via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@qzer: telefon to nie 17metrowa, 40tonowa bryła przemieszczająca się po całym kontynencie.

@Ezdrive: No gadasasz jakby ta 40 tonowa bryła była bardziej skomplikowana od samolotu który już dziś posiada autopilota ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@CzekamNaDnie: poprawię kolegów

Ogólnie maks czas jazdy ciągłej (tj bez przerw 15+30 lub 45 min) wynosi 4:30

Przerwa po 6h należy się tylko raz w ciągu doby, po pierwszych 6h jazdy/młotkow. Najlepiej zrobić od razu minimum 45 minut żeby wyzerowac jazdę. Po tej przerwie interesuje Cię tylko jazda maks 4:30. Nie robi się na ogół oauz innych niż 15+30 i 45 minut (czasem dłuższe, ja robię codziennie jedna pauze 1:10-1:30, czasem robię
  • Odpowiedz
I tak lepiej jak firma która nazywała się Amnezja (już jej nie ma).
Albo te twory z trans na końcu, vide żwir-trans.

Mnie zawsze śmieszą nazwy firm z południa Europy. Pantera 02, Sputnik 96...etc
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#j--------e dostałem pracę na hakowce I nie wi3m co robić
Dostałem skierowanie na jakieś badania I mam odnowić książeczkę sanepidowska I nie wiem jak to zrobić
Dodatkowo mówili że będzie przepinka naczep A ja nigdy nie sprzegalem naczepy #j--------e
Jazda po całej Europie I jakieś Austrię Słowenia Włochy A ja tam nigdy nie byłem co robić normicy
#zycietruckera #bekaztransa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@pioon Powiem szczerze, że Audi i BMW z takimi grillami wygląda paskudnie na zdjęciach. Ale sąsiad kupił teraz nowe Q7 i na żywo ten grill nie wygląda źle, a wręcz nieźle pasuje do bryły samochodu.
  • Odpowiedz
Kojarzycie wypadek na a6, gdzie zginęło 6 ludzi? No głupie pytanie, wszyscy kojarzą.
Jest grupa na FB "sytuacja na s3" gdzie pod postem o wypadku tirowcy biorą w obronę kolegę, sugerując, że to wina osobówek bo "to one nam zajeżdżają drogę i hamują"


"Dlaczego pojazdy osobwe tam stały?"

Boże
p.....u - Kojarzycie wypadek na a6, gdzie zginęło 6 ludzi? No głupie pytanie, wszyscy...

źródło: comment_JwqwG3hj0XogecTtxnGweMsHt0gbFyvV.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@size: jak ci się tak źle jeździ i ciężarówki cię chcą zabić to jeździ komunikacja zbiorową nie wiem polski bus czy Pendolino. Wszystkim wyjdzie na zdrowie. Bo człowiek z takimi pokładami nienawiści na drodze stanowi realne zagrożenie dla siebie i innych.
  • Odpowiedz