Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@koniczynaxD: Za miesiąc będzie film z podbitym okiem
Niech się przygotuje
źródło: 1000005654
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MakiawelicznyAltruista:
Te ich "kariery" to najczęściej jakieś gówniane hr-y albo biuro w jakimś januszexie gdzie właściciel traktuje je jak g---o.
Te ich "kariery" to najczęściej jakieś gówniane hr-y albo biuro w jakimś januszexie gdzie właściciel traktuje je jak g---o.
@MakiawelicznyAltruista: obowiązkowo musi być wspomniane, że nie mogą dzisiaj znaleźć partnerów RÓWNYCH SOBIE. Oczywiście tak naprawdę chodzi o partnerów LEPSZYCH OD SIEBIE, ale o tym nikt głośno nie powie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fekalny_okuratnik: No tak, ale my nie jesteśmy grubi i szkaradni tylko przeciętniacy.
Tu leży problem:
Gdy przeciętna laska zarywa do chłopa = chłop zachwycony
Gdy przeciętny chłop zarywa do laski = laska zniesmaczona
Tu leży problem:
Gdy przeciętna laska zarywa do chłopa = chłop zachwycony
Gdy przeciętny chłop zarywa do laski = laska zniesmaczona
- 12
Piątek, piąteczko, piątunio.
Młode julki wychodza ze szkoły, poprawiają krótkie spódniczki i już czują motyle w brzuchu na myśl, jak wieczorem będą rżnięte w samochodzie, pod mostem albo na wypierdzianej kanapie.
A ty? Nigdy nie trzymałeś żadnej za rękę, nigdy nie poczułeś jędrnego ciała przy sobie, nigdy nie byłeś dla żadnej prawdziwym mężczyzną, obiektem marzeń.
Teraz
Młode julki wychodza ze szkoły, poprawiają krótkie spódniczki i już czują motyle w brzuchu na myśl, jak wieczorem będą rżnięte w samochodzie, pod mostem albo na wypierdzianej kanapie.
A ty? Nigdy nie trzymałeś żadnej za rękę, nigdy nie poczułeś jędrnego ciała przy sobie, nigdy nie byłeś dla żadnej prawdziwym mężczyzną, obiektem marzeń.
Teraz

@_Alessandro_: ależ to jest brutalny filmik
@_Alessandro_: psl god mindset i rehab room to moi ulubieni twórcy chyba, oni są tak brutalni i nie uprawiają cope’u. A w dodatku pgm propaguje #natura
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
✨️ Dlaczego warto być pozytywnym w trudnych czasach? Ⓘ
Dlaczego przegrywy nie zaczną być pozytywni? Przecież wiadomo że ludzie nie chcą otaczać się smutasami a takie wiecznie depresyjne osoby męczą swoim towarzystem. I nie mówcie że to bzdury bo to jest uzasadnione psychologicznie że spędzając czas z negatywną osobą, sami podświadomie czujemy się źle a nikt nie chce czuć się źle bez powodu. Zacznijcie od podstaw typu przestać narzekać, być otwartym, uśmiechniętym. Ludzie
Dlaczego przegrywy nie zaczną być pozytywni? Przecież wiadomo że ludzie nie chcą otaczać się smutasami a takie wiecznie depresyjne osoby męczą swoim towarzystem. I nie mówcie że to bzdury bo to jest uzasadnione psychologicznie że spędzając czas z negatywną osobą, sami podświadomie czujemy się źle a nikt nie chce czuć się źle bez powodu. Zacznijcie od podstaw typu przestać narzekać, być otwartym, uśmiechniętym. Ludzie
@mirko_anonim: nie jesteśmy wolnymi elektronami. Środowisko ma kluczowy wpływ na twoje samopoczucie. Jak masz byś szczęśliwy, jeśli cię ciągle trują?
@mirko_anonim: Jak jestes tak zajebiscie pozytywny to zarażaj pozytywnością innych a nie placz ze boli cie jak ktos jest troche negatywny bo od razu aktywuje to negatywność ukrytą w tobie, mam wrażenie że raczej osoby "negatywne" unikają spotkan towarzyskich i tak
✨️ Dlaczego ciężko znaleźć wolnych w związkach? Ⓘ
A co jeśli problemem nie jest hipergamia sama w sobie a to że ludzie są okopani w #zwiazki na lata? Jak przeglądam sociale ludzi z którymi chodziłem do średniej to nadal są z tymi samymi partnerami/kami. W rodzinie tak samo okopani w związkach od 5-10 lat. To w takim razie skąd te wolne miałyby się wziąć? Co prawda są te wszystkie #tinder
A co jeśli problemem nie jest hipergamia sama w sobie a to że ludzie są okopani w #zwiazki na lata? Jak przeglądam sociale ludzi z którymi chodziłem do średniej to nadal są z tymi samymi partnerami/kami. W rodzinie tak samo okopani w związkach od 5-10 lat. To w takim razie skąd te wolne miałyby się wziąć? Co prawda są te wszystkie #tinder
@mirko_anonim:
Najlepsze towary są od dawna zajęte, taka prawda
Najlepsze towary są od dawna zajęte, taka prawda
@Pralko-suszarka: baba odpowiada, że jest zajęta zależnie od tego kto pyta, dla chada nawet związki małżeńskie się rozsypują
- 34
✨️ Refleksje o bezsensowności życia Ⓘ
Jakby się tak zastanowić to to życie nie ma sensu.. na co dzień się o tym nie myśli bo praca, obowiązki, potem scrollowanie internetu albo jakieś alko pod wieczór żeby zaszumiało w głowie i tak leci tydzień za tygodniem. Ale na pewno macie taki moment że przystajecie na chwilę i jakby tak spojrzeć na swoje życie z boku to nie ma sensu. No bo jaki ma sens?
Jakby się tak zastanowić to to życie nie ma sensu.. na co dzień się o tym nie myśli bo praca, obowiązki, potem scrollowanie internetu albo jakieś alko pod wieczór żeby zaszumiało w głowie i tak leci tydzień za tygodniem. Ale na pewno macie taki moment że przystajecie na chwilę i jakby tak spojrzeć na swoje życie z boku to nie ma sensu. No bo jaki ma sens?
źródło: 05a6df8daa7a49ee2c3058e02f641645
Pobierz@WybitnyDamian:
To tylko indywidualne urojenia.
Obiektywnie istnienie istot żywych nie ma żadnego sensu ani celu.
Życie ma tyle sensu ile mu nadasz.
To tylko indywidualne urojenia.
Obiektywnie istnienie istot żywych nie ma żadnego sensu ani celu.
Życie ma tyle sensu ile mu nadasz.
@WybitnyDamian: cope dla NPCtów XD
Jakby się tak zastanowić to to życie nie ma sensu..
dlatego wymyślono religie, duchowość, reinkarnację, alternatywne linie czasowe, znaki zodiaku i tym podobne rzeczy - bezsensowność i bezcelowość udręki i cierpienia na tej obesranej gównem planecie jako mięsny biorobot jest nie do przyjęcia
✨️ Przemyślenia o rodzinie w 30-tce Ⓘ
#przegrywpo30tce macie czasem takie chwilowe przemyślenia że fajnie by było mieć rodzinę? Czasem oglądam na youtube taką parę z USA głównie o tematyce lifestyle i momentami mnie to ich życie rozczula, wiecie laska nagrywa jak dekoruje ich dom żeby miał nastrój, jakiś vibe, generalnie dba o atmosferę żeby było przytulnie. Jeżdżą sobie na tripy za miasto albo w nature. Jak tak człowiek ogląda to
#przegrywpo30tce macie czasem takie chwilowe przemyślenia że fajnie by było mieć rodzinę? Czasem oglądam na youtube taką parę z USA głównie o tematyce lifestyle i momentami mnie to ich życie rozczula, wiecie laska nagrywa jak dekoruje ich dom żeby miał nastrój, jakiś vibe, generalnie dba o atmosferę żeby było przytulnie. Jeżdżą sobie na tripy za miasto albo w nature. Jak tak człowiek ogląda to
@mirko_anonim
Moje dziecko byłoby niepełnosprawne, ja bym go nienawidził za chorobę, ono by mnie nienawidziło że go spłodziłem.
Moje dziecko byłoby niepełnosprawne, ja bym go nienawidził za chorobę, ono by mnie nienawidziło że go spłodziłem.
@mirko_anonim: nie daj spokój rodzina to zostanie frajerem i trzeba robić jakieś fikołki przed różowa żenada
✨️ Czy blackpill to manipulacja? Ⓘ
Czy blackpill bazuje na manipulacji? Bo to niezwykle ciekawe, że o kobietach wiedzą wszystko typy którzy mają ZEROWE doświadczenia z nimi a jeszcze dali sobie prawo do nauczania innych, chociaż to ostatecznie sprowadza się do wpajania innym kompleksów i bierności czy nawet #depresja. Zauważyliście że takie osoby zazwyczaj dają skrajne przykłady na potwierdzenie swoich tez? Nie żadne zwykłe dziewczyny które mijasz na ulicy, tylko
Czy blackpill bazuje na manipulacji? Bo to niezwykle ciekawe, że o kobietach wiedzą wszystko typy którzy mają ZEROWE doświadczenia z nimi a jeszcze dali sobie prawo do nauczania innych, chociaż to ostatecznie sprowadza się do wpajania innym kompleksów i bierności czy nawet #depresja. Zauważyliście że takie osoby zazwyczaj dają skrajne przykłady na potwierdzenie swoich tez? Nie żadne zwykłe dziewczyny które mijasz na ulicy, tylko
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@piratestorm: Głupoty pisze się zawsze z anonima, z nicka to wstyd.
- 6
Kolejny dzień na tym łez padole bez wpływu na swój los…
#wzrost #depresja #manlet #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia #psychiatria #preferencja
#wzrost #depresja #manlet #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia #psychiatria #preferencja
źródło: IMG_6307
Pobierz- 15
Jesteście incelami, nigdy nie zaruchaliście i myślicie, że Azja wschodnia, to dobry pomysł? To bardzo zły pomysł i już mówię, dlaczego:
1. Geomaxxing nie jest czymś nowym. Konkurencja tam z roku na rok się zwiększa, a będzie jeszcze gorzej.
2. Rywalizujecie tam z Anglikami, Niemcami, Francuzami (ogólnie mieszkańcami Zachodu). Polską mongoloidalną mordę bardzo łatwo rozpoznać, a nie jest ona najładniejsza.
3. Ci mieszkańcy zachodu są o wiele bogatsi niż wy (prawdopodobnie). Ciężko będzie wam się
1. Geomaxxing nie jest czymś nowym. Konkurencja tam z roku na rok się zwiększa, a będzie jeszcze gorzej.
2. Rywalizujecie tam z Anglikami, Niemcami, Francuzami (ogólnie mieszkańcami Zachodu). Polską mongoloidalną mordę bardzo łatwo rozpoznać, a nie jest ona najładniejsza.
3. Ci mieszkańcy zachodu są o wiele bogatsi niż wy (prawdopodobnie). Ciężko będzie wam się
@omega33: ja tam latam na dziewczynki z kutasikami, wy jeździcie szukać dziewczyny/żony. Nie jesteśmy tacy sami
źródło: 1000007202
Pobierz@omega33: tu masz rację, co kraj to obyczaj ale z większością się zgodzę. Na pannę z górnej półki możesz liczyć jeśli sam jesteś dobrym samcem i różnica wieku nie jest aż tak okrutna. Tak to się zaczyna mam chorą matkę / bawoła co żywi całą rodzinę/ brat wpadł pod samochód. No i w sumie urodziwe też nie są to fakt, wyjątek Wietnamki, ale z tymi to w ogóle trzeba już
- 396
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lardor: tym wszystkim social mediom tylko o to chodzi żeby nakręceć ludzi na diebie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#przegryw #blackpill
Jestem bardzo ciekawy jednej rzeczy:
Czy mając 18+ lat uważaliście jakąkolwiek dziewczynę poniżej 15 lat za atrakcyjną? Może być i celebrytkę, nie musi być znajoma. Chodzi tylko o wizualną atrakcyjność. I chodzi o faktyczny wiek, a nie to na ile lat wyglądała. Więc bierzemy pod uwagę też np. 14 latki wyglądające na 18.
Jestem bardzo ciekawy jednej rzeczy:
Czy mając 18+ lat uważaliście jakąkolwiek dziewczynę poniżej 15 lat za atrakcyjną? Może być i celebrytkę, nie musi być znajoma. Chodzi tylko o wizualną atrakcyjność. I chodzi o faktyczny wiek, a nie to na ile lat wyglądała. Więc bierzemy pod uwagę też np. 14 latki wyglądające na 18.
Czy podobały się wam takie dziewczyny?
- Tak 47.4% (18)
- Nie 44.7% (17)
- jestem kobietą 7.9% (3)
konto usunięte via iOS
- 1
@BlackPill_Lew: tak to normalne
konto usunięte via iOS
- 0
@BlackPill_Lew: bo powinno sie na takie pytania odpowiadać nie, troche komformizmu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pearl_jamik: OP co porównuje kulturystę do sportowca. Poziom onetu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nowystaryziel: zamknęli szarpanka? Jakie loterię?
@Eugeniusz_Zua: doktór rehabilitowany profesor zwyczajny, ducze, wódz i cezar redpillowy jego ekscelencja SzarpAnki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedługo będzie mieć dłuższe tytuły niż polscy profesorzy którzy skrupulatnie sprawdzali w indeksach czy akurat nie przeoczyłeś jakiegoś ich tytułu naukowego. xD
Niedługo będzie mieć dłuższe tytuły niż polscy profesorzy którzy skrupulatnie sprawdzali w indeksach czy akurat nie przeoczyłeś jakiegoś ich tytułu naukowego. xD
- 6
konto usunięte via Wykop
- 3
@Henson_: Pamiętam, że na moje 18 urodziny przyjechał brat i dał mi w prezencie flaszkę xd
źródło: 2026-04-10 11.08.02
Pobierz@TajnyPortfelBuffeta: to ten kołpujący sojowy miliarder który chce pokonać agepill? (a przy tym nagonić frajerów na swój program)
@TajnyPortfelBuffeta: ciekawe czy swoje stosunki tak samo optymalizuje pod długowieczność jak całą reszte ( ͡° ͜ʖ ͡°)





























źródło: image_picker_6572930E-3E40-4B29-9F52-A123144CF24C-70902-0000088438DDE26B
Pobierz