Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 201
@AnonimoweMirkoWyznania: k*rwa, ludzie są dobrze ubrani i wysportowani, dbają o fryzurę i ogólna prezencję, p------i, no p------i xD
- 118
@AnonimoweMirkoWyznania: Warto dobrze wyglądać nie ze względu na samice, ale z racji tego że ogólnie daje ci to status i wszyscy traktują cie lepiej, przez co masz łatwiej w życiu.
Umwial sie ktos z was z ukrainką, ktora nie znała polskiego ani angielskiego?
Da sie tak jakos prowadzić rozmowe? Tak sie szcześliwie zlozylo ze nieopodal mojej malej miejscowosci, jest taka jedna fajna z ktorą pisze, ale mam opory czy sie umowic, bo obawiam sie niexrecznych sytuacji gdy nie bedziemy sie rozumieć. Bo jak tu rozmawiac w takiej sytuacji
#tiner #badoo
Da sie tak jakos prowadzić rozmowe? Tak sie szcześliwie zlozylo ze nieopodal mojej malej miejscowosci, jest taka jedna fajna z ktorą pisze, ale mam opory czy sie umowic, bo obawiam sie niexrecznych sytuacji gdy nie bedziemy sie rozumieć. Bo jak tu rozmawiac w takiej sytuacji
#tiner #badoo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@essos: normalna sprawa, następnym razem po prostu zacznij od spaceru - na to każdy się zgodzi i można w luźnej atmosferze pogadać. Nie trzeba od razu do restauracji pędzić, szczególnie jeśli cię to stresuje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 9
- 3
@Pozytywny_gosc: gościu ale masz poryte w bani wyjdź z tej jaskini zobacz jak świat wygląda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Phosphoester: nie odpisuje pierwsza XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Phosphoester: ten profil już kilka lat istnieje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
Mój baaardzo niewysoki znajomy ostatnio brał ślub, oczekują dziecka. Jest tryskającym energią pozytywnym gościem .
źródło: comment_1654279950LX3eBObLU4iugwkrUb1oGV.jpg
PobierzMój baaardzo niewysoki znajomy ostatnio brał ślub, oczekują dziecka.
@Pozytywny_gosc: niech wychowa jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dorzucę swoje kilka groszy do działu #tinder #badoo
Bo trzeba umieć się wyróżnić.
#podrywajzwykopem #niebieskiepaski
Bo trzeba umieć się wyróżnić.
#podrywajzwykopem #niebieskiepaski
źródło: comment_165427931058297dkNP4X58dmphMNHy4.jpg
Pobierz@4pietrowydrapaczchmur:
25letni neurolog leczacy parkinsona na tinderze.
W ktora strone my jako ludzkosc zmierzamy?
25letni neurolog leczacy parkinsona na tinderze.
W ktora strone my jako ludzkosc zmierzamy?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Natknąłem sie na taki wpis
https://www.wykop.pl/wpis/43039699/wezcie-to-obczajcie-kto-z-was-ma-konto-na-badoo-cz/
I chciałoby sie powiedzięć. WTF Jak to mozliwe.
Jesli teraz sobie pisze drugi dzien z jakąś, tzn. ze jestem wyjatkowy?
https://www.wykop.pl/wpis/43039699/wezcie-to-obczajcie-kto-z-was-ma-konto-na-badoo-cz/
I chciałoby sie powiedzięć. WTF Jak to mozliwe.
Jesli teraz sobie pisze drugi dzien z jakąś, tzn. ze jestem wyjatkowy?
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@essos: bo mija efekt nowości, a w międzyczasie toczą się nowe rozmowy
- 1
@essos: hmm... Może właśnie zmiana komunikacji wpływa na zaangażowanie? W pałacu randkowych widzisz zdjęcie, ale w zasadzie oglądasz ich sporo, jak memów albo fotek środkowych
Za to przejście na komunikację głosowa to już bardziej osobisty kontakt. Ktoś przestaje być obrazkiem i tekstem. Jest głosem, razem ze swoimi emocjami i przemyśleniami
Za to przejście na komunikację głosowa to już bardziej osobisty kontakt. Ktoś przestaje być obrazkiem i tekstem. Jest głosem, razem ze swoimi emocjami i przemyśleniami
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@ArthurFleck: ja prdole, ze potem taki ktos ma odwagę spojrzeć na siebie w lustrze. Najbardziej dziwi, że po napisaniu takiego komentarza o calowaniu stóp nie wlacza sie w mózgu takiego delikwenta czerwona lampka ze hej stary to jest cringe gościu wykasuj to
- 17
@ArthurFleck: Ja j---e spermiarstwo powinno być wpisane na jakąś listę chorób psychicznych
@paniejanuszu: A czemu się tak ograniczać? Lepsze rozwiązanie "trzydziestkadwójka" z córką "szesnastką" i można pukać obie, na zmianę.
