#tomaszowmazowiecki #lodzkie Są już od kilku miesięcy ale ja skorzystałem pierwszy raz z kas samoobsługowych w Pepco w Galerii Tomaszów. Najprostsze i najszybsze tego typu urządzenia jakich używałem. Biedronkę, Lidla, Rossmanna dzięki przepaść. A te w Kauflandzie to masakra. W Pepco super! Polecam! #technologia #handel #pepco #biedronka #lidl #kaufland
Poludnik20 - #tomaszowmazowiecki #lodzkie Są już od kilku miesięcy ale ja skorzystałe...

źródło: IMG_20231210_195701

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harold97 ostatnio przy mnie jakaś stara baba gołymi łapami macała bułki bez cienia żenady. Dlatego zawsze biorę te droższe z wyższych półek, mniejsza szansa że jakaś stara prukwa w nich grzebała xD bo one zazwyczaj biorą kajzerki albo te poranne

Jestem w biedrze niemal codziennie i młodsi raczej używają rękawiczek albo biorą bułki przez torebkę, a gołymi łapami w bułkach grzebią głównie starsi ludzie.
  • Odpowiedz
@pijmleko: tak, etykiety okresowo zmieniają albo są drobne różnice w napisach zależnie od dostawcy, od różnych firm zamawiają.

Ostatnio były od:
JSC Kedainiu
Develey

Oczywiście najlepiej upewniać się na paragonie czy naliczyło zniżkę. Często kod kreskowy zostaje ten sam, jednak czasem są inne, teoretycznie mogliby któryś pominąć.
  • Odpowiedz
@CzipIDejl wow jedna na kasie a reszta won. Tylko tej reszty są 2 osoby bo jedna ogarnia warzywa owoce i pieczywo XD
A no i płakałbys że czekasz w kilometrowej kolejce do normalnej kasy a samoobsługowa czeka na przyjdzie kasjera żeby odblokować
  • Odpowiedz
@Setral: ich porównania mieszają ceny promocyjne ze zwykłymi, w tym ograniczone aplikacją lub kartą i limitem, w taki sposób nie można ustalić gdzie jest ogólnie taniej. Wskazują jedynie kiedy akurat była promocja w danej sieci, kolejnego dnia mogło być odwrotnie, więc te porównania są bezwartościowe.

Trzeba sprawdzać samemu ceny kupowanych towarów.
  • Odpowiedz
Jak tak się patrzy na gazetkę #lidl to oni małpują po #biedronka - te promocje codzienne 1+1 czy duże zniżki w pojedyncze dni właśnie to pierw biedra zrobiła. Nic dziwnego że nie chcą gazetek dawać szybciej. W sumie to wiadomo do kogo należy lidl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zakupy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aa-aa: z reguły jednak to gazetki biedronki później są niż lidla więc kto po kim małpuje to różnie ale fakt, że jedni od drugich próbują podkraść co się da

lidl też ma taką praktykę, że robi promki na to samo co było w ostatnim okresie w biedrze, łapie tych co spóźnili się na promocję w biedrze
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach