Co jestem w biedronce to czegoś nie kupię bo produkt zastawiony jest paletami xD Mogliby pójść już w tryb pełnego magazynu, że wszystko się bierze z palet i byłoby spokój.

U mnie to upchanie sklepu paletami w ciągu ostatniego 1.5 roku strasznie się zwiększyło.
#biedronka #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To samo w łodzi, wzdłuż alejek palety do samych regałów same palety w odstępach 40cm tak żeby zobaczyć po prostu co jest na półce :D Do tego dorzucic mase emerytów łakomych na kąski typu masła 3 w cenie 2 to robi się niezły dym xD
  • Odpowiedz
  • 1
@PurpleHaze: 30 zł voucher za karpia co było poniedziałek - środa, a reszta to bieżące zniżki, te wszystkie zniżki są dostępne dla wszystkich
  • Odpowiedz
Mirki czy orientuje się ktoś czy w #biedronka w kasach samoobsługowych można kupić rzeczy na fakturę? Żeby wpisać NIP i wydrukuje się paragon? #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#biedronka #biedronkoweceny wymyśliła kolejną z-----ą promocję xD

Zrób zakupy w piątek za 49 zł i kup sobie pomarańcze, których cena nie wlicza się do tych 49 zł, a dostaniesz 100% zwrotu za pomarańcze, ale tylko maksymalnie 2 kg, czyli 6 zł xD

I co najlepsze, voucher można wykorzystać tylko następnego dnia, czyli w sobotę, albo w środę po świętach xDDDD
marcinkox3 - #biedronka #biedronkoweceny wymyśliła kolejną z-----ą promocję xD

Zró...

źródło: temp_file1432644162635374549

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@volodia: albo używasz karty albo aplikacji, limit jest niezależny ale myślę że jak kupisz 2 kg na aplikację to pierwszy kilogram policzą po 3 a drugi po 4zł
  • Odpowiedz
#biedronka #kartapodarunkowa #warszawa #zakupy #kiciochpyta

Czy ktoś wie gdzie dostanę w Warszawie kartę podarunkową do biedronki? Odwiedziłam już 7 biedronek i w żadnej nie ma dostępnych tych kart.
W ostateczności mogę kupić kod przez internet, ale to dla babci i wolałbym żeby miała zwyczajną, plastikową kartę.

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ KTOKOLWIEK WIE
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę na co dzień Jerzyki kosztują 5,99 i 11,98 za cztery opakowania to taka zajebista okazja? #biedronka
przegrywNL - Naprawdę na co dzień Jerzyki kosztują 5,99 i 11,98 za cztery opakowania ...

źródło: IMG_9692

Pobierz

Serio tak jest?

  • Tak. Super promocja, kurwo! 33.3% (12)
  • Nie, cena za jedno opakowanie sztucznie zawyżona 33.3% (12)
  • Nie warto tego jeść nawet za darmo 33.3% (12)

Oddanych głosów: 36

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OCIEBATON: cieszę się Twoim szczęściem, smacznego. Jakoś smutno mi się zrobiło jak napisałeś że wiele lat marzyłeś o szynkowarze, jak ten mały z biowina to mniej niż stówę kosztuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz