Wpis z mikrobloga

Znalazłem ciekawy serwis w internecie a jest nim prettyscale.com na który to wrzuciłem kilka swoich zdjęć zrobionych różnymi aparatami, smartfonem jak i aparatem kompaktowym i wyszło mi że jestem jakieś 7/10 (średni wynik 70%) a dotychczas myślałem że jestem tylko jakieś 5/10. Ustawia się tam odpowiednie linie wskazujące na charakterystyczne punkty na twarzy. Założę się że gdybym wrzucił swoje zdjęcia do oceny jakiejś społeczności w internecie a nie specjalistycznemu oprogramowaniu badającym geometrię twarzy wynik byłby inny. Ciekawe na jakiej to podstawie mężczyźni oceniają swoją atrakcyjność skoro w realu to jest ona oceniana przez kobiety jak chodzi o znalezienie różowej? Na podstawie prettyscale wychodzi że bliżej mi do chada niż do średniaka a za czasów młodości byłem zaczepiany przez niejedną dziewczynę, nawet na ulicy i wykazywały sygnały zainteresowania. Tylko że ja wrzuciłem zdjęcia w różnym wieku, od 30 lat do 43 lat ale wyniki a właściwie to średnia na prettyscale wynosi jakieś 70%. Nie wiem czy temu można wierzyć ale co do selfiaków umieszczanych na portalach randkowych to raczej nie mam wątpliwości że dobrze zrobiony portret powinien wizualnie podnieść atrakcyjność.

#tinder #badoo #blackpill
  • 14
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Bo ta strona porównuje jakąś geometrię twarzy. Być może nie każdej kobiecie się spodoba gość który tam wyjdzie gdzieś blisko 100% albo o feedbacku decydują inne czynniki. Ja w każdym razie jak byłem młody to zainteresowanie miałem.
  • Odpowiedz
wyszło mi że jestem jakieś 7/10 (średni wynik 70%)


@daro1: Kto Ci powiedział, że 70% oznacza 7/10? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może większość mieści się między np. 40 a 100?
Wrzuciłem dla testu zdjęcie z thispersondonexist, nie za ładne, ale też
  • Odpowiedz
Może skala jest odwrotnie i pokazuje jak bardzo brzydki jesteś xD


@cranberry250: Nie, bo pisało że jestem very pretty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo ta strona porównuje jakąś geometrię twarzy. Być może nie każdej kobiecie się spodoba


@daro1: To wtedy nie ma sensu badać tej gemetrii.
  • Odpowiedz
Jakim ty jesteś dzbanem. Wrzuciłem brada pitta i ma 47%. To tylko patrzy na x/y- symetrię twarzy.


@lord_xenu: Kwestia zdjęcia i ustawień ja wrzuciłem też Brada i wyszło mu....a jakże by inaczej 70% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(u siebie na tym samym zdjęciu mogę mieć 65 do 75 w zależności jak te kreski ustawię. (No i mam tawarz krzywo trochę ustawioną (jednak kamera w ręku to
  • Odpowiedz
Zrobiłem jeszcze parę testów i powiem Ci tak.

Nie sugeruj się tym wynikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem uzyskać zły wynik, więc walnąłem zdjęcie krzywo(ale bez przegięć) bez specjalnego starania się, zaznaczyłem oczywiście dobrze punkty i wyszło mi 85% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lord_xenu: To na jakiej podstawie pewni ludzie są uznawani za chadów, inni za przeciętniaków a inni za sub5? Bo chyba nie chodzi o gwiazdy filmowe a symetria twarzy może mieć znaczenie. Na Youtube jest taki kanał Wheat Waffles. To np. już oglądałem. Na podstawie czego są te różnice to nie wiem? Bo inaczej wygląda ocena atrakcyjności przez mężczyzn a inaczej przez kobiety a już tym bardziej przez oprogramowanie.

https://youtu.be/jQOhRx3fDJ8
  • Odpowiedz
@daro1: Wrzuć sobie zdjęcia na photofeeler i zweryfikuj w bardziej życiowym scenariuszu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całkiem ciekawy koncept, głosujesz na innych i nabija Ci kredyty na zbieranie głosów od innych (lub ewentualnie płacisz jak Ci się nie chce siedzieć i głosować). Bierze też poprawkę na osoby, które głosują na odwal i ich głos ma skorygowaną wartość.
  • Odpowiedz