Wszystko
Najnowsze
Archiwum

potocko
via iOS- 1
Ma ktoś nawigację navitel? Jak zmienić w tym gownie godzinę? Przejrzane wszystkie opcje i ustawienia, w necie tez nic nie mogę znaleźć #pomocy #podroze #transport #nawigacja #gps #bekaztransa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak to jest z tym czasem pracy kierowcy np:
1godz jazdy -> 3 godziny pracy to później mogę jechać jeszcze 30min? czy jeszcze 2,5godz az do 6godzin i wtedy 45. Bo czasu pracy można mieć max 6h bez przerwy?
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #transport #kierowcy #bekaztransa
1godz jazdy -> 3 godziny pracy to później mogę jechać jeszcze 30min? czy jeszcze 2,5godz az do 6godzin i wtedy 45. Bo czasu pracy można mieć max 6h bez przerwy?
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #transport #kierowcy #bekaztransa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CzekamNaDnie: poprawię kolegów
Ogólnie maks czas jazdy ciągłej (tj bez przerw 15+30 lub 45 min) wynosi 4:30
Przerwa po 6h należy się tylko raz w ciągu doby, po pierwszych 6h jazdy/młotkow. Najlepiej zrobić od razu minimum 45 minut żeby wyzerowac jazdę. Po tej przerwie interesuje Cię tylko jazda maks 4:30. Nie robi się na ogół oauz innych niż 15+30 i 45 minut (czasem dłuższe, ja robię codziennie jedna pauze 1:10-1:30, czasem robię
Ogólnie maks czas jazdy ciągłej (tj bez przerw 15+30 lub 45 min) wynosi 4:30
Przerwa po 6h należy się tylko raz w ciągu doby, po pierwszych 6h jazdy/młotkow. Najlepiej zrobić od razu minimum 45 minut żeby wyzerowac jazdę. Po tej przerwie interesuje Cię tylko jazda maks 4:30. Nie robi się na ogół oauz innych niż 15+30 i 45 minut (czasem dłuższe, ja robię codziennie jedna pauze 1:10-1:30, czasem robię
- 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
#j--------e dostałem pracę na hakowce I nie wi3m co robić
Dostałem skierowanie na jakieś badania I mam odnowić książeczkę sanepidowska I nie wiem jak to zrobić
Dodatkowo mówili że będzie przepinka naczep A ja nigdy nie sprzegalem naczepy #j--------e
Jazda po całej Europie I jakieś Austrię Słowenia Włochy A ja tam nigdy nie byłem co robić normicy
#zycietruckera #bekaztransa
Dostałem skierowanie na jakieś badania I mam odnowić książeczkę sanepidowska I nie wiem jak to zrobić
Dodatkowo mówili że będzie przepinka naczep A ja nigdy nie sprzegalem naczepy #j--------e
Jazda po całej Europie I jakieś Austrię Słowenia Włochy A ja tam nigdy nie byłem co robić normicy
#zycietruckera #bekaztransa
@Niedoszly_kierowca: gratuluje
- 3
- 13
Za hajs z waszych bombelków baluj( ͡° ͜ʖ ͡°)
Porównanie wielkości auta i nerek w E30 i X7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bmw #samochody #ciekawostki #motoryzacja #heheszki #bekaztransa
#bmw #samochody #ciekawostki #motoryzacja #heheszki #bekaztransa
źródło: comment_JImaYdsRE9iwjQM6fdXQN4Edx9EwnlxF.jpg
Pobierz@pioon Powiem szczerze, że Audi i BMW z takimi grillami wygląda paskudnie na zdjęciach. Ale sąsiad kupił teraz nowe Q7 i na żywo ten grill nie wygląda źle, a wręcz nieźle pasuje do bryły samochodu.
Kojarzycie wypadek na a6, gdzie zginęło 6 ludzi? No głupie pytanie, wszyscy kojarzą.
Jest grupa na FB "sytuacja na s3" gdzie pod postem o wypadku tirowcy biorą w obronę kolegę, sugerując, że to wina osobówek bo "to one nam zajeżdżają drogę i hamują"
"Dlaczego pojazdy osobwe tam stały?"
Boże
Jest grupa na FB "sytuacja na s3" gdzie pod postem o wypadku tirowcy biorą w obronę kolegę, sugerując, że to wina osobówek bo "to one nam zajeżdżają drogę i hamują"
"Dlaczego pojazdy osobwe tam stały?"
Boże
źródło: comment_JwqwG3hj0XogecTtxnGweMsHt0gbFyvV.jpg
Pobierz- 68
@papciu: o hui, na pewno stały, żeby biednego tirowca wpakować do więzienia za nic!!!!!!!1111one
Ja jebię, onkologa, szybko!
Ja jebię, onkologa, szybko!
- 30
@papciu: jeden prosty trik który mógł ich uratować (prawdopodobnie bo nie wiadomo jeszcze jaka była przyczyna)
źródło: comment_uBS6XTXVZZVQVXpuPiX9ZX5dLYyZT3aT.jpg
Pobierz- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@size: jak ci się tak źle jeździ i ciężarówki cię chcą zabić to jeździ komunikacja zbiorową nie wiem polski bus czy Pendolino. Wszystkim wyjdzie na zdrowie. Bo człowiek z takimi pokładami nienawiści na drodze stanowi realne zagrożenie dla siebie i innych.
- 371
- 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@picasssss1: buzie widze w tym bramu
- 0
@szaremyszki: pff dwustopniówka xD To jest skrzynia dla dla prawdziwych mężczyzn, dwudrążkowa skrzynia z reduktorem i biegami wstecznymi. Dodatkową atrakcją jest mechanizm, który chodzi tak, że drążki trzeba dopychać nogą, żeby wskoczyły xD
źródło: comment_QwW3FdjwtYDdZOhjNHidLGfiP0IDCucm.jpg
Pobierz- 2
@CzeXD: prawdziwe wyzwanie to tylko kamaz
źródło: comment_gYYJ2tdtYuMjvLKsA5JGMPlGCtFO8VGM.jpg
Pobierz0
Czy kierowca może stracić kontrolę nad ciężarówką, nie mając możliwości...
Sprawa jest tym bardziej ciekawa, że podobne zdarzenie miało miejsce w Polsce, we wrześniu ubiegłego roku.
z- 1
- #
- #
- #
niepełnosprawnego moderatora
@kozaqwawa: a to na wykopie są inni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poza tym
prawidłowe tagi: #bekaztransa ?
- 2
@kozaqwawa: Ale #bekaztransa faktycznie nie pasuje
748
Dzieci od siedmiu godzin siedzą na ulicy czekając na autokar.

Rodzice winią przewoźnika, ten zaś policję. W trakcie sprawdzania układu kierowniczego zwrócili uwagę na kapiący płyn. Kierowca tłumaczył mundurowym, że są to skropliny z klimatyzacji. Jednak ciecz była tłusta. Okazało się, że to płyn hamulcowy.
z- 156
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























@Ezdrive: No gadasasz jakby ta 40 tonowa bryła była bardziej skomplikowana od samolotu który już dziś posiada autopilota ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)