się wciągnąć na grunt emocjonalny. Od czasu gdy trzymam ramę jest po prostu normalnie. Nie ma dram, nie ma fochów, tupania. Jest harmonia. Ona nie prowokuje, nie wciska, nie docina - zaczęła mnie znacznie bardziej szanować a ja nie drę mordy i nie zachowuję się jak cymbał.

Ale nie. Lepiej mówić, że "o ja biedny, o jaka ona nie dobra". Albo "one wszystkie są nic nie warte".

Nie. Tego kwiatu jest pół światu a trzy-czwarte #!$%@? warte. Ale zostaje jedna czwarta, z którą warto się rozmnażać, którą warto kochać i przy której warto trwać. Lub wybrać drogę samotną, bez obietnic, bez zobowiązań, bez troski i odpowiedzialności i trudów. Bo seiro małżeństwo wielu z nas po prostu się nie opłaciło i zostali z niczym.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #oswiadczenie #boldupy #gorzkiezale #zalesie #redpill
  • 2
@ChickenDriver przeczytałem ten długi wpis i mam tylko jedno zastrzeżenie - jeśli partnerka Cię nie kocha, to żadne trzymanie ramy i tak nie pomoże. Być może kobieta zostanie przy Tobie dla korzyści, albo dlatego że nie ma nikogo lepszego na horyzoncie, ale nie dlatego że trzymasz jakąś 'ramę'. To tylko moja opinia, związek to powinien być wgnie taniec energii, a nie udawanie kogoś kim sie nie jest i pilnowanie się na każdym
@ChickenDriver: Trzymam ramę xD. Chyba, że masz na myśli używanie logicznego myślenia do podejmowania racjonalnych decyzji i rzucanie rzeczowymi argumentami i oczekiwanie ich od drugiej strony podczas konfliktu to spoko. Spokój i racjonalizm, stoickie podejście, brak emocjonalnej responsywności lub jej ograniczenie. No ale wtedy nazywaj to zdroworozsądkowym podejściem bo trzymanie ramy brzmi jak tzw. "cringe".