@Stallion45: Nie bany a kratki i na dodatek kumple spod kratek mają używanie. Nie idźmy tą drogą.
@Mariusz_Drugi: musisz iść na terapię #pdk
@Mariusz_Drugi: Tak, jesteś jedyny rodzynek.
@Mariusz_Drugi: To nie strzęp? xD
- 0
@essos: nie, tatuaże są spoko
@essos: Wybacz że się wtrącę. Bardzo tendencyjne - szukasz odpowiedzi "tak" to napisz to po prostu.
Pytasz ludzi bez tatuaży czyli często takich którzy ich nie lubią i nie tolerują.
Czy zaakceptowalibyscie przyjaciela geja, pytam tylko homofobów...
Ogarnij się.
Pytasz ludzi bez tatuaży czyli często takich którzy ich nie lubią i nie tolerują.
Czy zaakceptowalibyscie przyjaciela geja, pytam tylko homofobów...
Ogarnij się.
Mirki i Mirabelki, mam problem. Różowa lvl 24 here. Otóż od prawie 4 lat jestem w związku z niebieskim z którym mieszkam. Jakieś 2 miesiące temu do mojej #pracbaza przyjechał Hiszpan José lvl 28. Pracujemy w firmie gdzie 98% pracowników to kobiety i przeważnie 40+ (tokarki, frezarki). Dlaczego o tym mówię? bo chyba jedyna w całej firmie jestem w podobnym wieku co ten José, być może przez to złapaliśmy fajny
@otylygrubas: 2/10, bo odpisałem.
A tak na serio: klasyczny sposób na rozwalenie związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) budowanie więzi emocjonalnej z przystojnym zagranicznym kolegą - co może pójść nie tak?! Za miesiąc będziesz dławić się jego chorizo aż ci gile będą leciec xD
A tak na serio: klasyczny sposób na rozwalenie związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) budowanie więzi emocjonalnej z przystojnym zagranicznym kolegą - co może pójść nie tak?! Za miesiąc będziesz dławić się jego chorizo aż ci gile będą leciec xD
- 11
@serek_heterogenizowany: @otylygrubas: @filozof900: @Arctic_Slav: @hifiglator: @Fifeczek: @acan123:
Przeciez to j----a zarzutka bodajze wczorajszego wpisu tylko opowiedziane z punktu widzenia tamtej kobiety.
0/10
Przeciez to j----a zarzutka bodajze wczorajszego wpisu tylko opowiedziane z punktu widzenia tamtej kobiety.
0/10
Mirki powiedzcie o co chodzi w tych portalach randkowych typu Badoo, tinder, jestem dosyć przeciętny, mam trochę tych par ale większość nie odpisze nawet i tutaj mam pytanie: co robię źle? czy pierwszą wiadomość to powinien już być jakiś ostry tyhard i zwykle cześć mnie skreśla i one masowo się mylą dając w prawo a później udają że nie widza że ktoś do nich napisał?
#badoo #tinder #
#badoo #tinder #
@AgentBroda: no to widocznie wyglądasz na tyle spoko że można Cię złapać jak pokemona ale nie masz tego czegoś
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pozytywny_gosc kiedyś już o tym pisałem i to nadal nir jest w pełni rozumiane na wykopie, jakby część wykopków nie wychodzi poza p---------e o julkach, chadach i wiejskiej depresji
Wszystko sprowadza się do różnego definiowania pojęć, różnic znaczeniowych - 160 cm to nie facet, więc jeśli taka osoba zagaduje do kobiety to w jej mniemaniu tutaj zadnego podrywu nie było. To tak jakby miał ją podrywać gej, nielogiczne.
Wszystko sprowadza się do różnego definiowania pojęć, różnic znaczeniowych - 160 cm to nie facet, więc jeśli taka osoba zagaduje do kobiety to w jej mniemaniu tutaj zadnego podrywu nie było. To tak jakby miał ją podrywać gej, nielogiczne.






























Pewnie podobnie skala wygląda na apkach typu tinder, badoo
#badoo #tinder #oswiadczenie
@rowerbicycle123: xDDDDDDDDDDD co tu sie dzieje w tym temacie