cholerna blondynka nie nadaje się na kasę do biedry...
Miałem promke na 3 czekolady w cenie 2, no to se wziąłem z każdego smaku po jednym, idę do kasy ta kasuje i jeb nie nabiło promki. co jest kutwa?! ok, jeden smak z tej firmy idę wymienić, babka mowi że wycofała 2 pozostałe ok wracam do domu sprawdzam suka nie odliczyla jednej... 4zl psu w dupę.
#biedronka
Miałem promke na 3 czekolady w cenie 2, no to se wziąłem z każdego smaku po jednym, idę do kasy ta kasuje i jeb nie nabiło promki. co jest kutwa?! ok, jeden smak z tej firmy idę wymienić, babka mowi że wycofała 2 pozostałe ok wracam do domu sprawdzam suka nie odliczyla jednej... 4zl psu w dupę.
#biedronka





























źródło: FB_IMG_1703015458555
Pobierz