Wpis z mikrobloga

We wczorajszym wpisie pokazałem wam jakim geniuszem jest testo, który w swoich utworach literackich przewidział blackpill, upadek rynku matrymonialnego, hipergamię p0lek.

https://www.wykop.pl/wpis/66007187/testoviron-to-byl-taki-liryczny-geniusz-pewnie-naw/233967349/#comment-233967349

Tak naprawdę to testo pierwszy głosił blackpillowe tezy już w 2008-2012 roku, podczas gdy blackpill dopiero zaczął raczkować w ~2017 roku na wykopie gdy zaczęły się wspaniałe i pożyteczne społeczne akcje typu "Projekt Klaudiusz".

Natomiast Testo był tak wspaniałomyślną personą, że nawet przewidział popularyzację terapii, kołczów, terapeutów i w przeszłości !!! nagrał materiały, które wyjasniają ludzi, którzy staną się terepeutami/kołczami za 5, 10, X lat.

Rozumiecie jakim trzeba być geniuszem, żeby tak dokładnie przewidzieć przyszłość i nagrać materiał wyjaśniający danego delikwenta, zanim ten w ogóle powstanie i zacznie głosić swoje poglądy? No geniusz, klejnot nilu

#testoviron #terapia #redpill #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #spermiarzalert #julka #rozowepaski #bluepilll
P.....c - We wczorajszym wpisie pokazałem wam jakim geniuszem jest testo, który w swo...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kolczaneiro: nie wiem, ale w ogóle zauważyłem, że youtube blokuje fraze testo i wszystkie jego filmy

Wpisując nazwe filmu w google znajduje wszystkie filmiki na YT

Przykra sprawa, ale w sumie beka, bo w czasach świetności testo nie było shadowbanów na jego filmy, a teraz gdy już ludzie zapominają to jeszcze jakieś shadowbany robią.
  • Odpowiedz
@youngmlody3456: tego niestety nikt nie wie, można gdybać

Z tego co mi się wydaje to pod płaszczykiem humoru chłop miał potężne problemy psychiczne więc nie zdziwilbym się gdyby skończył w jakimś zakładzie, a po wyjściu pewnie po prostu odciął się od przeszłości

W pewnym momencie nawet jakieś Polaczki odkryły gdzie mieszka, więc może też się trochę przestraszył, kto wie
  • Odpowiedz
więc może też się trochę przestraszy


@Pozytywny_gosc: trochę? osrał zbroję całkowicie, nawet jakiś anon przeprowadził z nim wywiad i tam wszystkiego się wypierał, zakrywając się wyimaginowaną postacią jaką wokół siebie stworzył. No i mówił normalnie R xD. Przestańcie mitologizować tego człowieka, pomysł na swój czas miał dobry, ale to był nadal zwyczajny troll i zwykły śmiertelnik
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: kilka lat temu było info, że niby umarł na raka ale ktoś tam przeglądał nekrologi z jego okolicy i nigdzie nie padło jego imię i nazwisko. W przyszłym roku może w końcu wyladuje w Chicago to podjadę sprawdzić xD
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: gdzie tutaj niby przewidział to o czym piszesz? Przecież ten film wyśmiewa ludzi, którzy wywyższają się na podstawie wykształcenia, które zdobyli myśląc tym samym, że w dyskusji są dzięki temu z góry na wygranej pozycji. Kompletnie nie ma to związku z popularyzacją kołczów czy terapii.

Do Czarodzieja może się on jak najbardziej odnosić, bo ten kiedyś faktycznie użył argumentu "no ja mam tyle dyplomów, a ty masz mniej", ale
  • Odpowiedz
W pewnym momencie nawet jakieś Polaczki odkryły gdzie mieszka, więc może też się trochę przestraszył, kto wie


@Pozytywny_gosc: Raczej się nie przestraszył, bo nawet wywiadów udzielał jak już go wystalkowali. Jakby się bał ujawnienia tożsamości to by tego nie robił.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: @Iskaryota: Niczego się nie przestraszył. Przecież wywiad był w 2010 i wypłynięcie jego danych a do 2013 nagrywał filmy, potem Youtube zaostrzył tak polityke, że konto jedno za drugim mu spadało więc #!$%@?ł jaja i mu się nie chciało bić z koniem i rzucił trollowanie. Po za tym trochę straciło ono sens, bo zaczęli go wielbić w komentarzach.
  • Odpowiedz