Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
- 21
@witek027: i co intzele? Wziąłem się za siebie, poszedłem na siłownię i mam piękną dziewczynę!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
Komentarz usunięty przez autora
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 138
@dawid-hopek:
Brakuje jeszcze oficjalnego zaświadczenia od męża, że jest zazdrosny ale zezwala bo ufa
Brakuje jeszcze oficjalnego zaświadczenia od męża, że jest zazdrosny ale zezwala bo ufa
- 83
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@programista3k: brzmi legitnie XD

Zainstalowałem #tinder i #badoo jakoś po 1,5 roku przerwy i widzę, że monetyzacja tych aplikacji zrobiła się strasznie agresywna za każdą głupotę każą mi płacić, co chwilę wywala mi na ekranie jakieś powiadomienie z "niesamowitą promocją -50%", WTF?!. Co tu się podziało? ( ಠ_ಠ)
Są jakieś lepsze alternatywy dla tych aplikacji?
#randkujzwykopem
Są jakieś lepsze alternatywy dla tych aplikacji?
#randkujzwykopem
- 4
@2Sexy4You: Same pasztety z dziećmi fajnie mu doradziłeś
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dobra Panowie. Odrzucam dwie laski z poprzednich wpisów i stawiam na młode ciało 17-letniej Ukrainki. Za miesiąc będę mieszkał sam, więc do tego czasu chcę pchnąć relację na wyższy level, żeby móc wykorzystać wolne mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jutro wieczorem wyskoczymy na zachód słońca nad jeziorem, posiedzimy pogadamy. Nie ukrywam, że na trzeźwo będzie mi ciężej ogarnąć jakieś całowanie, dotyk itp. Jak wypije w klubie, barze i
- 1
@TheGreenBastard: oboje pracujemy, ona do 19 więc odpada. Poza tym trochę się pogoda zepsuła. Na początku wyskoczymy pogadać luźno, bez nacisku i zobaczę jak się sprawa potoczy. Jak była podpita ostatnio z koleżanką to rozmawialiśmy twarzą w twarz z dostępem 30 centymetrow i patrząc w oczy, juz myślałem ze bedzie sie chciała całować ale obok była jej koleżanka xd no nic, podziałam, poczaruje, może coś wyczaruje. W weekend może opalanko
@wesoly__mirek32: przepychanki xD
Pytałem się kiedyś lasek 20-21 jakie mają ustawione widełki wiekowe na tinderze, jedna powiedziała, że do 26 lat, druga, że do 28 lat ale w sumie nie wie dlaczego bo w tym wieku to już i tak stare chłopy. Mam wrażenie, że właśnie te 26-28 lat to ostatni dzwonek dla zwykłego chłopa żeby poznać jakąś młoda laskę. A wy jak myślicie albo jakie są wasze doświadczenia?
#tinder #zwiazki
#tinder #zwiazki
@ZielonePojecie: Nie wiem. 34 years here z dziewczyna 23 lata.
@ZielonePojecie: relacje miedzyludzkie to temat tak pokrecony ze tutaj imo. nie ma zasad. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla zwyklego chlopa moze i tak. Ale jest wiele mozliwosci zmienienia tego.
Jeden sobie zboostuje kasa, drugi sobie zboostuje wladza Inny wygladem, kolejny bedzie mial charakter i gadke. Nastepny tak przypakuje ze znajdzie i sobie 15 lat mlodsza. Gdzies czytalem badania ze generalnie dla goscia 30+ to nie jest
Jeden sobie zboostuje kasa, drugi sobie zboostuje wladza Inny wygladem, kolejny bedzie mial charakter i gadke. Nastepny tak przypakuje ze znajdzie i sobie 15 lat mlodsza. Gdzies czytalem badania ze generalnie dla goscia 30+ to nie jest
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Tldr: zastanawiam sie jak rozmawiać z dziewczynami na z apek typu tinder, żeby trwało to dłuzej niz dwa dni i zeby dalo sie ja troche poznać / nawiązac jakaś relacje, bo mam za daleko zeby jeździć na randke z kims z kim wymienilem tylko pare wiadomosci. Prosze o proade, jakieś wakazowki
Poniewaz mieszkam w słabo zaludnionym miejscu i cizko łapać pary w okolicy (nie ma zbytnio co przesuwąc nawet) to mam ustawioną na
Poniewaz mieszkam w słabo zaludnionym miejscu i cizko łapać pary w okolicy (nie ma zbytnio co przesuwąc nawet) to mam ustawioną na
- 2
No to prawda.. ale tak to sobie kminie, ze najwyzej jezdziłbym tam przez pare wekendow (wiedzialbym że nie na marne), a pozniej probowalbym sie tam przeprowadzić
@essos: a po przeprowadzce usłyszysz "sorry, to jednak nie to" xD miesiąc temu sam byłem pewien, że coś będzie z nowej znajomości, bo był świetny vibe, a wyszło jak zazwyczaj (a naprawdę byłem pewien).
Nie rób tak- jak się przeprowadzasz to rób to
@essos musisz mieć bardzo dużo szczęścia aby trafić na kogoś kto będzie chcial pisac przez tydzień czy dwa lub nie ma innego wyjścia np. leży w szpitalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanów się nad przeprowadzką, zwróć uwagę, że ta odległość działa przecież w obie strony. One widząc jakąś mieścinkę 150km dalej myślą sobie, że zwyczajnie szkoda czasu na rozmowy bo ona by chciała kogoś na miejscu a
Zastanów się nad przeprowadzką, zwróć uwagę, że ta odległość działa przecież w obie strony. One widząc jakąś mieścinkę 150km dalej myślą sobie, że zwyczajnie szkoda czasu na rozmowy bo ona by chciała kogoś na miejscu a
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SquarexLoserLover: Każdy w mniejszym lub większym stopniu patrzy na wygląd. Te ładne, rozchwytywane loszki bardziej patrzą na wygląd, bo wśród chadów i oskarków znajdą tego, który ma fajny charakter itp.
No i zależy gdzie poznaje się loszke. Podczas jakiegoś wyjazdu z przyjaciółmi, czy grillu lub ognisku na pewno inaczej patrzą na takiego chłopa, niż kiedy zobaczą na tinderze.
No i zależy gdzie poznaje się loszke. Podczas jakiegoś wyjazdu z przyjaciółmi, czy grillu lub ognisku na pewno inaczej patrzą na takiego chłopa, niż kiedy zobaczą na tinderze.
@Zakretka21: W ten sposób miałem kilka znajomych koleżanek śmiechy, wypady, kluby, a jak co do czego i tak mówiły nie jestem gotowa, nie chcę psuć przyjaźni, nie jestem gotowa na związek a tydzień-miesiąc później (różne sytuację) siedziała taka ze swoim nowym chłopakiem poznanym na szybko, czasem wpadałem bo mnie zaprosiła jako przyjaciela i poznawałem tych jegomości, ludzkie taborety a rozmowa jak z downem po wylewie, odpowiedzi na 2-3 słowa i
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Mam ponad 150 spotkan z Tindera i Badoo, bardzo wiele z nich zakończonych czy to ons, czy to fwb. Wsrod wszystkich, dziewczyny z różnych krajów oprócz Polski - Izrael, Bialorus, Turcja czy Ukraina.
@iamtehwin: Tyle spotkań i nic z polski?? Mieszkasz w Izraelu, Białorusi, Turcji i na Ukrainie, czy jak?
- 3
55% par w stanach przyznaje się do tego że poszły do łóżka ma pierwszej randce.
@kosmita: Moze te pary są tylko chwilowe, bo jak ktos sie rucha od razu, to i z byle kim moze skoczyc "w bok", skoro nie potrzebuje jakiegoś przywiązania emocjonalnego.
Pokaz gdzie o tym przeczytales
- 6
Czemu macie takie mocne ciśnienie na posiadanie baby?
Jak tak czytam tagi #tinder #podrywajzwykopem #badoo itp. to wydaje sie jakby to była sprawa życia i śmierci. Jak ktos jest za mały albo za brzydki to ma depresje że nie moze nikogo znaleźć. Niektorzy nawet sobie ryj w faceapp poprawiają byle coś "upolować".
Czemu to aż takie ważne?
Jeśli chodzi o potrzebe ruchania, to można za pieniadze
Jak tak czytam tagi #tinder #podrywajzwykopem #badoo itp. to wydaje sie jakby to była sprawa życia i śmierci. Jak ktos jest za mały albo za brzydki to ma depresje że nie moze nikogo znaleźć. Niektorzy nawet sobie ryj w faceapp poprawiają byle coś "upolować".
Czemu to aż takie ważne?
Jeśli chodzi o potrzebe ruchania, to można za pieniadze
Komentarz usunięty przez autora
@essos: Baby raczej mniej właśnie. Po prostu mamy tak stereotypowo ukształtowane społeczeństwo, w którym chłopy nie mogą być "p---ą". Ja to nawet w sumie widzę preferencjach ludzi w oglądaniu. Kiedyś porównywałem show typowo skierowane do żeńskiej audiencji (takie mocno grające na emocjach/dramat), a na tagu/w komentach byli w 65% faceci.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ArthurFleck: Można trafić na dziewice po 30 spokojnie
- 0
@ArthurFleck: A to tylko tutaj tak uważają, w rzeczywistości jak jest nawet średnia znajdzie amatora.
@Dejwii92: Dokładnie według badań Prof. Zbigniewa Izdebskiego 2% kobiet po 40 roku życia to dziewice.
Można trafić na dziewice po 30 spokojnie
@Dejwii92: Dokładnie według badań Prof. Zbigniewa Izdebskiego 2% kobiet po 40 roku życia to dziewice.
- 0
Znalazłem ciekawy serwis w internecie a jest nim prettyscale.com na który to wrzuciłem kilka swoich zdjęć zrobionych różnymi aparatami, smartfonem jak i aparatem kompaktowym i wyszło mi że jestem jakieś 7/10 (średni wynik 70%) a dotychczas myślałem że jestem tylko jakieś 5/10. Ustawia się tam odpowiednie linie wskazujące na charakterystyczne punkty na twarzy. Założę się że gdybym wrzucił swoje zdjęcia do oceny jakiejś społeczności w internecie a nie specjalistycznemu oprogramowaniu badającym geometrię
- 9
@daro1: ja mam niby 89% a w życiu dziewczyny nie dotknąłem xddd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
@Pozytywny_gosc: jest w opisie wzmianka o statusie samotnej matki?
- 9
@77023: to stary screen, coś w opisie było że ciocia czy inna kuzynka, na szczęście nie miałem z nią pary, tylko się wyświetliła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Imo nie chodzi o gówniaka, tylko te usta, przeciez to wygląda jakoś nienaturalnie i odpychająco
Imo nie chodzi o gówniaka, tylko te usta, przeciez to wygląda jakoś nienaturalnie i odpychająco
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dzikiwonsz21: Jak patusiara to musisz ją zdominować. Nie baw się w bycie miłym chłopcem, jak zobaczy że jesteś mientki to koniec.
- 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#badoo ehh pisałem sobie z taką jedną fajną laską i powiedziała że usuwa Badoo i napisała mi numer telefonu, a ja szedłem na grilla i głupi go nie zapisałem. Rano patrzę na Badoo a tu konto wraz z całą historia rozmowy usunięte i nie mam jak się z nią skontaktować XD Fajna ta aplikacja
- 12
- 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@Bulgo: dzisiaj nie było






























#badoo #tinder