Kurła, dostalem premium od badoo na 3dni i od tego czasu dosłownie caly czas wyswietlają mi sie karty najgorszego sortu. Wszystko 1-2/10.
Jak to kurde zmienić

#badoo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jah00: Też mam tam zasięg, ale to jakieś 150-160 km ode mnie, wiec pewnie nie wszystkie mi siepokazują, wiec wolalbym tam jakos przeniesc swoją lokalizacje
  • Odpowiedz
@Onaaa20:

Nie oszukujmy się jakby dziewczyny nam spermiły to też mielibyśmy pogardę nawet dla tych najładniejszych.


Do mnie nie spermią (śluzują?), a i tak mam pogardę do wszystkich. ¯\_(ツ)_/¯

Ale uguem to się zgadzam z Twoim wpisem.
  • Odpowiedz
Pani Maju, w życiu mężczyzny nie ma nic złego gdy ma się 190cm wzrostu, szerokie bary, hunter eyes i twarz modela. Nawet nie zdaje sobie pani sprawy jak wygląda życie faceta karakana 160-175cm z prey eyes i szeroką talią, wąskimi barami, brzydką twarzą, problemami z cerą czy łysieniem. Bycie kobietą to przy tym level ultra-easy

P.....c - Pani Maju, w życiu mężczyzny nie ma nic złego gdy ma się 190cm wzrostu, sze...

źródło: comment_1657881289m2pmSJv7qIEHbcY0z9MvyQ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flimbo123

to pierwsze pytanie leci o zarobki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


I wtedy odpowiadasz, że bierzesz udział w programie społecznym i co prawda płacą minimum, ale masz swoją misję xD
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk:

wkręcił ją do branży, na stanowisko ponad siebie

straszny, niewybaczalny błąd i strzał nawet nie w stopę tylko prosto w głowę

ona pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy że dostała te stanowisko za tzipę, pewnie myśli że to przez ciężki z-------l na studiach czy tam w szkole i sama sobie na to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mówisz że im większa szansa lub im bardziej sprzyjające okoliczności na zbudowanie czegoś, tym szybciej tracisz zainteresowanie, a im mniejsza szansa lub nietypowe okoliczności, tym bardziej budzi się w Tobie chęć i zainteresowanie. Brzmi jak lęk przed bliskością wynikający z lękowego lub unikającego stylu przywiązania, prowadzący do samoutrudniania w zakresie budowania relacji z kobietami. Pewnie miałeś niedostępną lub chłodną emocjonalnie matkę. Alternatywnie Twoja matka rządziła w domu i teraz
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mam niezwykle dziwny problem i nie mam pojęcia na czym on polega. Fakt faktem nie miałem nigdy jakiegoś większego kontaktu z płcią przeciwną, ale od 2 lat umawiam się z kobietami z Tindera albo Badoo to rozmowa się ciągle klei, ale i tak zawsze dostaję kosza po pierwszej randce. Nie koniecznie od razu, ale chwilę po i do drugiego spotkania nigdy nie dochodzi. Nie wiem w czym tkwi problem,
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zobaczcie kochani, gość poszedł na szkolenie, chodzi po galerii i wyrywa modelki.

A wy dalej mówicie, że się nie da, że dziewczyny są złe, że trzeba być wysokim, przystojnym. Dziewczyny dobrze reagują, same 8/9, dobrze reagują, wystarczyło wyjść z domu. Przestańcie się użalać, zacznijcie chodzić po galeriach i zaczepiać modelki. Kobiety nie gryzą.

P.....c - Zobaczcie kochani, gość poszedł na szkolenie, chodzi po galerii i wyrywa mo...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just czuj do niej podniecienie bro! To co czujesz to to dostajesz! Kobiety wyczuwają twoje emocje i je przejmują! Jeśli czujesz namiętnośc, ekscytacje, podniecenie, kobiety przejmą twoje EMOCJE i będą je też czuć do ciebie! TO TAKIE PROSTE! Modelki w zasięgu naszych rąk! #wychodzimyzprzegrywu

P.....c - Just czuj do niej podniecienie bro! To co czujesz to to dostajesz! Kobiety ...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felonious_Gru: nie znasz się, PUA to cała prawda. To jedyna droga do poderwania kobiety. Bez tej wiedzy nigdy byśmy się nie narodzili na świecie, nasi rodzice 24/7 studiowali PUA i nie patrzyli na wzrost, wygląd itd
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mam cholerny problem, jakiś czas temu poznałem dziewczynę i tak sobie pisaliśmy i czasem gdzieś wyskoczyliśmy na miasto. Zakochałem się w niej i powiedziałem jej to. Jednak ona cały czas myślała, że to tylko relacja na poziomie kumpelskim. Więc dostałem kosza. Powiedziała, że możemy zostać znajomymi tak jak do tej pory, ale ja to źle widzę. Nie wierzę, że jakoś nagle się we mnie zakocha. Co najwyżej raz się
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emilio-cosso: przecież to najgorsze co sobie można zrobić- utrzymywać kontakt z osobą na której Ci zależy i liczyć, że coś poczuje, a samemu nie ruszysz do przodu.

@AnonimoweMirkoWyznania: kończysz znajomość, mówisz że sobie nie wyobrażasz być tylko znajomymi (albo co tam chcesz) i starasz się znaleźć sobie zajęcie które Cię zajmie na tyle, że nie będziesz o nie myślał. Nie polecam szukać kogoś dopóki Ci nie przejdzie, bo
  • Odpowiedz
Nie znam cię a już mnie drażnisz i obrażasz w taki sposób, że ręka mnie świerzbi żeby dać ci klapsa


@ManiacTeam: już się odpalił pierwotny instynkt dojechania przegrywa, wy się nawet nie kontrolujecie, no tragedia XD
  • Odpowiedz