@Onaaa20: W Polsce niestety taka jest "kultura podrywu" xD - wiele młodych typów nadal myśli że za laską muszą ganiać jak kot za myszą i ją uszczęśliwiać - kup na randkę kwiatki, postaw kolację, jak nie chce to znowu coś kup, syp komplementy, powalcz o nią i w końcu Ci ulegnie - takie rady często słyszy wielu facetów od kobiet i od innych gości.

A najgorsze jest to że Ci
  • Odpowiedz
@damianooo8: no ale właśnie po to pytam czy to jest realne czy nie

A ty nie byłeś nigdy to co się wypowiadasz frustracie skoro nie masz żadnej wiedzy w tym temacie, tylko jakieś mity? Wołałem o wypowiedź eskperta, a nie janusza czerpiącego wiedze z TVP
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: raz pisałem z tyloma, że mi się myliły i odpisywałem nie tym co trzeba xD wtedy zacząłem się zastanawiać nad wpisywaniem loszek i opisywaniem ich w zeszycie, ale szybko się nauczyłem, że 99% nie ma nic sensownego do zaoferowania
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: jak udaje niedostępną to po prost jest niedostępna

jak wpadnie CHAD na tinderze to laska z wigilii rodzinnej ucieka dla chada, to nazywasz "niedostępnością?"

udawanie oporu ze strony kobiety to nie #cope, one po prostu stawiają opórr, bo nie chcą brzydala
  • Odpowiedz
Czy ktoś z was poczuł uzależnienie od aplikacji randkowych? Ja po tym jak poznałem swoją dziewczyne na tinderze przez następne kilka miesiecy miałem silną potrzebe założenia profilu na tinderze. I to nie było z zamiarem zdrady czy poszukania innej. Tylko z czystej potrzeby zaspokojenia dopaminy nowymi parami i pisania z nimi na przeróżne pytania i podbudowania swojej samooceny. Na szczęście to minelo po jakimś czasie i jestem w szczęśliwym zwiazku z dziewczną
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

. Czasem było tak, że stawiały opór na początku, ale później już szło gładko


@LatajacyJeczmien: chłopie ty jesteś psychicznie chory. Powinieneś dostać bana.

Baitujesz ludzi a potem jakiś przygłup cię posłucha i zgwałci laskę bo "hehe to tylko opory"

Weź pod uwagę że nie każdy skuma to, że robisz sobie jaja. Trollowac trzeba rozsądnie, weź odpowiedzialność za swoje słowa teraz
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Ten normik @LatajacyJeczmien: doskonale zdaje sobie sprawę ze przegryw stosujacy sie do jego zalecen w najgorszym wypadku wyląduje na dołku ale chce podpuscic jakiegoś frajera żeby z niego pokręcić beczunie.
Taka sama zabawa jak w szkole gdy wysokie oskarki wkrecaly odpadom genetycznym że xxx mówiła ze im się podoba i żeby zagadali.
  • Odpowiedz
Pojechałem do mamuśki i wziąłem sobie od niej rower, taki składak z jedną tarczą z przodu i z tyłu. Niedaleko jej domu jest taka ścieżka rowerowa, ogólnie na rowerze nie jeździłem z 3 lata, kondycja taka średnia, czasem na siłce orbitrek porobie, mam grube, zatłuszczone nogi i myślałem że będzie tragedia, ale coś tam pojeździłem.

Ścieżka taka 30 km idealnie równa droga (swoją drogą - nie ogarniam tych wszystkich fanów #kolarstwo
P.....c - Pojechałem do mamuśki i wziąłem sobie od niej rower, taki składak z jedną t...

źródło: comment_1656272285FMyodlakJlmdvj2jMx2o7d.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: no widać, że nie jeździsz i gadasz bzdury, średnia 28 na takim rowerze, na którym miałeś prawie wyprostowana sylwetkę, 3 lata bez jazdy i to jeszcze przez prawie 2h utrzymać tak tempo i jeszcze, że to na spokojnie była jazda
  • Odpowiedz
Mniej więcej.

107 mężczyzn na 100 kobiet

Dodaj do tego facetów 40+ którzy znacznie częściej szukają kogoś młodszego, kobiety w tym wieku często tracą zainteresowanie płcią przeciwną, hormony swoje robią. Wielu tych facetów znajduje sobie młodsze partnerki, faceci w wieku tych dziewczyn tworzą dysproporcje.

Średniej
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach