Na pewnym portalu, w moim mieście(45k) jest tylko 26 kobiet w wieku 18-35 i aż 168 chłopów xD.. Jak zyć.
Pewnie podobnie skala wygląda na apkach typu tinder, badoo

#badoo #tinder #oswiadczenie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Umwial sie ktos z was z ukrainką, ktora nie znała polskiego ani angielskiego?

Da sie tak jakos prowadzić rozmowe? Tak sie szcześliwie zlozylo ze nieopodal mojej malej miejscowosci, jest taka jedna fajna z ktorą pisze, ale mam opory czy sie umowic, bo obawiam sie niexrecznych sytuacji gdy nie bedziemy sie rozumieć. Bo jak tu rozmawiac w takiej sytuacji

#tiner #badoo
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: normalna sprawa, następnym razem po prostu zacznij od spaceru - na to każdy się zgodzi i można w luźnej atmosferze pogadać. Nie trzeba od razu do restauracji pędzić, szczególnie jeśli cię to stresuje
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: hmm... Może właśnie zmiana komunikacji wpływa na zaangażowanie? W pałacu randkowych widzisz zdjęcie, ale w zasadzie oglądasz ich sporo, jak memów albo fotek środkowych

Za to przejście na komunikację głosowa to już bardziej osobisty kontakt. Ktoś przestaje być obrazkiem i tekstem. Jest głosem, razem ze swoimi emocjami i przemyśleniami
  • Odpowiedz
@ArthurFleck: ja prdole, ze potem taki ktos ma odwagę spojrzeć na siebie w lustrze. Najbardziej dziwi, że po napisaniu takiego komentarza o calowaniu stóp nie wlacza sie w mózgu takiego delikwenta czerwona lampka ze hej stary to jest cringe gościu wykasuj to
  • Odpowiedz
Czy zrezygnowalibyście z laski z powodu widocznego tautuażu? np. jakis kolorowy kwiatek p jednej stronie klatki peirsiowej

edit: Pytanie do ludzi bez tatuaży

#pytanie #badoo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@essos: Wybacz że się wtrącę. Bardzo tendencyjne - szukasz odpowiedzi "tak" to napisz to po prostu.
Pytasz ludzi bez tatuaży czyli często takich którzy ich nie lubią i nie tolerują.

Czy zaakceptowalibyscie przyjaciela geja, pytam tylko homofobów...

Ogarnij się.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, mam problem. Różowa lvl 24 here. Otóż od prawie 4 lat jestem w związku z niebieskim z którym mieszkam. Jakieś 2 miesiące temu do mojej #pracbaza przyjechał Hiszpan José lvl 28. Pracujemy w firmie gdzie 98% pracowników to kobiety i przeważnie 40+ (tokarki, frezarki). Dlaczego o tym mówię? bo chyba jedyna w całej firmie jestem w podobnym wieku co ten José, być może przez to złapaliśmy fajny
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@otylygrubas: 2/10, bo odpisałem.

A tak na serio: klasyczny sposób na rozwalenie związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) budowanie więzi emocjonalnej z przystojnym zagranicznym kolegą - co może pójść nie tak?! Za miesiąc będziesz dławić się jego chorizo aż ci gile będą leciec xD
  • Odpowiedz
Mirki powiedzcie o co chodzi w tych portalach randkowych typu Badoo, tinder, jestem dosyć przeciętny, mam trochę tych par ale większość nie odpisze nawet i tutaj mam pytanie: co robię źle? czy pierwszą wiadomość to powinien już być jakiś ostry tyhard i zwykle cześć mnie skreśla i one masowo się mylą dając w prawo a później udają że nie widza że ktoś do nich napisał?
#badoo #tinder #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc kiedyś już o tym pisałem i to nadal nir jest w pełni rozumiane na wykopie, jakby część wykopków nie wychodzi poza p---------e o julkach, chadach i wiejskiej depresji

Wszystko sprowadza się do różnego definiowania pojęć, różnic znaczeniowych - 160 cm to nie facet, więc jeśli taka osoba zagaduje do kobiety to w jej mniemaniu tutaj zadnego podrywu nie było. To tak jakby miał ją podrywać gej, nielogiczne.
  • Odpowiedz