Wpis z mikrobloga

Ej #rozowepaski mam do was pytanie więc #pytaniedorozowychpaskow
Jak to jest z wami widzicie gościa przeciętnego albo brzydala, ale który ma parę fajnych cech np jak ja ładne oczka (nie narcyz tylko geralt ma brązowe więc uważam że są ładne a wiesiek na propsie) no i generalnie może z tego przeciętniaka brzydala być ciekawy gość bo może posiada cechy które są w stanie skompensować brak w urodzie. No i do rzeczy dajecie szansę takiemu was poznać albo chcecie go poznać czy od razu skreślany, bo ocena przez pryzmat powierzchowności? no i jeszcze jedno pytanie chłopak taki coś zepsuje od razu skreślany czy jest wyrozumiałość?
taguje też święty tag #przegryw nie wiem jakie tagi jeszcze #relacjedamskomeskie #tinder #badoo #randki #randkujzwykopem #dyskusja #pytanie #gownowpis
  • 14
@SquarexLoserLover: Możesz mieć fajne cechy typu osobowość, inteligencja, hobby, ale różowy pasek cię skreśli po wyglądzie i nie będziesz miał okazji tych cech pokazać ( ͡° ʖ̯ ͡°), też jestem ciekaw co kto ma na ten temat do powiedzenia, bo sporo osób się nie zgodzi. zawsze zostaje przywiązać dziewczynę do jakiegoś słupa i ja zakneblować to może jakoś dało by się jej pokazać zalety ale raczej na
@Zakretka21: W ten sposób miałem kilka znajomych koleżanek śmiechy, wypady, kluby, a jak co do czego i tak mówiły nie jestem gotowa, nie chcę psuć przyjaźni, nie jestem gotowa na związek a tydzień-miesiąc później (różne sytuację) siedziała taka ze swoim nowym chłopakiem poznanym na szybko, czasem wpadałem bo mnie zaprosiła jako przyjaciela i poznawałem tych jegomości, ludzkie taborety a rozmowa jak z downem po wylewie, odpowiedzi na 2-3 słowa i nic
@: Prawda jest taka, że im mniej się podobasz danej kobiecie tym grasz na trudniejszym poziomie, i tym bardziej musisz swoje niedostatki w urodzie zrekompensować innymi czynnikami, jeśli kompletnie jej się nie podobasz to nie masz nawet szans zostać betabankomatem.