Wpis z mikrobloga

Dobra Panowie. Odrzucam dwie laski z poprzednich wpisów i stawiam na młode ciało 17-letniej Ukrainki. Za miesiąc będę mieszkał sam, więc do tego czasu chcę pchnąć relację na wyższy level, żeby móc wykorzystać wolne mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jutro wieczorem wyskoczymy na zachód słońca nad jeziorem, posiedzimy pogadamy. Nie ukrywam, że na trzeźwo będzie mi ciężej ogarnąć jakieś całowanie, dotyk itp. Jak wypije w klubie, barze i druga osoba też to wiadomo, przychodzi to łatwiej.
Różnica 9 lat XD 185cm here, lekkie zakola. W gadkę umiem, ona się mnie trochę krępuje ale tez inicjuje dotyk, jakieś przepychanki, ogolnie głupoty.
Taki mój gownowpis, jutro o tej porze dodam wpis o ile spotkanie wypali. Poznałem ją w realnym życiu ale podpinam tagi #badoo #tinder #randkujzwykopem
  • 5
@wesoly__mirek32: jak ma być jezioro to proponuję spotkanie w dzień na plaży i opalanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze się taka nie urodziła która odmówiłaby niewinne smarowanie kremem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko słowo klucz "niewinne". Masz ja zachęcić i zasiać w głowie myśli przeróżne xd

No i nie możesz wyglądać jak kartofel( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio, to pomaga
@TheGreenBastard: oboje pracujemy, ona do 19 więc odpada. Poza tym trochę się pogoda zepsuła. Na początku wyskoczymy pogadać luźno, bez nacisku i zobaczę jak się sprawa potoczy. Jak była podpita ostatnio z koleżanką to rozmawialiśmy twarzą w twarz z dostępem 30 centymetrow i patrząc w oczy, juz myślałem ze bedzie sie chciała całować ale obok była jej koleżanka xd no nic, podziałam, poczaruje, może coś wyczaruje. W weekend może opalanko xd