Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam ponad 150 spotkan z Tindera i Badoo, bardzo wiele z nich zakończonych czy to ons, czy to fwb. Wsrod wszystkich, dziewczyny z różnych krajów oprócz Polski - Izrael, Bialorus, Turcja czy Ukraina.

Pytanie mam co do tej ostatniej narodowosci, gdzie bylo przynajmniej kilkanascie spotkan - gdzie są te mityczne Ukrainki, kandydatki na idealne żony, jak to na wykopie są zachwalane? Trafilem do tej pory tylko na dwa typy - albo takie wchodzące do lozka na pierwszym spotkaniu albo takie mające bardziej wywalone ego niż #p0lka - żaden z tych dwóch typów nie nadaje się na cokolwiek poważnego.

Pytam poważnie - gdzie normalne dziewczyny z Ukrainy?

#zwiazki #tinder #badoo #ukraina
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iamtehwin: dlaczego uważasz ze dziewczyna która idzie do łóżka na pierwszej randce nie nadaje się na nic poważnego?
55% par w stanach przyznaje się do tego że poszły do łóżka ma pierwszej randce. Przemyśl to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dejw983: Nie, zazwyczaj to laski chcą ponownie, a ja już nie. A jak widzę że królewna podczas spotkania księżniczkuje wielce to po prostu mowie jej w twarz ze nie podoba mi się takie zachowanie, że się nie dogadamy i wychodzę. Niewazne czy to p0lka czy ukrainka. Szkoda na takie czasu.
@mmafame: No właśnie niski nie jestem mam 184 ryj też ok dużo miałem fwb raz kogoś poznałem na dłużej ale chodzi o to że same piszą pierwsze spotykam się z nimi a później temat się urywa chyba faktycznie coś w tym jest ze jak jakas pisze do ciebie pierwsza to coś z nimi jest nie tak
@iamtehwin: są w pracy i nie szukają partnerów na tinderze bo większością nie wiedzą co to, są wychaczane przez Polaków po hotelach gastronomiach i innych firmach sprzątających xD jestem w trakcie budowy hotelu, jeden budynek jest już oddany i spokojnie w trakcie budowy mogl byś znaleźć kandydatki na żonę takie typowe ładne dziewczyny że wsi, jedna która sprzątała była z wyglądu 11/9 a i miła z usposobienia a to tylko jeden
@iamtehwin: No czaje byku dobre podejście bo po co się będziesz produkował jak nie widzisz sensu to mówisz wprost co jest nie tak i tyle ja to wogole mam jakas #!$%@? sytuację mowa teraz o Ukrainkach odkąd się pojawiły na badoo w sensie ze dużo ich przybyło mialem fwb z 7 i cały czas do mnie piszą a jak umawiam się z Polkami to jakos nie mogę z nimi nawiązać takiego
@chemikorganik: No tak to racja ja to traktuje jako zabawę wiem że ma takim portalu nikogo do życia nie idzie poznać i zdania nie zmienię w życiu bo już mam trochę doświadczenia z tym i tam niema normalnych lasek jedynie żeby ją przedupczyc i tyle a kto się z takich portali poznał na dłużej lub nawet związek małżeński to naprawdę musiał mieć dużo szczęścia porównałbym to do wygranej na loterii
Mam ponad 150 spotkan z Tindera i Badoo, bardzo wiele z nich zakończonych czy to ons, czy to fwb. Wsrod wszystkich, dziewczyny z różnych krajów oprócz Polski - Izrael, Bialorus, Turcja czy Ukraina.


@iamtehwin: Tyle spotkań i nic z polski?? Mieszkasz w Izraelu, Białorusi, Turcji i na Ukrainie, czy jak?
z tym i tam niema normalnych lasek jedynie żeby ją przedupczyc


@Dejw983: Przecież sporo ich ma w opisie NO FWB, NO ONS, "Jeśli chodzi ci o ruchanie, to przesuń w lewo"
@iamtehwin: A jak to robisz ze masz taką mozliwość jeżdzenia po krajach i ruchania? Też bym spróbował.
W innych krajach mysle ze tez jest latwiej, bo obcokajowiec to zawsze jakaś pociągająca "innosć"