Mówią ci też, że cię kochały i do tej pory nie pojmują, dlaczego im TO zrobiłaś.

Ciężki temat. Jeśli to nie jest najbardziej ze wszystkich. A najgorsze jest to, że teraz zwykła julka ze wsi może dokonać zabiegu, i to zaraz po wpadnięciu z Chadem, podczas gdy przeciętny polski anon może sobie pomarzyć o założeniu szczęśliwej rodziny, na czym demografia na pewno ucierpi. Przypominam tutaj, że mamy 5,2 miliona samotnych mężczyzn w
NevermindStudios - >Mówią ci też, że cię kochały i do tej pory nie pojmują, dlaczego ...

źródło: fgfg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po twojej agresji widać, że bardzo boisz się tej odpowiedzialności za ruchanie z byle kim byle gdzie


@Brutus66: biedny płatek śniegu, zwykłe pytanie uznaje za agresję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o mnie się nie martw, ja mam tabletki w 24h jeżeli kiedyś będę miała taki kaprys
  • Odpowiedz
@Epiktetlol
ta pseudop0lka głosowała jako jedna chyba z nielicznych PRZECIW potępieniu ludobójstwa na Polakach na Wołyniu i uczczenia tamtych wydarzeń pamięcią, bo uznała to za szkodzenie w relacjach z biednymi ukrątkami i za polski nacjonalizm X kur D
  • Odpowiedz
@Mirek224: Wiadomo. Warunek jest taki, że kupi kursy Krzyśka, a potem zapisze się na szkolenie do niego. Wtedy modelki same zaczną się do niego ustawiać w kolejce. A jak kupi więcej kursów to "dziesiątki" zaczną się bić o Wieśka lub/i proponować trójkąty.
  • Odpowiedz
UDAŁO MI SIĘ OBALIĆ BLAKPYLA.
Bylem ostatnio u pani doktor lat ok. 70.
Powiedziałem że potrzebuje skierowanie do psychologa. A Pani powiedziała że o co chodzi, przecież jestem super facet. Jakiemuś chadzikowi niemiłemu to pewnie by nic nie powiedziała i nawet naklejki dzielnego pacjenta dla niego by nie szukała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuba-rozpruwa: no nie wiem, są faceci którym podobają się grube babki, dlaczego niby desperacja i brak godności? Ten przynajmniej zdaje sobie sprawę, że jego upodobania nie są typowe i kobiety potrafią się obrazić za sugestie, że są grube.
  • Odpowiedz
Jeśli macie przyjaciela/znajomego/kolegę i dobrze widzicie, że z wyglądu jest niezbyt, a próbuję on poderwać jakąś dziewczynę to tak szczerze myślę, że trzeba go uświadomić "chłopie daj sobie spokój nic z tego nie będzie co najwyżej strata czasu i nerwów..."

Czemu o tym piszę? Gdyż większość a prawie wszyscy znajomi (koledzy i koleżanki) mówili daj sobie czasu a miłość przyjdzie jak będziesz się starał, minęło 5 lat i nic z tych rzeczy.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę mam wrażenie, że nasze społeczeństwo jest obsesyjnie skupione na inteligencji i to w taki chory, hierarchiczny sposób. Jakbyśmy patrzyli z góry na ludzi, których postrzegamy jako mniej inteligentnych, i po prostu ich odrzucali. To nie jest już tylko szacunek do wiedzy czy podziw dla mądrości. To coś więcej. To jakby f----z na punkcie bycia „sprytnym”, „błyskotliwym”, „ogarniętym”. Kto nie spełnia tych kryteriów, ten automatycznie ląduje na niższym szczeblu drabiny społecznej. I
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Join_Da_Tag: nie zauważyłem tego. Można mieć mega inteligencje i być mało charyzmatycznym, można mieć przeciętną inteligencję ale za to sporą charyzmę, przy czym i tak najważniejszy z tego wszystkiego jest wygląd, głos, wzrost, frame.
  • Odpowiedz
  • 2
@siepan: No właśnie! I to pokazuje dokładnie to, o czym mówię.

Społeczeństwo jest chore na hierarchie. Tyle że każdy obóz ma swoją: jedni gardzą „patusami”, drudzy gardzą „inteligentami”. Jedni śmieją się z „prostaków spod sklepu”, drudzy z „sztywniaków w koszulach”.

Czyli nie chodzi o to, że ktoś jest mądry albo głupi – chodzi o to, że wszyscy są tak pochłonięci ocenianiem, że przestają widzieć
  • Odpowiedz
Czasami mam takie przemyslenia, ze nawet jakbym mial mityczna dynamine, wyglad i wzrost to i tak bym nie zagadywal do Julek bo wole jak rozowa sie do mnie slini i stara.
Divy sa fajne bo zawsze komplementuja i sa mile, jak czlowiek zapomni ze przed chwila zostawil kilku papierowych krolow to czuje sie spelniony.

#przegryw #divyzwykopem #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Czy przegryw moze byc narcyzem?

  • Tak 88.6% (70)
  • Nie 11.4% (9)

Oddanych głosów: 79

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KlapekZeusa: Tylko frajerzy zagadują kobiety. Rozmowę z bawidamkiem pua czy innym takiem rozważać może jedynie spowolniona umysłowo dziewczyna z prowincji, bo u niej na wsi takich sytuacji nie było. Wszystkie kobiety gardzą puasami. Mój wujek nigdy nie zaczepiał kobiet i był dla nich raczej niezbyt miły, a ciągle ma jakąś atrakcyjną.
  • Odpowiedz