Sprzedam wam protip na kasach samoobsługowych, o którym nawet większość pracowników Biedronki nie wie. Jak już zeskanujesz jakiś produkt i włożysz go do kosza to przed zeskanowaniem kolejnego możesz wyjąć wszystko z kosza i kasa nie będzie na ciebie krzyczała. Przydaje się to szczególnie gdy masz więcej zakupów niż mieści się w koszu. Skanujesz wtedy ile się zmieści, wyciągasz zeskanowane rzeczy do torby/wózka i skanujesz dalej :)
#biedronka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raphau: że niby co

mówisz, że nawet jak kasa zaczyna drzeć ryja "włóż produkt do strefy pakowania" po wyjęciu chociażby jednej małe rzeczy to po wyjęciu wszystkich będzie siedziała cicho i czekała na nowe produkty?
  • Odpowiedz
Pije wodę mineralną Polaris z #biedronka. W tych różnych rankingach wód mineralnych wypadała średnio, a cenowo jednak była atrakcyjna. Ale ostatnio to jakiś dramat i więcej tego gówna nie kupi. Śmierdzi jak jakiś antybiotyk i tak samo smakuje. No kurde, jak woda mineralna może mieć smak antybiotyku i zostawiać jakiś dziwny posmak w ustach. Nigdy więcej. I to nie że trafiłem na butelkę, ale taka partia się chyba trafiła.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki,

Robiłem zakupy w #biedronka i nie ogarnąłem, że parking płatny. Parking oczywiście zarządzany przez #apcoa

Niby dla klientów za darmo, więc złożyłem reklamację wysyłając skan paragonu. Oczywiście gnojki nie uznały ( ͡° ʖ̯
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#biedronka #promocja #swieta #polska
Od 20 do 23 wspaniała promocja można zgarnąć 1 znicz gratis za kupno 1 znicza gratis. Akcja nazywa się "Rabatogodziny dla grobów rodziny". Alleluja i do przodu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulga dla psychiki, jak macie możliwość to zamówcie sobie zakupy spożywcze przez internet. Mnie tak na prawdę przycisnęło przez przeziębienie. Feels good man kiedy nie musiałem przeciskać się z normictwem w sklepie, tym bardziej że jedna Biedronka jest zamknięta i jest zatrzęsienie ludzi w drugiej biedronce i lidlu bez względu na godzinę. No i brak przymusu wyjścia z piwnicy to jak wygrać z rakiem.

Obawiałem się krótkich terminów przydatności do spożycia a
Turkotka - Ulga dla psychiki, jak macie możliwość to zamówcie sobie zakupy spożywcze ...

źródło: IMG_6851

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turkotka: Ja zamawiałem z barbora, ale głównie dlatego, że wóde dowozili xD. Jest kilka sklepów, które mają dowóz i najlepiej szukać po miesie, w którym się mieszka. Warto też sprawdzać promocje, bo zazwyczaj w tych sklepach jest drożej, ale jak są promocje, to wychodzi w miarę tanio. W sumie dla mnie na plus takie sklepy. Dobrze dla takich zjebow jak ja z fobia społeczna, jak wiadomo w sklepach stacjonarnych często
  • Odpowiedz
pewnie na czytniku było gdzieś drobnym druczkiem napisane, że cena za sztukę


@yupitr: No było - i nie miałem wątpliwości, że tak może być, dlatego skierowałem się ku czytnikowi. No ale po pierwsze - wszystko było zapakowane po 3 sztuki. Po drugie - na kodzie na ww. zdjęciu jest napisane 3xZNICZ. Po trzecie - to jest TEN SAM KOD. Skądś kasa samoobsługowa musiała wiedzieć, że trzymam w łapie 3 znicze.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lidl #wieden #biedronka #kawa
Wiedniu jak byłem, w każdym Lidlu stoi duży automat na kawę niedaleko wejścia. Każda kawa w cenie 60 centów jeśli przyniesiemy własny kubek. Z kubkiem papierowym 1€.

To i tak wiele mniej niż w każdej knajpie czy kawiarnii - jak ktoś potrzebuje na szybko, a nie dla przyjemności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Np. kawa za 5€
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tam opinie o tygodniu słowackim w biedrze?

Przetestowałem już kilka pozycji.

TOP:

Parówki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michal9788 na Słowacji nie je się tego ani jako naleśniki ani jako tortille. Tłumaczenie trochę z czapy. Najczęściej widzę to w knajpach jako dodatek do kaczki (udka) i czerwonej kapusty. Ewentualnie na festynach jedzone z tłuszczem (smalcem?) z kaczki.
  • Odpowiedz