@michail_bialkovich: "A jeśli wydaje Ci się, że nie masz szans, to jedyne, co zostaje, to samorozwój i rozwijanie się w pracy - przejmowanie się rzeczami, na które nie ma się wpływu jest bezcelowe, lepiej przeznaczyć ten czas i energię na coś konstruktywnego."

Samorozwój dla samego samorozwoju jest bezsensowny. Po co Ci umieć programować, jeżeli nigdzie tego nie wykorzystasz, bo i tak nie dojdziesz do poziomu, gdzie jesteś zatrudnialny? Po co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
kobieta przed lub w okolicach 40-tki, bo ja w takie będę celował. Więc wiadomo, że nie będzie mi przeszkadzać jakaś przeszłość czy posiadanie dzieci (bo sam mam). No i pytanie czy taki target też ma wymagania typu "chad". Sam raczej jestem przystojny, figura jest już nienajgorsza i w trakcie poprawy, ubrać się umiem, zawodowo jestem ogarnięty i ustawiony.


@nowy_w_internetach: No to Ciebie raczej tinderowe doświadczenia z tagu przegryw nie będą
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: no i klasyka..

Autor posta przedstawił realne dobre porady odnośnie zwiększenia swoich szans na podryw, a przeciętne marudy obrażone na realia się zesrały, że skoro nie są chadami oskarkami, to nie będą pajacerki odstawiać. ()
  • Odpowiedz
Poznałem różową na fb dating. Po paru dniach przeszliśmy na messenger. Każdego dnia sam inicjowałem rozmowę, zadawałem pytania, starałem sie poznać. A w zamian słyszałem heheszki pokroju to kiedy coś mi ugotujesz. Kilka razy oferowałem, że moge wpaść i coś pogotować z nią. To komentowała, że dużo mówię a mało robię. To proponowałem konkretne dni spotkania. Wsiadam i jadę xD
To mnie wyświetlała albo zbywala argumentami, że pomyslimy. Jak zostałem wyświetlony któryś
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mariusz_Drugi: trochę taka pasta o Sylwii, popracuj nad asertywnością.

teraz jak ona troche sie na mnie otworzyła mam jej nagle napisac że nic z tego? Też nie bede jej ghostował, bo to frajerstwo


@Mariusz_Drugi: tak. Swoją drogą to co teraz robisz, to jeszcze większe frajerstwo, myślisz że dając jej nadzieję (która nie istnieje), jesteś bardziej ok wobec niej, tak właśnie laski usprawiedliwiają swoje dziwne zachowania, że mniej ranią
  • Odpowiedz
ledwo co konto zalozylem #badoo juz shadowban bo aktywowalem premium 3 dni i wyslalem ze 100 lajków
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakis czas temu wiekszosc matchy jakie mialem to byly za wysokie progi jak dla mnie, a teraz wiekszosc panien jakos nie w moim guscie :x Szukam jakiejs atrakcyjnej, najlepiej zeby nie byla za niska. Tylko problem jest taki ze one z reguly nie odpisuja, tak jakby to byly. jakies boty #badoo #tinder #zwiazki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mariusz_Drugi: różne są powody, że dostajesz parę, może ktoś przesuwa wszystko w prawo bo kolekcjonuje pary, a może ktoś chce sobie promować Instagram albo snapa. To, że masz parę wcale nie znaczy, że ta baba chce mieć z Tobą jakikolwiek kontakt
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daro1:
Chodzi o 20% najatrakcyjniejszych mężczyzn w otoczeniu kobiety.
Więc na odciętej od świata wsi taki Andrzej czy Wiesiek może mieć branie bo ma 175cm wzrostu i jest najwyzszy z całej wsi.
Gdy laska się wybije z tej wioski to na niego nie spojrzy.
To jest taki uproszczony przykład.
  • Odpowiedz
@daro1: problem jest taki, że coraz więcej różowych poznaje partnerów przez internet, a tam dużo łatwiej o kontakt z chadem niż w życiu codziennym.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: dla testu kupiłem te ich premium, bo to tylko 10 zeta na miesiąc... Niestety jest tu podobnie jak na Badoo. Nawet dla takiej karynki jesteś za brzydki, za mało nadziany itd. One na tych portalach siedzą tylko po to, żeby podbudować ego, bo na żywo żaden facet by nawet na nie nie spojrzał.
  • Odpowiedz