Chłop był swego czasu takim pierwszym influenserem i ,,królem polskiego internetu''. Miał zasięgi, był czytany i w pewnej chwili poczuł się tak mocno, że sam siebie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Raz na rok, może nawet rzadziej, przypomni mi się, że był kiedyś taki ktoś jak Kominek, który pisał bloga i osiągnął sukces w czasach kiedy internet był 100 razy mniejszy niż teraz a większość współczesnych social mediów i komunikatorów albo nie istniała albo dopiero zaczynała raczkować.
Chłop był swego czasu takim pierwszym influenserem i ,,królem polskiego internetu''. Miał zasięgi, był czytany i w pewnej chwili poczuł się tak mocno, że sam siebie
Chłop był swego czasu takim pierwszym influenserem i ,,królem polskiego internetu''. Miał zasięgi, był czytany i w pewnej chwili poczuł się tak mocno, że sam siebie
- 11
Właśnie ciekawe jest to, że facet nie poniósł żadnej odpowiedzialności karnej za to co pisał
@szara_rysa: Ale jaką byś chciała odpowiedzialność karną za to, że ktoś sobie pisał kilkanaście lat temu tak albo inaczej?
Świat się zmienia, wtedy były takie czasy, dzisiaj mamy inne. Wtedy to większość przyciągało, dzisiaj większość pewnie odpycha, bo trendy się zmieniły. Za następne 10 lat będzie jeszcze inaczej.
Nie brnijmy w skrajności i zamordyzm. Przypominam,
- 8
pierwszy spadek fanów zaliczył jak zaczał pokazywać ryj. Wcześniej była jakaś aura tajemniczości, pomimo szowinistycznych tekstów miał fanki które to jarało. Skonfrontowanie wyobrażeń z rzeczywistością załatwiło mu pierwszy odpływ czytelników.
@thewickerman88: dokładnie tak było.
Kobiety to jarało, bo wyobrażały sobie jakiegoś przystojnego czada z uwodzicielskim głosem. Okazało się, że to łysiejący niziołek z cygańską twarzą, w dodatku oblepiony znaczkami Nike i Adidas, których zaczął się pozbywać dopiero kiedy wyszedł z
8
Srebrna Góra — największa górska twierdza w Europie - Turystyka

Twierdza Srebrna Góra jest największą górską twierdzą w Europie. Powstała w latach 1765 – 1777, obecnie jest wyjątkowym zabytkiem architektury militarnej – ze względu na swoją historię, położenie, kształt i przygotowaną ofertę turystyczną.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Też przeprowadzono ciekawe badanie na czarnoskórych dzieciach adoptowanych do tzw. dobrych rodzin
@deton24: Przytoczysz te badania?
To od tamtej pory Stany stały się najbogatszym krajem trzeciego świata
@deton24: dobrze
i dodam decyzję: Każdy naród powinien mieć sektę hasydów, aby produkować dzieci.
Projekt 12 podróży w rok. Podróżnicze podsumowanie roku 2022. Niespełnione marzenia mają to do siebie, że lubią wracać, nawet kiedy o nich "zapomnieliśmy". Gdyby tak raz na miesiąc gdzieś pojechać. Nawet na dzień, tylko za granicę swojego województwa. Przecież miałam już za sobą kilka wyjazdów zagranicznych i po Polsce, a w kalendarzu zaledwie pierwszy kwartał. Jeśli nie teraz, kiedy c19 odchodził w zapomnienie, to kiedy?
https://zamieszkali.pl/projekt-12-podrozy-w-rok-podroznicze-podsumowanie-roku-2022/
#podrozujzwykopem #podroze
https://zamieszkali.pl/projekt-12-podrozy-w-rok-podroznicze-podsumowanie-roku-2022/
#podrozujzwykopem #podroze
źródło: 12podrozy-539
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Rougelord: o kurła, miałem ją za rozsądna a wychodzi prawdziwa kobieta tj swiecenie dupą/cyckami haha prawdziwe wyzwolenie tyle że od rozumu
#blogosfera umarła dla mnie wraz z przemianą kominka w markę premium - jasonahunta. Powiem wprost, regularnością - te dwa wpisy w tygodniu zawsze były -i jakością, obecne "profesjonalne" blogi nie dorównują nawet w połowie, temu co tworzył na bloxie. Brak w nich autentyczności. Nie wierzę że wulgarny kominek uległ przemianie i ogarowi, nie wierzę że była to zagrywka marketingowa. Nawet jeśli był aktorem na własnym blogu, udając mizogina i prostaka,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gieneq: nie ma opcji Perełka Najlepsza, nie dorzucam się
708
Płacą blogerom bez wiedzy medycznej za reklamowanie szczepień na Covid19

Bloger dostał propozycje współpracy od agencji PR by promował szczepienia na Covid19 choć nie ma żadnej wiedzy medycznej!
z- 154
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Prowadzi ktoś tutaj bloga? Jak wygląda u was proces powstawania artykułu? Jakich aplikacji używacie, gdzie trzymacie finalną wersję z obrazkami i formatowaniem, która ujrzy światło dzienne? #blog #blogosfera #blogi #pisanie
- 0
@StorVoldighed: interesują, opowiadaj
@kospitos261: Na sam początek powiem tylko, że jestem amatorem, tworzę również amatorsko (z nadzieją na to, że kiedyś zostanę wydany, ale to odległa przyszłość) i na pewno nie zarabiam na swoim blogu. : >
Sam proces powstawania różnych wpisów oczywiście zależy od rodzaju.
Opowiadania są najbardziej czasochłonne, bo wychodzę z założenia, że wolę oddać tekst już dopracowany. Przez co tworzę sobie na spokojnie, bez pośpiechu z racji braku goniących mnie terminów.
Sam proces powstawania różnych wpisów oczywiście zależy od rodzaju.
Opowiadania są najbardziej czasochłonne, bo wychodzę z założenia, że wolę oddać tekst już dopracowany. Przez co tworzę sobie na spokojnie, bez pośpiechu z racji braku goniących mnie terminów.
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wytrzzeszcz: baza past została zaktualizowana!
W tym roku mój blog (NieWinne Podróże) został nominowany do nagrody Blog Roku magazynu Czas Wina. To dla mnie spory zaszczyt znaleźć się w tak zacnym gronie nominowanych, pośród legend polskiej winiarskiej blogosfery. Jeśli podoba Wam się to co robię i o czym piszę - to proszę o Wasz głos (klikając na obrazek poniżej). Wszystkim nominowanym serdecznie gratuluję! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://czaswina.pl/blogroku_2018/
#wykopefekt #konkurs
https://czaswina.pl/blogroku_2018/
#wykopefekt #konkurs
- 3
Wirtualna Polska zamyka z końcem marca (31.03.2018) swoją platformę blogową bloog.pl - i w przeciwieństwie do onetblogów - blogerzy nie mają żadnych wbudowanych narzędzi do eksportu danych. Pozostało im 7 dni na ręczne kopiowanie lub zlecenie tego komuś.
Namówiłem znajomego żeby *napisał narzędzie, które zrobi to szybciej*. Testy za nami, *pobierane są treści postów, komentarze, informacje o kategoriach i tagach oraz zdjęcia w dwóch rozmiarach*. Trwają jeszcze prace nad konwertowaniem tego do pliku
Namówiłem znajomego żeby *napisał narzędzie, które zrobi to szybciej*. Testy za nami, *pobierane są treści postów, komentarze, informacje o kategoriach i tagach oraz zdjęcia w dwóch rozmiarach*. Trwają jeszcze prace nad konwertowaniem tego do pliku
- 0
@htsz: swoją drogą forum blogowicza też ma jakieś problemy, ostatnio chciałem o coś zapytać ale wyskakiwał błąd.
- 0
@KubaGrom: tak, popsuło się odpowiadanie, ale możesz dodać nowy wątek w dziale "zapytaj". Mam też grupę fb: https://www.facebook.com/groups/BloggerPolska/ i społeczność g+: https://plus.google.com/communities/108020925201984215172
@Jestem_tu_na_chwile: jeżeli znasz kogoś z tej platformy, to podeślij info, bo jest już sposób żeby zapisać kopię na pamiątkę lub przerzucić w inne miejsce.
