Piątek, piąteczko, piątunio.

Młode julki wychodza ze szkoły, poprawiają krótkie spódniczki i już czują motyle w brzuchu na myśl, jak wieczorem będą rżnięte w samochodzie, pod mostem albo na wypierdzianej kanapie.

A ty? Nigdy nie trzymałeś żadnej za rękę, nigdy nie poczułeś jędrnego ciała przy sobie, nigdy nie byłeś dla żadnej prawdziwym mężczyzną, obiektem marzeń.

Teraz
Alessandro - Piątek, piąteczko, piątunio.

Młode julki wychodza ze szkoły, poprawiają...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Dlaczego warto być pozytywnym w trudnych czasach?
Dlaczego przegrywy nie zaczną być pozytywni? Przecież wiadomo że ludzie nie chcą otaczać się smutasami a takie wiecznie depresyjne osoby męczą swoim towarzystem. I nie mówcie że to bzdury bo to jest uzasadnione psychologicznie że spędzając czas z negatywną osobą, sami podświadomie czujemy się źle a nikt nie chce czuć się źle bez powodu. Zacznijcie od podstaw typu przestać narzekać, być otwartym, uśmiechniętym. Ludzie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Jak jestes tak zajebiscie pozytywny to zarażaj pozytywnością innych a nie placz ze boli cie jak ktos jest troche negatywny bo od razu aktywuje to negatywność ukrytą w tobie, mam wrażenie że raczej osoby "negatywne" unikają spotkan towarzyskich i tak
  • Odpowiedz
✨️ Dlaczego ciężko znaleźć wolnych w związkach?
A co jeśli problemem nie jest hipergamia sama w sobie a to że ludzie są okopani w #zwiazki na lata? Jak przeglądam sociale ludzi z którymi chodziłem do średniej to nadal są z tymi samymi partnerami/kami. W rodzinie tak samo okopani w związkach od 5-10 lat. To w takim razie skąd te wolne miałyby się wziąć? Co prawda są te wszystkie #tinder
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Refleksje o bezsensowności życia
Jakby się tak zastanowić to to życie nie ma sensu.. na co dzień się o tym nie myśli bo praca, obowiązki, potem scrollowanie internetu albo jakieś alko pod wieczór żeby zaszumiało w głowie i tak leci tydzień za tygodniem. Ale na pewno macie taki moment że przystajecie na chwilę i jakby tak spojrzeć na swoje życie z boku to nie ma sensu. No bo jaki ma sens?
mirko_anonim - ✨️ Refleksje o bezsensowności życia Ⓘ
Jakby się tak zastanowić to to ż...

źródło: 05a6df8daa7a49ee2c3058e02f641645

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Życie ma tyle sensu ile mu nadasz.


@WybitnyDamian: cope dla NPCtów XD

Jakby się tak zastanowić to to życie nie ma sensu..


dlatego wymyślono religie, duchowość, reinkarnację, alternatywne linie czasowe, znaki zodiaku i tym podobne rzeczy - bezsensowność i bezcelowość udręki i cierpienia na tej obesranej gównem planecie jako mięsny biorobot jest nie do przyjęcia
  • Odpowiedz
✨️ Przemyślenia o rodzinie w 30-tce
#przegrywpo30tce macie czasem takie chwilowe przemyślenia że fajnie by było mieć rodzinę? Czasem oglądam na youtube taką parę z USA głównie o tematyce lifestyle i momentami mnie to ich życie rozczula, wiecie laska nagrywa jak dekoruje ich dom żeby miał nastrój, jakiś vibe, generalnie dba o atmosferę żeby było przytulnie. Jeżdżą sobie na tripy za miasto albo w nature. Jak tak człowiek ogląda to
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czy blackpill to manipulacja?
Czy blackpill bazuje na manipulacji? Bo to niezwykle ciekawe, że o kobietach wiedzą wszystko typy którzy mają ZEROWE doświadczenia z nimi a jeszcze dali sobie prawo do nauczania innych, chociaż to ostatecznie sprowadza się do wpajania innym kompleksów i bierności czy nawet #depresja. Zauważyliście że takie osoby zazwyczaj dają skrajne przykłady na potwierdzenie swoich tez? Nie żadne zwykłe dziewczyny które mijasz na ulicy, tylko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesteście incelami, nigdy nie zaruchaliście i myślicie, że Azja wschodnia, to dobry pomysł? To bardzo zły pomysł i już mówię, dlaczego:
1. Geomaxxing nie jest czymś nowym. Konkurencja tam z roku na rok się zwiększa, a będzie jeszcze gorzej.
2. Rywalizujecie tam z Anglikami, Niemcami, Francuzami (ogólnie mieszkańcami Zachodu). Polską mongoloidalną mordę bardzo łatwo rozpoznać, a nie jest ona najładniejsza.
3. Ci mieszkańcy zachodu są o wiele bogatsi niż wy (prawdopodobnie). Ciężko będzie wam się
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@omega33: tu masz rację, co kraj to obyczaj ale z większością się zgodzę. Na pannę z górnej półki możesz liczyć jeśli sam jesteś dobrym samcem i różnica wieku nie jest aż tak okrutna. Tak to się zaczyna mam chorą matkę / bawoła co żywi całą rodzinę/ brat wpadł pod samochód. No i w sumie urodziwe też nie są to fakt, wyjątek Wietnamki, ale z tymi to w ogóle trzeba już
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill

Jestem bardzo ciekawy jednej rzeczy:
Czy mając 18+ lat uważaliście jakąkolwiek dziewczynę poniżej 15 lat za atrakcyjną? Może być i celebrytkę, nie musi być znajoma. Chodzi tylko o wizualną atrakcyjność. I chodzi o faktyczny wiek, a nie to na ile lat wyglądała. Więc bierzemy pod uwagę też np. 14 latki wyglądające na 18.

Czy podobały się wam takie dziewczyny?

  • Tak 47.4% (18)
  • Nie 44.7% (17)
  • jestem kobietą 7.9% (3)

Oddanych głosów: 38

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eugeniusz_Zua: doktór rehabilitowany profesor zwyczajny, ducze, wódz i cezar redpillowy jego ekscelencja SzarpAnki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedługo będzie mieć dłuższe tytuły niż polscy profesorzy którzy skrupulatnie sprawdzali w indeksach czy akurat nie przeoczyłeś jakiegoś ich tytułu naukowego. xD
  • Odpowiedz
Rodzina Oskarka- masz mieszkanie na twoje 18
Urodziny na dobry start w zyciu
Rodzina roboli- masz tu synek 50zł na osiemnastke ale pamietaj hehe ze to juz na urodizny na imieniny i na swieta nie mow ze rodzice złe
#przegryw #blackpill
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach