Nie ma drugiego tak złodziejskiego i kantujacego sklepu jak Biedronka.

Gapiłem się dzisiaj w cenowke produktu chyba z minute i wciąż nie byłem w stanie ogarnac, gdzie tam jest cena regularna. Mało tego, te gnojki się tak wycwanily, że na czytnikach cen nie pojawiaja sie juz ceny regularna jak kiedys tylko te same cenowki promocyjne co przy półkach. To chyba jedyny taki sklep, w którym o cenie produktu klient dowiaduje się przy
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zgubiles_sie_jelonku:

wciąż nie byłem w stanie ogarnac, gdzie tam jest cena regularna.


Mnie tez tw cenowki irytuja, jednak raczej nie mam problemu ogarnac ceny jesli chwile sie skupie, powedz mi kolego, czy zauwazyles zeby spadek zdolnosci intelektualnych byl jakos skorelowany z nabawieniem sie bordo nicku na wykopie?
  • Odpowiedz
Jeszcze niech zrobią przy samoobsłudze, żeby wystarczyło tylko raz przełożyć produkty, to by było faktycznie wygodnie.
Żeby wystarczyło:
* zadokować wózek z towarem
* zważyć indywidualnie towar na środkowej wadze
* odłożyć na drugi wózek (który już wcześniej ktoś zostawił)

Że
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Czy strategiczny zakup już dokonany?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biedronka #lidl #kaufland #zakupy #swieta #karp #ryby #jedzenie #gotujzwykopem

Czy karp już kupiony?

  • Tak, kupiony 12.7% (10)
  • Jeszcze nie, pewnie kupię 16.5% (13)
  • Jestem gotów do walki o karpia! 6.3% (5)
  • U nas nie jemy karpia w wigilię 46.8% (37)
  • Jak kupiony, jedzenie jest z lodówki 5.1% (4)
  • Inne 12.7% (10)

Oddanych głosów: 79

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu w każdej biedronce przynajmniej połowa pracownic ma poważną nadwagę?


@Monsieur_V: Jak ktoś nie ogarnia tego co je to jak będzie ogarniał swoje życie zawodowe? W McDonald's czy Burger Kingu 3/4 pracowników ma otyłość olbrzymią/monstrualną. Tu działają naczynia połączone. NATURA
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#biedronka
Dostałem voucher za zakup expressu Delta q. 1x99zl 2x100zl. Mogę to wszystko jednocześnie zsumować czy muszę na 3 paragony to kupować?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach