Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
susibaka
susibaka

susibaka

Dołączył 2 dni temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 12
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
SlowSnake
SlowSnake
przedwczoraj, 12:42:01
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

susibaka
susibaka
susibaka przedwczoraj, 16:30:38 via Wykop
  • 4
@SlowSnake: We Wrocławiu był nagły wrost zachorowań na HIV a i tak obwiniały za to polskiego mężczyzne lmao
  • Odpowiedz
Turboincel
Turboincel
Turboincel
przedwczoraj, 12:48:32
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

susibaka
susibaka
susibaka przedwczoraj, 16:24:42 via Wykop
  • 2
@isoverr: A co facetów obchodzi w tym kraju? Jestem przed 30tką i już musze kombinować jak sobie dorobić by żyć sobie z dala od miasta i bym sobie spokojnie żył na emeryturze, podczas gdy większość moich rówieśników ma prace gdzie osiąga szklany sufit na poziomie 7k i się spodziewa że państwo im zapewni emeryture. Nie chcą mieć dzieci, nie chcą rodziny po prostu komsumpcjonistyczne prosięta które nic nie wnoszą do
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
przedwczoraj, 15:08:30
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

susibaka
susibaka
susibaka przedwczoraj, 16:15:30 via Wykop
  • 5
@SlowSnake: mi takie na fb. Co z tego że 90% osób w łodzi to biali ludzie z polski czy ukrainy pozostałe to wietnamczycy ale i tak MUSZĄ dać czarnego mężczyzne
susibaka - @SlowSnake: mi takie na fb. Co z tego że 90% osób w łodzi to biali ludzie ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
przedwczoraj, 06:43:05
  • 37
Kilka lat temu pojechałem z żoną na wczasy do Kenii.
Po powrocie żona dostała gorączki więc sam wpadłem na to, że może mieć Malarię. Udałem się do rodzinnego lekarza ASAP.
Młoda Pani doktor (internista) zapytała się na wstępie czemu nie zaszczepiliśmy się na malarię i czy jesteśmy poważni?
No dobra Maloraone nie brałem chociaż kupiłem bo przeczytałem, że nie można wtedy pić xD

Odparłem, że na malarię nie wymyślono szczepionki (to był 2017 rok). Babka na
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

susibaka
susibaka
susibaka przedwczoraj, 07:34:37 via Wykop
  • 2
@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: Czy ostatnio nie była dyskusja na temat tego magnezu, że w zasadzie kawa go nie wypłukuje? Bo w zasadzie ta lekarka też ci jakąś głupote powiedziała
  • Odpowiedz
susibaka
susibaka
susibaka przedwczoraj, 07:55:19 via Wykop
  • 0
@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: Pewnie to było problemem, najważniejsze że wszystko jest już dobrze
  • Odpowiedz
susibaka
susibaka
susibaka 19.06.2026, 17:09:05
  • 0
Pytanie dotyczące branży remontowo-budowlanej, czy ktokolwiek tutaj prowadził taką działalność solo? Jakie są nieoczywiste problemy lub na co mam zwracać uwagę, jak ogólnie wygląda załatwianie zleceń, rozliczanie się itp.

Obecnie pracuje jako stolarz płyciarz, praca w miare ok lecz problem polega w tym, że szef coraz większe obowiązki na mnie przekłada a pensja wciąż taka sama. Były momenty że praktycznie samemu trzeba było złożyć meble na warsztacie oraz zamontować je na miejscu u
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

susibaka
susibaka
susibaka
Autor
19.06.2026, 17:10:32 via Wykop
  • 0
Też rozmyślałem nad specjalizacją smart home bo lubie sobie grzebać w elektronice i elektryce ale nie mam uprawnień SEP i wiem że je teraz ciężko zdobyć bez odpowiedniej szkoły
  • Odpowiedz
susibaka
susibaka
susibaka
Autor
19.06.2026, 17:18:19 via Wykop
  • 0
@tonawegla: Niektórzy mówią że nie ma a niektórzy mówią że są jednak, chyba od 2024 to zmienili. W technikum nie miałem nic związanego z prądem a elektrotechnike studiowałem przez rok
susibaka - @tonawegla: Niektórzy mówią że nie ma a niektórzy mówią że są jednak, chyb...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking