Wpis z mikrobloga

Nie ma drugiego tak złodziejskiego i kantujacego sklepu jak Biedronka.

Gapiłem się dzisiaj w cenowke produktu chyba z minute i wciąż nie byłem w stanie ogarnac, gdzie tam jest cena regularna. Mało tego, te gnojki się tak wycwanily, że na czytnikach cen nie pojawiaja sie juz ceny regularna jak kiedys tylko te same cenowki promocyjne co przy półkach. To chyba jedyny taki sklep, w którym o cenie produktu klient dowiaduje się przy kasie.

Od dzisiaj robię foty, zbieram paragony i będe spamował UOKIK w sprawie tych złodziei.

#biedronka
  • 161
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku:

wciąż nie byłem w stanie ogarnac, gdzie tam jest cena regularna.


Mnie tez tw cenowki irytuja, jednak raczej nie mam problemu ogarnac ceny jesli chwile sie skupie, powedz mi kolego, czy zauwazyles zeby spadek zdolnosci intelektualnych byl jakos skorelowany z nabawieniem sie bordo nicku na wykopie?
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: w sobotę na połowie pieczywa była cena przy zakupie kilku sztuk. Cena regularna była mikroskopijna w lewym dolnym rogu. Wkurzyłem się, powyjmowalem wszystkie kartki i wrzuciłem do tego kosza na rękawiczki zużyte. Serio nie będę się zastanawiał jaka cena jest aktualna.
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: biedronka najlepszy sklep, mają tam taki burdel z cenami że przychodzę ze swoimi wydrukowanymi cenówkami, podmieniam je, potem przy kasie mówię że źle nabiło, kasjerka woła kierownika który idzie sprawdzić cenę na sklepie, oczywiście mam 100% racji że cena inna (bo sam ją zamieniłem), a sprzedać mi muszą po cenie na półce (bo co kogo obchodzi że w "systemie" jest inaczej). W 2023 zaoszczędziłem w ten sposób 4 tysiące złotych
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: wszystkie sklepy oszukują, choćby auchan pisze na plakatach że od 15.12 wszystkie dekoracje świąteczne i światełka rabat 50% , kupuje światełka cena na cenówce 50 zł, to powinno być na kasie 25 zł, niestety na kasie cena 50 zł, na informacji twierdza że cena 50 zł na cenówce to już z rabatem i czego ja chce, problem z tym że te światełka w innych sklepach nie kosztują 100 zł ,
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: ale ja w sklepie nie chce się "chwilę skupiać" bo "chwilę skupiać" muszę się np w pracy, prowadząc auto, gotując obiad, czy #!$%@? oglądając wiadomości, albo pisząc na wykopie. Czy człowiek nie moze normalnie iść i przeczytać #!$%@? ceny, tylko cały czas musi się trzymać za kieszeń i patrzeć z każdej strony, bo jacys Portugalczycy izraelskiego pochodzenia chcą go wydymać bez mydła? #!$%@?ć ich, walić takie kary, żeby albo zrezygnowali
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa ale ta cena jest #!$%@? czcionka 3 napisana na samym dole, jak to jest jakieś warzywo czy inny #!$%@?, gdzie cena nie jest na wysokości oczu to ktoś z gorszym wzrokiem (moja babcia, mimo oksow) nie zobaczy tej ceny. OP dobrze pisze, biedronka #!$%@? ludzi w kakao, ale oczywiście trzeba się #!$%@?ć bo JA NIGDY NIE MAM. PROBLEMÓW WY JESTEŚCIE JACYŚ DURNI
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: nie ma drugiego tak taniego sklepu z licznymi promocjami jak Biedronka. Ciągle banany pomarańcze z rabatem 50% skyry smakowe za 2,19, mleko 2,30 świeże na promocji. Bardzo dobrej jakości marki własne fruvita oraz mroźna Dolina a także riviva

Synek kto tyła doł?
  • Odpowiedz