@wkto: Jamar - najgorsza firma produkująca przetwory pomidorowe w Biedrze. Ostatnio kupiłem potężny słój Culineo sosu do spaghetti. Tego się nie dało jeść. Poza tym sos praktycznie wyparował z patelni
  • Odpowiedz
@KwadratPolski kupiłem gotowe ciasto z biedry, nazywa się Base Pizza alla Napoletana firmy Alimenta
Posmarowałem sosem pomidorowym, na to parmezan, podsmażone wcześniej pieczarki, salami, cebula, jeszcze więcej parmezanu. To na 10 min, termoobieg 200 stopni.
Na sam koniec troche sosiwa sriracha mayo i wyszło tak dobre, że ja p------e. No lepiej niż w pizzerii. Wychodzi jakies 18za picke więc chyba bede częściej praktykował
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szyderczy_szczur - https://wykop.pl/link/7265383/polakom-skurczyly-sie-portfele-juz-9...

źródło: wrfrdsf32trewfasd

Pobierz

jak wyżej

  • Tak 44.0% (22)
  • Nie 18.0% (9)
  • Mnie stać! 16.0% (8)
  • Mama robi zakupy 10.0% (5)
  • Jste upśdx, spr 12.0% (6)

Oddanych głosów: 50

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy takie coś jest warte ceny? Aktualnie nie mam żadnych narzędzi w domu, pewnie bede używał raz na rok, czasami brakuje jakiegoś klucza, mlotka jakiejś p------y i może się przyda. Czy jest coś lepszego w tej cenie? Narzedzia z biedronki daja radę?

https://allegro.pl/oferta/zestaw-narzedzi-kluczy-1000-el-walizka-narzedziowa-14328523985

#remontujzwykopem #majsterkowanie #biedronka
#budownictwo
a.....i - Czy takie coś jest warte ceny? Aktualnie nie mam żadnych narzędzi w domu, p...

źródło: temp_file3349590532325033905

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś byłem świadkiem, jak Janusz w biedronce wykłócał się o inną cenę rogala na paragonie, a na stoisku. Oczywiście wg. wykopków miałby poklask, ale zajeło to dodatkowy czas przez co (i tak już długa) kolejka zaczeła się niecierpliwić. Doszło do tego, że inni zaczeli popędzać Janusza i wyzywać go, że się sądzi o durne 1.20 zł
Nawet jeśli miał rację to i tak nie uchroniło go to przed niemalże linczem ze strony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AntyspoIeczny: Oczywiscie ze mial racje. A Ty myslisz ze czemu kasjerka zamiast rozwiazac problem od razu to przeciagala? Wlasnie na to liczyla ze reszta sie fqurfi, wywrze presje i facet se pojdzie.

Ludzie w kolejce skierowali swoja frustracje nie w ta strone.
  • Odpowiedz
@AntyspoIeczny: zamiast się wykłócać z kasjerką powinien poprosić kierowniczkę i z nią wyjaśnić, mi się zdarzyło zgłosić reklamację na infolinii przez formularz (rozpatrzona po mojej myśli)
  • Odpowiedz