Ale o co ci chodzi? Urosnąć na pewno nie urośnieś, a celebrytą i milionerem masz szansę zostać.


@Jah00: i to jest twoja rada dla ~ 5 milionów facetów polaków 160-175cm? Zostańcie celebrytami? xDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Moja rada jest prosta - nie bądźcie p-----i tylko prawdziwymi facetami. Róbcie kariery,

zarabiam kilka średnich krajowych w IT

poznawajcie ludzi,

Jestem introwertykiem + nigdy nie potrafiłem nawiązywać kontaktów z ludźmi mimo iż zagadywałem do 500+ kobiet w klubach używając sztuczek/manipulacji PUA, chodziłem na różne grupy facebookowe typu wypady w góry, ale sobie odpuściłem bo tam byli moje odbicia lustrzane, czyli ludzie których nikt nie chce, wiec zbierają się w grupy przegrywów (normalne osoby
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam pro tipa jak szybciej o ruchanie na #badoo
w jezykach ustaw sobie ze umiesz angielski, rosyjski i ukrainski to cie bedzie polecac wiekszej liczbie soook
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, jakie zabiegi kosmetyczne polecacie dla mężczyzn?
Podejrzewam, że jakieś oczyszczanie twarzy/peelingi są wskazane?
Cera tłusta i chciałbym pozbyć się syfu z mordy. Na razie zaopatrzyłem się w: żel, tonik i krem.
A za czym można się rozglądać u kosmetyczki?

#zdrowie #tinder #badoo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kryskamatyska: najlepiej wizyta u dermatologa, a do domowego stosowania delikatny zel do mycia twarzy, zimna woda i krem nawilzajacy to podstawa. Mozesz sprobowac peelingow enzymatycznych 2 razy w tygodniu, albo maseczek z np bialej glinki. Pamietaj, zeby produkty wprowadzac stopniowo, czyli np. 1 na tydzien, bo jesli okaze sie, ze po ktoryms bardziej cie wysypuje na twarzy, to latwiej go wyeliminowac z pielegnacji. Jak juz oswoisz sie z podstawowa pielegnacja,
  • Odpowiedz
Jakie są wasze odczucia kiedy ktoś wam mówi "wyczekane smakuje najlepiej"? Najczęściej takie teksty słyszę od różowych, które za dużo obiecują w kontekście spotkania a potem je przekładają na kolejny najbliższy termin. Bo wiadomo. Hehe jak poczekam to będzie mi się jeszcze bardziej podobało ()
#badoo #tinder
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wookash071:

Serio Ci tak napisała? XDDD

Weź spuść te p0lke w kibel, wyruchaj i poblokuj gdzie się da.

I tak każdy wie że dla tych desygnowanych p0lskich cór rolniczych niepiśmienny mokebe first, ale niech Cię nie traktuje jak idiotę, poudawaj chwilę żeby zrobić swoje i w długą od tej syfiary
  • Odpowiedz
@mati1990: Akurat parę dni temu zagadałem bardzo miłą dziewczynę na rowerze, tak sympatycznej to już dawno nie widziałem, wymieniliśmy się numerami, fajnie się pisało, ale już na samym wstępie przed daniem numeru zaznaczyła, że ma faceta, ostatecznie dalej to nie poszło, ale naprawdę było sympatycznie i pani ogólnie też się uczciwie zachowała. Dziś z kolei jaką ja widziałem na rowerze (w sensie tym razem ona, ja jechałem autem) to klękajcie
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: nie wiem, ale w ogóle zauważyłem, że youtube blokuje fraze testo i wszystkie jego filmy

Wpisując nazwe filmu w google znajduje wszystkie filmiki na YT

Przykra sprawa, ale w sumie beka, bo w czasach świetności testo nie było shadowbanów na jego filmy, a teraz gdy już ludzie zapominają to jeszcze jakieś shadowbany robią.
  • Odpowiedz
więc może też się trochę przestraszy


@Pozytywny_gosc: trochę? osrał zbroję całkowicie, nawet jakiś anon przeprowadził z nim wywiad i tam wszystkiego się wypierał, zakrywając się wyimaginowaną postacią jaką wokół siebie stworzył. No i mówił normalnie R xD. Przestańcie mitologizować tego człowieka, pomysł na swój czas miał dobry, ale to był nadal zwyczajny troll i zwykły śmiertelnik
  • Odpowiedz
@pozmu: ja p------e, co Ty mu gościu polecasz, DMT przeciwlękowo? xD ketamina przed randką? xD nie znasz się to lepiej milcz bo gościowi krzywdy narobisz jeszcze.

@Onaaa20 na ilu byłeś? Na pierwszych 3 też miałem stres, mało mówiłem, musiały one pytać i wyszło słabo, za 4,5,6 razem już było elegancko, także kwestia doświadczenia, nie poddawaj się do skutku. Pierwsze dwa razy też na THC byłem, trzeci raz zmęczony po
  • Odpowiedz