@isoverr: A co facetów obchodzi w tym kraju? Jestem przed 30tką i już musze kombinować jak sobie dorobić by żyć sobie z dala od miasta i bym sobie spokojnie żył na emeryturze, podczas gdy większość moich rówieśników ma prace gdzie osiąga szklany sufit na poziomie 7k i się spodziewa że państwo im zapewni emeryture. Nie chcą mieć dzieci, nie chcą rodziny po prostu komsumpcjonistyczne prosięta które nic nie wnoszą do
@SlowSnake: mi takie na fb. Co z tego że 90% osób w łodzi to biali ludzie z polski czy ukrainy pozostałe to wietnamczycy ale i tak MUSZĄ dać czarnego mężczyzne
Kilka lat temu pojechałem z żoną na wczasy do Kenii. Po powrocie żona dostała gorączki więc sam wpadłem na to, że może mieć Malarię. Udałem się do rodzinnego lekarza ASAP. Młoda Pani doktor (internista) zapytała się na wstępie czemu nie zaszczepiliśmy się na malarię i czy jesteśmy poważni? No dobra Maloraone nie brałem chociaż kupiłem bo przeczytałem, że nie można wtedy pić xD
Odparłem, że na malarię nie wymyślono szczepionki (to był 2017 rok). Babka na
@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: Czy ostatnio nie była dyskusja na temat tego magnezu, że w zasadzie kawa go nie wypłukuje? Bo w zasadzie ta lekarka też ci jakąś głupote powiedziała
Pytanie dotyczące branży remontowo-budowlanej, czy ktokolwiek tutaj prowadził taką działalność solo? Jakie są nieoczywiste problemy lub na co mam zwracać uwagę, jak ogólnie wygląda załatwianie zleceń, rozliczanie się itp.
Obecnie pracuje jako stolarz płyciarz, praca w miare ok lecz problem polega w tym, że szef coraz większe obowiązki na mnie przekłada a pensja wciąż taka sama. Były momenty że praktycznie samemu trzeba było złożyć meble na warsztacie oraz zamontować je na miejscu u
Też rozmyślałem nad specjalizacją smart home bo lubie sobie grzebać w elektronice i elektryce ale nie mam uprawnień SEP i wiem że je teraz ciężko zdobyć bez odpowiedniej szkoły
@tonawegla: Niektórzy mówią że nie ma a niektórzy mówią że są jednak, chyba od 2024 to zmienili. W technikum nie miałem nic związanego z prądem a elektrotechnike studiowałem przez rok