@Jestem_tu_na_chwile: jeżeli znasz kogoś z tej platformy, to podeślij info, bo jest już sposób żeby zapisać kopię na pamiątkę lub przerzucić w inne miejsce.
- 2
Jak co dwa tygodnia (wcześniej co tydzień) wrzucam swój cykl 'co słychać na blogach?' kilka ciekawych moim zdaniem wpisów z blogów na które się natknąłem. Od razu mówię, że na pewno tutaj nie będzie wpisów typu 'stylizacja w czerwonych butach' albo 'test kreski do oczu' ;)
#blog #socialmedia #blogosfera #tworczoscwlasna
#blog #socialmedia #blogosfera #tworczoscwlasna
- 3
Ostatnio wyszła jakaś taka śmieszna drama, gdzie jakaś tam śmieszna kobietka - i do tego biedactwo, bu musiała się ponoć zapożyczać u jakichś tam blogerów - nie ma zamiaru płakać za blogerami.
Generalnie kobiety nie znam, o igimag również słyszałem pierwszy raz. Ale łezka mi się w oku zakręciła, bo przypomniałem sobie czasy, gdy jeszcze mi się chciało o blogosferze gadać :')
Jednak już dawno uznałem, że tak naprawdę nie ma o czym. Nie
Generalnie kobiety nie znam, o igimag również słyszałem pierwszy raz. Ale łezka mi się w oku zakręciła, bo przypomniałem sobie czasy, gdy jeszcze mi się chciało o blogosferze gadać :')
Jednak już dawno uznałem, że tak naprawdę nie ma o czym. Nie
źródło: comment_rr2rnQzFzCLI02jLJty0J7lfP45rsH3Z.jpg
Pobierz680
Nie będziemy płakać po blogerach

Blogerzy mieli być piątą władzą, jedynym obiektywnym źródłem informacji. Dziś coraz większa część z nich mówi to, za co otrzyma przelew. Co więcej, już nie chcemy tego słuchać. Kończy się era blogera.
z- 270
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Mam fajną przeróbkę na temat #spidersweb #blogosfera i pszemka IT ale wrzucilem na swoj prywatny kanał ;< Jak by było anonimowe?
#it #pracait #patoblogerzy
#it #pracait #patoblogerzy
Zapraszam do podcastu numer 007 (zgłoś się) z @maniserowicz:
http://www.retrospektywa.com/7
Rozmawiamy o projekcie Parentingowe.pl - agregator treści blogów parentingowych. Trochę o technologiach w projekcie, o blogosferach (programistyczna vs parentingowa) i niedojrzałości biznesowej.
#javadevmatt #programowanie #podcast #blogosfera
http://www.retrospektywa.com/7
Rozmawiamy o projekcie Parentingowe.pl - agregator treści blogów parentingowych. Trochę o technologiach w projekcie, o blogosferach (programistyczna vs parentingowa) i niedojrzałości biznesowej.
#javadevmatt #programowanie #podcast #blogosfera
źródło: comment_k0gXlWayN00B5MGDKVMgBCJZKsxYZZvs.jpg
Pobierz- 1
Przepraszam za drobne przesterowanie dźwięku - na drugi raz przy nagrywaniu obniżę trochę poziom nagrywania mikrofonu gościa.
Przypominam, że podcast można pobrać z wszelakich apek do słuchania podcastów i słuchać gdzieś w drodze.
Podcast na iTunes: https://itunes.apple.com/pl/podcast/retrospektywa-com-podcast-w-którym-rozmawiamy-o-projektach/id1281520261
Przypominam, że podcast można pobrać z wszelakich apek do słuchania podcastów i słuchać gdzieś w drodze.
Podcast na iTunes: https://itunes.apple.com/pl/podcast/retrospektywa-com-podcast-w-którym-rozmawiamy-o-projektach/id1281520261
- 0
@Relewantna: takie wynurzenia jeszcze ktokolwiek czyta w 2017 roku?
- 1
@fegwegw: skoro przeczytałeś, to chyba jeszcze ktoś czyta. Poza tym zawsze czułam się z innej epoki.





















Poniżej małe intro które przybliża sprawę ;)
#blockchain #kryptowaluty #blogosfera #socialmedia #zarabianiewinternecie #technologia