Wpis z mikrobloga

Dobra czas skończyć z tym.

Tak naprawdę od dawna chciałem wam to powiedzieć, że wraz z upływem czasu doszedłem do wniosku, iż #blackpill i #redpill się myli. Tak naprawdę wygląd nie jest aż tak ważny jak miły charakter. Wina niepowodzeń z kobietami to przede wszystkim nasz kiepski, toksyczny, mizoginistyczny charakter. Kobiety lubią miłych facetów z fajnym charakterem! Tak naprawdę to my nigdy nie mieliśmy i nie będziemy mieć fajnego charakteru, a ci przystojni są wyrywani nie przez wygląd, tylko przez fajny charaker, nad którym pracowali latami.

To jest trudna do przełknięcia pigułka, ale taka jest 100% prawda. #blackpill i #redpill to #cope.

W komentarzu macie filmik z wyjaśnieniem czym dla Polki jest fajny charakter! Lekcja szarmanckości, kultury, dobrych obyczajów wobec płci przeciwnej. Koniec z byciem obrzydliwym przegrywem, mizoginem, incelem!
Miłej lektury.

P.....c - Dobra czas skończyć z tym.

Tak naprawdę od dawna chciałem wam to powiedz...

źródło: comment_1654598604wPqO1TmINMb2BZfNKMNFWs.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Nie trzeba być geniuszem żeby dojść do takich wniosków. Dla ścisłości redpill i blackpill się nie myli, tylko jest źle pojmowany, bo wartościowa esencja ginie w gąszczu #!$%@? jakie to kobiety są niedobre bo wybierają ponadprzeciętnych a nie przeciętnych a już tym bardziej poniżej przeciętnej. Trzeba być po prostu facetem z jajami a nie ofiarą losu.
  • Odpowiedz
@daro1: prawda,
@Pozytywny_gosc: takie laski co skaczą po arabach to przeważnie są nieźle problematyczne kobiety, wręcz trudne do opanowania dlatego woli turasa co ją przetrzepie jak w greyu bo wie co robi. Zresztą po filmiku od razu widać, że ta laska jest zapewne niestabilna emocjonalnie. Nie wszystkie skaczą po arabach, wystarczy być męskim ;) choć odrobinę
  • Odpowiedz