cholerna blondynka nie nadaje się na kasę do biedry...
Miałem promke na 3 czekolady w cenie 2, no to se wziąłem z każdego smaku po jednym, idę do kasy ta kasuje i jeb nie nabiło promki. co jest kutwa?! ok, jeden smak z tej firmy idę wymienić, babka mowi że wycofała 2 pozostałe ok wracam do domu sprawdzam suka nie odliczyla jednej... 4zl psu w dupę.
#biedronka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mati1990: no towary do ważenia lub pieczywo i tak trzeba dokładnie sprawdzać, szczególnie jak jest promo, inaczej czasem naliczą co innego.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lhotse89: zgodnie z przepisami, w razie wątpliwości, obowiązuje cena najkorzystniejsza, więc 14 zł, oczywiście sklep celowo tworzący nieczytelne cenówki będzie mieć inne zdanie.

Wrzucali tu zdjęcia gdzie drobny druk był widoczny i nawet w nim nie było wyjaśnienia co konkretnie oznaczają cyfry (przy gwiazdkach było coś o cenie z 30 dni i o promocji, ale nie co jest regularną), czyli tym bardziej są uzasadnione wątpliwości.

Możesz przesłać UOKiK kolejne zgłoszenie.
  • Odpowiedz
Pracuję w magazynie. Jeżdzą tam wózki, wożone są palety. Że względów BHP, wszyscy musimy mieć "bezpieczne" buty. I teraz taka rozkminka. Dlaczego wchodząc do #biedronka nie są mi wręczane takie buty na wejściu, skoro wszędzie są palety i ciągle ciągane są wózki z tymi paletami? Pracownicy mają takie obuwie. A co, jeśli najedzie mi ktoś na stopę?

#heheszki #pytanie
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 229
@kowalik pewnie dlatego że klienci nie mogą mieć styczności z posuszajacym się wózkiem i nie mają uprawnień do jeżdżenia nim. A pracownik który obsługuje sprzęt jest "przeszkolony" i na nim spoczywa odpowiedzialność za ewentualne straty. Twoja droga myślenia szkoda ze wszyscy kasku nie mają bo półki są wysoko
  • Odpowiedz
Za każdym razem chuop mówi sobie, że nie kupi więcej mięsa w biedrze bo j---e a i tak kupi jak jest kurczak za 11/kg. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#biedronka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hayate25: no dobra, faktycznie szybkie czytanie nie wychodzi idealnie, masła/mięsa ma podobne litery. Trochę dziwiłem się czemu dalej jest o kurczaku, ale uznałem, że to przy okazji kupowany.

Ale w sumie z mięsem jest tak samo, czasem nawet sprowadzają z zagranicy.
  • Odpowiedz
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: Jest to jedyny sklep blisko mnie otwarty przed 6 rano. Wiec zanim po mnie podjedzie kumpel do roboty to wchodze po jakies zarcie na sniadanie w robocie.
10 lat mieszkam jakies 100m od biedronki. I dopiero jak aczela byc otwarta tak wczesnie rano to tam chodze :)
  • Odpowiedz
Nie ma drugiego tak złodziejskiego i kantujacego sklepu jak Biedronka.

Gapiłem się dzisiaj w cenowke produktu chyba z minute i wciąż nie byłem w stanie ogarnac, gdzie tam jest cena regularna. Mało tego, te gnojki się tak wycwanily, że na czytnikach cen nie pojawiaja sie juz ceny regularna jak kiedys tylko te same cenowki promocyjne co przy półkach. To chyba jedyny taki sklep, w którym o cenie produktu klient dowiaduje się przy
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zgubiles_sie_jelonku:

wciąż nie byłem w stanie ogarnac, gdzie tam jest cena regularna.


Mnie tez tw cenowki irytuja, jednak raczej nie mam problemu ogarnac ceny jesli chwile sie skupie, powedz mi kolego, czy zauwazyles zeby spadek zdolnosci intelektualnych byl jakos skorelowany z nabawieniem sie bordo nicku na wykopie?
  • Odpowiedz