@Average-CottonWorld-Enjoyer: chodzi o to że ten po lewej to oczywisty creep i g--------l a ten po prawej to oczywisty dobry człowiek o dobrym sercu i pełen empatii i kultury osobistej, które to rzeczy są tak ważne przy wyborze partnera przez k0biety.
  • Odpowiedz
Faktycznie, trudno dyskutować ze statystyką.

Z innej beczki : Szanse, że niedźwiedzica weźmie z Tobą ślub, a następnie rozwiedzie się i zabierze 50% majątku są zerowe, z dziewczyną już tak prosto nie jest.

#logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #pieklokobiet #blackpill
Fjubens - Faktycznie, trudno dyskutować ze statystyką.

Z innej beczki : Szanse, że n...

źródło: temp_file1292793613462727302

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sakiro12 ktos kiedys pieknie nazwal kompleksy zakorzenione w naszym narodzie „polską gościnnością”. Wstyd mi za ludzi, ktorzy nadskakuja nad jakimis nonejmami z innego kraju, bo chca byc tacy miss/mister worldwide, wiesniaki bez ambicji.
  • Odpowiedz
Ostatnio miałam rozkmine nad swoim życiem. I zastanawia mnie to jak ja to robię że wyrywam przystojnych facetów. Sama nie jesteśmy jakoś super ładną, nie mam ekstra charakteru, jestem dosyć wstydliwa. A wszyscy moi kolesie zawsze byli mega przystojni. Od czego to zależy ?oni zazwyczaj byli mega pewni siebie i świadomi swojego wyglądu #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #tinder #relacjemiedzyludzkie #logikarozowychpaskow #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Britney16:

Sama nie jesteśmy jakoś super ładną, nie mam ekstra charakteru, jestem dosyć wstydliwa


Sama sobie odpowiedziałaś. Chcieli sobie pociupciać, a ty im to zapewniłaś, więc skorzystali, koniec. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Taki komentarz (pod filmem na YT jednego z redpillowców) z uśmiechem na ustach napisał dorosły chłop, który nie wstydzi się swoich słów, bo wstawił swoje zdjęcie na profilowym a po kliknięciu widać jego imię i nazwisko. Odnalezienie wszystkich danych (które sam udostępnia) to mniej niż minuta.
Oczywiście jest konfiarzem.
Crème de la crème redpillowej elity intelektualnej - zero wstydu, zero refleksji, pełna ekspozycja.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #redpill
Alzena - Taki komentarz (pod filmem na YT jednego z redpillowców) z uśmiechem na usta...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackpill Nie otwierajcie się przed kobietą i nie mówcie o swojej przeszłości i emocjach bo to was zniszczy . Kiedyś myślałem że jest inaczej ale to nie prawda . Jeśli jesteś słaby emocjonalnie to kobieta ciebie zostawi jak śmiecia. Nie wiem czemu kobiety są tak zimne do szpiku kości. Ostatnio kobieta po dwóch randkach zwyczajnie przestała ze mną pisać . Bez żadnego wytłumaczenia ,bez żadnego wyjaśnienia ,jakbym był nikim.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale druga randka to trochę wcześnie na uzewnętrznianie się o przeszłości i emocjach.


@wstanczyk: Aktualnie nigdy nie jest na to czas. Nawet po latach jak coś pójdzie nie tak, kobieta potrafi się całkowicie zmienić z podejściem bo zauważyła 'słabość' w swoim facecie.
  • Odpowiedz