Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 98
Ze względu na niedzielę handlową biedronka przygotowała specjalny asortyment
#smiesznypiesek #koty #biedronka #zwierzaczki #heheszki
#smiesznypiesek #koty #biedronka #zwierzaczki #heheszki
źródło: Screenshot_20231217_160934_Opera
Pobierz@kasza332: Niby taka inflacja a kot z 1.99zł
- 53
- 251
źródło: IMG_20231217_112350
Pobierz- 72
źródło: IMG_20231217_112355_1
Pobierz@Wykopaliskasz biedronka to jest najgorszy syf. Chodzę tam tylko w ostateczności, czyli właściwie nigdy. Człowiek się czuje jakby po magazynie chodził
- 0
Jeszcze niech zrobią przy samoobsłudze, żeby wystarczyło tylko raz przełożyć produkty, to by było faktycznie wygodnie.
Żeby wystarczyło:
* zadokować wózek z towarem
* zważyć indywidualnie towar na środkowej wadze
* odłożyć na drugi wózek (który już wcześniej ktoś zostawił)
Że
Żeby wystarczyło:
* zadokować wózek z towarem
* zważyć indywidualnie towar na środkowej wadze
* odłożyć na drugi wózek (który już wcześniej ktoś zostawił)
Że
@look997: Pomysł może i dobry ale jako pracownik, zauważam że byłby problem by poprzedni klient zostawił koszyk we właściwym miejscu. Nie każdy by to zaczaił.
- 0
@sluchamgazety: Może zwrot monety jak dobrze zadokuje? :D
- 0
Czy karp już kupiony?
- Tak, kupiony 12.7% (10)
- Jeszcze nie, pewnie kupię 16.5% (13)
- Jestem gotów do walki o karpia! 6.3% (5)
- U nas nie jemy karpia w wigilię 46.8% (37)
- Jak kupiony, jedzenie jest z lodówki 5.1% (4)
- Inne 12.7% (10)
konto usunięte via Wykop
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Czy pracował ktoś jako ochrona na sklepie typu Lidl, Biedronka? Mam ofertę 27zł/brutto... Co sądzicie o takiej pracy? Wołam @Tomaszx1994 bo chyba tak pracował
Filmik dla uwagi xD
#pracbaza #ochrona #biedronka #lidl #systemaktywizacjiprzegrywow xD
Filmik dla uwagi xD
#pracbaza #ochrona #biedronka #lidl #systemaktywizacjiprzegrywow xD

- 1
@Tomaszx1994: Dziekuje za odp :)
@Cztero0404 No właśnie czegoś takiego się boję.. Boje się że więcej stracę niż zarobię
@Cztero0404 No właśnie czegoś takiego się boję.. Boje się że więcej stracę niż zarobię
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: temp_file2072052031677661621
Pobierz@butterfly: Uuu aż się wybiorę do biedry po takie awokado
@Cztero0404 liczy sie glownie to ile jesz kalorii. Mozesz spalac 2000 kcal dziennie ale jesli jesz 6000 kcal dziennie to nadal masz znaczny bilans na plus
Czemu w każdej biedronce przynajmniej połowa pracownic ma poważną nadwagę?
@Monsieur_V: Jak ktoś nie ogarnia tego co je to jak będzie ogarniał swoje życie zawodowe? W McDonald's czy Burger Kingu 3/4 pracowników ma otyłość olbrzymią/monstrualną. Tu działają naczynia połączone. NATURA
- 97
źródło: temp_file6449206985021295206
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#biedronka
Dostałem voucher za zakup expressu Delta q. 1x99zl 2x100zl. Mogę to wszystko jednocześnie zsumować czy muszę na 3 paragony to kupować?
Dostałem voucher za zakup expressu Delta q. 1x99zl 2x100zl. Mogę to wszystko jednocześnie zsumować czy muszę na 3 paragony to kupować?
- 0
@HeDA06: ok dzięki, czyli trzeba kombinować
- 0
- 5
źródło: IMG_20231214_090116
Pobierz@Michalxx9m: u nie aby so ocet i bekon
@Michalxx9m kupione : ) dla mnie dalej najlepsze chipsy to lays o smaku ostrej papryczki ale te też są ok ;)
- 50
Narzekacie na alejki zastawione paletami w Biedronce, a co powiecie na zastawioną ulicę ( ͡º ͜ʖ͡º)
#biedronka
#biedronka
źródło: temp_file157609101881296982
Pobierz- 22
@Niggalke driver-thru xd
@chicken216 często przed wejściami do Żabek stoją takie r-------e dostawy, których pracownicy nie mają czasu rozładować
5
Bitwy o karpia jak sceny z Bravehearta. Najlepsze momenty z supermarketów

Święta to czas miłości i odrobiny szaleństwa. No dobra, czasem dużego szaleństwa, bowiem jak co roku w Polsce odbywają się bitwy o karpie. To smutna, przedświąteczna rzeczywistość związana z wigilijną tradycją. Jak widać na nagraniach, wiele osób jest gotowych poświęcić niemal życie za kilka groszy.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #



























Gapiłem się dzisiaj w cenowke produktu chyba z minute i wciąż nie byłem w stanie ogarnac, gdzie tam jest cena regularna. Mało tego, te gnojki się tak wycwanily, że na czytnikach cen nie pojawiaja sie juz ceny regularna jak kiedys tylko te same cenowki promocyjne co przy półkach. To chyba jedyny taki sklep, w którym o cenie produktu klient dowiaduje się przy
Mnie tez tw cenowki irytuja, jednak raczej nie mam problemu ogarnac ceny jesli chwile sie skupie, powedz mi kolego, czy zauwazyles zeby spadek zdolnosci intelektualnych byl jakos skorelowany z nabawieniem sie bordo nicku na wykopie?