Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
Mówią ci też, że cię kochały i do tej pory nie pojmują, dlaczego im TO zrobiłaś.
Ciężki temat. Jeśli to nie jest najbardziej ze wszystkich. A najgorsze jest to, że teraz zwykła julka ze wsi może dokonać zabiegu, i to zaraz po wpadnięciu z Chadem, podczas gdy przeciętny polski anon może sobie pomarzyć o założeniu szczęśliwej rodziny, na czym demografia na pewno ucierpi. Przypominam tutaj, że mamy 5,2 miliona samotnych mężczyzn w
źródło: fgfg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Po twojej agresji widać, że bardzo boisz się tej odpowiedzialności za ruchanie z byle kim byle gdzie
@Brutus66: biedny płatek śniegu, zwykłe pytanie uznaje za agresję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o mnie się nie martw, ja mam tabletki w 24h jeżeli kiedyś będę miała taki kaprys
@kamikadze97: A po co
- 1
jakiej odpowiedzi na tagu przegryw się spodziewasz?
@Alvarez17: Póki co 40% tak, myslalem ze sporo mniej bedzie.
- 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kamil-tika: to obrzydzenie ten znak pogardy to jak nazwanie kogoś subhuman natura poprostu natura….
- 58
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Manley yebaka musi ustąpić miejsca nowemu ogierowi - 37-letniemu zakolakowi z IT - teraz jego kolej na ruchanie modelek.
#blackpill #redpill #betabuxmaxxing #programista50k
#blackpill #redpill #betabuxmaxxing #programista50k
źródło: 1000026897
Pobierz- 5
- 166
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Epiktetlol: Sławosz = imię jak typowy Oski
konto usunięte via Android
- 145
@Epiktetlol
ta pseudop0lka głosowała jako jedna chyba z nielicznych PRZECIW potępieniu ludobójstwa na Polakach na Wołyniu i uczczenia tamtych wydarzeń pamięcią, bo uznała to za szkodzenie w relacjach z biednymi ukrątkami i za polski nacjonalizm X kur D
ta pseudop0lka głosowała jako jedna chyba z nielicznych PRZECIW potępieniu ludobójstwa na Polakach na Wołyniu i uczczenia tamtych wydarzeń pamięcią, bo uznała to za szkodzenie w relacjach z biednymi ukrątkami i za polski nacjonalizm X kur D
- 2
źródło: temp_file8473654085022406158
Pobierz@Mirek224: Wiadomo. Warunek jest taki, że kupi kursy Krzyśka, a potem zapisze się na szkolenie do niego. Wtedy modelki same zaczną się do niego ustawiać w kolejce. A jak kupi więcej kursów to "dziesiątki" zaczną się bić o Wieśka lub/i proponować trójkąty.
- 1
@JestKawaJestZabawa
Jak zakupi wszystkie materiały, to Wiesiek z łóżka nie będzie wychodził, modelki będą o nim marzyć
Jak zakupi wszystkie materiały, to Wiesiek z łóżka nie będzie wychodził, modelki będą o nim marzyć
UDAŁO MI SIĘ OBALIĆ BLAKPYLA.
Bylem ostatnio u pani doktor lat ok. 70.
Powiedziałem że potrzebuje skierowanie do psychologa. A Pani powiedziała że o co chodzi, przecież jestem super facet. Jakiemuś chadzikowi niemiłemu to pewnie by nic nie powiedziała i nawet naklejki dzielnego pacjenta dla niego by nie szukała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill
Bylem ostatnio u pani doktor lat ok. 70.
Powiedziałem że potrzebuje skierowanie do psychologa. A Pani powiedziała że o co chodzi, przecież jestem super facet. Jakiemuś chadzikowi niemiłemu to pewnie by nic nie powiedziała i nawet naklejki dzielnego pacjenta dla niego by nie szukała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill
- 85
źródło: temp_file1134256016481484597
Pobierz@Mirek224: To niewiarygodnie śmieszne, że kobiety faktycznie dostosowują swoje poglądy do mordy mężczyzny xD Clown world.
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Status godności - 0
Status desperacji - 100000000000
XD
#tinder #gonspermiarza #omg #przegryw #blackpill
Status desperacji - 100000000000
XD
#tinder #gonspermiarza #omg #przegryw #blackpill
źródło: temp_file8436562023362398282
Pobierz@kuba-rozpruwa: no nie wiem, są faceci którym podobają się grube babki, dlaczego niby desperacja i brak godności? Ten przynajmniej zdaje sobie sprawę, że jego upodobania nie są typowe i kobiety potrafią się obrazić za sugestie, że są grube.
@kuba-rozpruwa: @Kj5s6f2dk7s54o Ale tak myśląc, gdy masz taki f----z, co sprawia że tak samo atrakcyjne dla ciebie jest to, co innych odrzuca, to jesteś wygrywem, bo masz swoją, niewyżytą niszę rynkową.
konto usunięte via Wykop
- 17
@hubert-dworniok2: przecież wygląd sie nie liczy, tak przynajmniej Julki piszą na facebook i instagram
@Nevermore_
A to że ma 1,90 i kwadratowa szczękę? To przypadek oczywiście, powiedzą że za charakter wybrały
A to że ma 1,90 i kwadratowa szczękę? To przypadek oczywiście, powiedzą że za charakter wybrały
Jeśli macie przyjaciela/znajomego/kolegę i dobrze widzicie, że z wyglądu jest niezbyt, a próbuję on poderwać jakąś dziewczynę to tak szczerze myślę, że trzeba go uświadomić "chłopie daj sobie spokój nic z tego nie będzie co najwyżej strata czasu i nerwów..."
Czemu o tym piszę? Gdyż większość a prawie wszyscy znajomi (koledzy i koleżanki) mówili daj sobie czasu a miłość przyjdzie jak będziesz się starał, minęło 5 lat i nic z tych rzeczy.
Czemu o tym piszę? Gdyż większość a prawie wszyscy znajomi (koledzy i koleżanki) mówili daj sobie czasu a miłość przyjdzie jak będziesz się starał, minęło 5 lat i nic z tych rzeczy.
@hubert-dworniok2 właśnie twój kolega będzie peklował, a ty ze swoim podejściem będziesz najwyżej płakał w necie. XD
@hubert-dworniok2: Miłość to wymysł i fanaberia, nic takiego nie istnieje.
- 130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Naprawdę mam wrażenie, że nasze społeczeństwo jest obsesyjnie skupione na inteligencji i to w taki chory, hierarchiczny sposób. Jakbyśmy patrzyli z góry na ludzi, których postrzegamy jako mniej inteligentnych, i po prostu ich odrzucali. To nie jest już tylko szacunek do wiedzy czy podziw dla mądrości. To coś więcej. To jakby f----z na punkcie bycia „sprytnym”, „błyskotliwym”, „ogarniętym”. Kto nie spełnia tych kryteriów, ten automatycznie ląduje na niższym szczeblu drabiny społecznej. I
@Join_Da_Tag: nie zauważyłem tego. Można mieć mega inteligencje i być mało charyzmatycznym, można mieć przeciętną inteligencję ale za to sporą charyzmę, przy czym i tak najważniejszy z tego wszystkiego jest wygląd, głos, wzrost, frame.
- 2
@siepan: No właśnie! I to pokazuje dokładnie to, o czym mówię.
Społeczeństwo jest chore na hierarchie. Tyle że każdy obóz ma swoją: jedni gardzą „patusami”, drudzy gardzą „inteligentami”. Jedni śmieją się z „prostaków spod sklepu”, drudzy z „sztywniaków w koszulach”.
Czyli nie chodzi o to, że ktoś jest mądry albo głupi – chodzi o to, że wszyscy są tak pochłonięci ocenianiem, że przestają widzieć
Społeczeństwo jest chore na hierarchie. Tyle że każdy obóz ma swoją: jedni gardzą „patusami”, drudzy gardzą „inteligentami”. Jedni śmieją się z „prostaków spod sklepu”, drudzy z „sztywniaków w koszulach”.
Czyli nie chodzi o to, że ktoś jest mądry albo głupi – chodzi o to, że wszyscy są tak pochłonięci ocenianiem, że przestają widzieć
- 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kamil-tika: To ogólnie jest dobry temat na jakąś prace naukową xD

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czasami mam takie przemyslenia, ze nawet jakbym mial mityczna dynamine, wyglad i wzrost to i tak bym nie zagadywal do Julek bo wole jak rozowa sie do mnie slini i stara.
Divy sa fajne bo zawsze komplementuja i sa mile, jak czlowiek zapomni ze przed chwila zostawil kilku papierowych krolow to czuje sie spelniony.
#przegryw #divyzwykopem #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Divy sa fajne bo zawsze komplementuja i sa mile, jak czlowiek zapomni ze przed chwila zostawil kilku papierowych krolow to czuje sie spelniony.
#przegryw #divyzwykopem #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Czy przegryw moze byc narcyzem?
- Tak 88.6% (70)
- Nie 11.4% (9)
@KlapekZeusa: Tylko frajerzy zagadują kobiety. Rozmowę z bawidamkiem pua czy innym takiem rozważać może jedynie spowolniona umysłowo dziewczyna z prowincji, bo u niej na wsi takich sytuacji nie było. Wszystkie kobiety gardzą puasami. Mój wujek nigdy nie zaczepiał kobiet i był dla nich raczej niezbyt miły, a ciągle ma jakąś atrakcyjną.
- 1
@Mroczny_Mag_Mroku: czyli wychodzi, ze jednak jestem normalny ale fajnie, dzieki
























XD nadal nie mogę o niej zapomnieć no po prostu XD nie wiem już co mam zrobić by przestać o niej myśleć XDD
XD Kto wie może XD