Wpis z mikrobloga

Dziewczyna ma prawo wiedzieć przed randką, ile wzrostu ma facet. Nie oszukujmy się, matka natura po to stworzyła mężczyzn i kobiety inaczej, by ci pierwsi byli więksi i wyżsi, a nie karłowaci. Dlatego zawsze przed randką pytam o centymetry. Niektórzy kłamią, ale to kłamstwo szybko wyjdzie. Chciałabyś zresztą, żebyś nie mogła przy swoim facecie złożyć szpilek? – słucham od znajomej i z każdym zdaniem mam poczucie, że podobny monolog w drugą stronę, by nie przeszedł. Kobietom więcej uchodzi na sucho?


"Heightism" to pojęcie stworzone przez amerykańskiego socjologa Saula Feldmana, w który w swojej pracy z 1971 roku opisał problemy, z którymi muszą mierzyć się niscy mężczyźni.

W badaniach przeprowadzonych w 2018 roku w Nowym Jorku 98 proc. kobiet przyznało, że nie poszłoby na randkę z mężczyzną, który ma mniej niż 175 cm wzrostu.

Mężczyźni są dyskryminowani ze względu na wzrost, a żarty z ich wyglądu, jak i zarzuty ze strony płci przeciwnej są społecznie akceptowane.


UWAGA - artykuł napisała... kobieta!!! https://natemat.pl/416269,mezczyzna-musi-miec-180-cm-kobiety-oceniaja-facetow-po-wzroscie

INCELU? JAKIE BADANIE? JAKI HIGHTISM? ŻADEN NAUKOWIEC TEGO SOCJOLOG TEGO NIE WYMYŚLIŁ, TO JAKIŚ MIT PRZECIEŻ JEST. MAM KUMPLI 150-160 Z ZAJEBISTYMI CHARAKTERAMI, KAZDY ŻONATY I REGULARNIE RCUHA. CO TY pierd*** gadasz? MÓJ KUMPEL, 150cm, rucha tygodniowo 3 MODELKI, odbył 21 różnych terapii (w tym psycho-oskarowo-dynamiczną), za którą zapłacił 37 tysięcy i teraz ma Z A J E B I S T Y charakter, kobiety wręcz go uwielbiają.

Co ty mi tu z badaniami wyjeżdzasz co incelu? Nie byłeś nigdy z kobietą to się nie wypowiadaj TYLKO DOWÓD ANEGDOTYCZNY, ruchałeś to możesz się wypowiadać I N T Z E L U!!!

Wołam specjalistów od wzrostu -
@eldzej_10
@MatiKosa
@Jah00
@SilverFizz

P.....c - > Dziewczyna ma prawo wiedzieć przed randką, ile wzrostu ma facet. Nie oszu...

źródło: comment_1654807656SmClmCBZZhEWbfSUTHKqdq.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
UWAGA - artykuł napisała... kobieta!!!


@Pozytywny_gosc: I to go właśnie całkowicie dyskwalifikuje. Pierwsza zasada - nigdy nie bierz na poważnie tego co kobieta mówi. Patrz co kobieta robi. A kobieta umawia się Tomem Cruisem. Wiesz na początku on mi się nie podobał, ale...

Wzrost jest całkowicie nieważny. Liczy się tylko to czy kobieta postrzega cię jako faceta z jajami czy jak #!$%@?ę. A że dużo łatwiej jest postrzegać jak #!$%@?ę faceta
  • Odpowiedz
A kobieta umawia się Tomem Cruisem


@Jah00: to teraz weź największego kozaka z wykopu, nie mówie o incelu, nie o przegrywie. Weź najlepszego normika, oskarka, chada czy najbogatszego programiste.

Powiedz mi czy ten user będzie miał chociaż w 5% wartości społecznej Toma Cruisa, 5% rozpoznawalności, 5% majątku?

Co ty za przeproszeniem pie***lisz. Ile osób może realnie stać się celebrytą? Za podawanie przykładu aktorów zarabiających MILIONY $$$ i mający miliony obserwujących wsadzałbym
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc Powinien być jakiś podział w tych badaniach kobiet ze względu na wzrost. Bo jak kobieta 178 chce faceta 180 to brzmi inaczej niż knyp 150, który nie pójdzie na randkę z niższym niż 180.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Ale o co ci chodzi? Urosnąć na pewno nie urośnieś, a celebrytą i milionerem masz szansę zostać. Małą, znikomą wręcz, ale masz. Nawet jeśli masz być celebrytą na wiejskim festynie to będziesz przynajmniej wiedział, że to twoja najlepsza szansa na wyrwanie dupeczki. Zachowujesz się jakbyś chciał proste rozwiązanie, ale tu nie ma prostych rozwiązań. Nadal musisz się wyróżnić, nadal będziesz mieć pod górkę i nadal nie będziesz mieć gwarancji czy
  • Odpowiedz
Ale o co ci chodzi? Urosnąć na pewno nie urośnieś, a celebrytą i milionerem masz szansę zostać.


@Jah00: i to jest twoja rada dla ~ 5 milionów facetów polaków 160-175cm? Zostańcie celebrytami? xDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
to teraz weź największego kozaka z wykopu, nie mówie o incelu, nie o przegrywie. Weź najlepszego normika, oskarka, chada czy najbogatszego programiste.

Powiedz mi czy ten user będzie miał chociaż w 5% wartości społecznej Toma Cruisa, 5% rozpoznawalności, 5% majątku?


@Pozytywny_gosc były użytkownik wykopu zdobył nagrodę Nobla i był prezydentem średniej wielkości kraju w Europie, Tom Cruise wypada słabo w tym zestawieniu jeżeli chodzi o wartość społeczną ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: sądząc po popularności programów typu "hotel paradise" czy inne tego typu - brzydki wykopek z nagrodą nobla nie będzie tak atrakcyjny dla kobiet tak samo jak troglodyta-celebryta bed (tak bed a nie bad - od ruchania hehe) boy 190cm wzrostu, kwadratowa szczena, tatuaże i co 2 słowo na k, ch itd

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Wzrost jest całkowicie nieważny.


@Jah00: To akurat nie jest prawda, bo to może być mimo wszystko potężny deal breaker, szczególnie dla wyższych lasek. Nie oznacza to jednak, że facet niższy jest bez szans, ale przy pozostałych czynnikach identycznych, ten wyższy będzie preferowany. Analogicznie jednak *sam wzrost* też nic nie daje, bo liczy się również masa innych rzeczy, czego OP nie kuma i prawdopodobnie do końca życia nie skuma. Jak nie masz
  • Odpowiedz
Moja rada jest prosta - nie bądźcie #!$%@? tylko prawdziwymi facetami. Róbcie kariery,

zarabiam kilka średnich krajowych w IT

poznawajcie ludzi,

Jestem introwertykiem + nigdy nie potrafiłem nawiązywać kontaktów z ludźmi mimo iż zagadywałem do 500+ kobiet w klubach używając sztuczek/manipulacji PUA, chodziłem na różne grupy facebookowe typu wypady w góry, ale sobie odpuściłem bo tam byli moje odbicia lustrzane, czyli ludzie których nikt nie chce, wiec zbierają się w grupy przegrywów
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Od 10 minut staram się znaleźć to badanie po polsku albo angielsku i nie mogę znaleźć, a autorka tego tekstu nie podlinkowała go nawet. ¯_(ツ)_/¯

Nie mówię, że to nieprawda, niemniej jednak 98% brzmi dosyć brutalnie.


@NoHejCoTam: no ja też nie mogę znaleźć niestety, a również chętnie bym podrzucił linka. Jestem pewny że to nie jest scam, tylko ten śmieszny portalik nawet nie wie, że to w ich obowiązku
  • Odpowiedz
INCELU? JAKIE BADANIE? JAKI HIGHTISM? ŻADEN NAUKOWIEC TEGO SOCJOLOG TEGO NIE WYMYŚLIŁ, TO JAKIŚ MIT PRZECIEŻ JEST. MAM KUMPLI 150-160 Z ZAJEBISTYMI CHARAKTERAMI, KAZDY ŻONATY I REGULARNIE RCUHA. CO TY pierd*** gadasz? MÓJ KUMPEL, 150cm, rucha tygodniowo 3 MODELKI, odbył 21 różnych terapii (w tym psycho-oskarowo-dynamiczną), za którą zapłacił 37 tysięcy i teraz ma Z A J E B I S T Y charakter, kobiety wręcz go uwielbiają.


@Pozytywny_gosc: Jak można
  • Odpowiedz
ale porada w stylu "zostań milionerem" brzmi jak żart


@NoHejCoTam: Dokładniej to powinno brzmieć zostań samcem alfa, bo sam fakt posiadania pieniędzy nic nie zmienia. Dlaczego żart, skoro to prawda? Takie są reguły gry. Jesteś kobietą to 80% atrakcyjności to twój wygląd. Jesteś facetem to 80% twojej atrakcyjności wynika z samego faktu dominacji nad innymi samcami. A czy żródłem twojej dominacji są pieniądze, kariera, pozycja czy umiejętności to nie ma już
  • Odpowiedz
Nie oznacza to jednak, że facet niższy jest bez szans, ale przy pozostałych czynnikach identycznych, ten wyższy będzie preferowany


@MatiKosa: no tak, 98% kobiet wybiera wyższych, lecz zawsze jest te 2%

Ten 2% to
- odpady genetyczne 1-3/10
- samotne matki
- psychiczne
- normalna akurat po rozstaniu: 0,00002137%

Tak więc niski facet żeby znaleźć laskę musi dosłownie przyjąć 1000 odrzuceń na klate, żeby 1 się zgodziła. To tak jakbyś miał
  • Odpowiedz