Wpis z mikrobloga

Nikt mnie tak nie doprawdza do nerwicy/depresji jak różowe z Badoo/Tindera sama pisze coś o spotkaniu ze możemy wyjść coś zjeść a potem jest dostępna ogląda moje relacje a nie odpisze… także teraz od razu usuwam takie różowe niestabilne i zmienne.Zamiast napisać, że nie chce lub jej się nie podobam to one wolą milczeć… milczenie jest gorsze niż brutalna prawda.

Nie wierzcie kobietom w te shity, że nie maja czasu jak relacje oglądają u są ciagle dostępne na insta.Naprawdę chce dać sobie spokoj z kobietami ale jestem 7/10 z wyglądu i mam tak po prostu zrezygnować? Jakbym był brzydki to był zrezygnował a tak to…

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #hipergamia #p0lka #zwiazki #randki #podrywajzwykopem #podryw #depresja #nerwica
  • 9
@Onaaa20: Mam to samo byku albo spotykają się a później kontakt się urywa bo mówią że nie tego szukają #!$%@? już na chwilę daje sobie spokój z tym chyba ale odpuszczać też #!$%@? bo jestem 6 na 10 mam 2 koleżanki co je bzykam ale chcę już czegoś stabilnego ciężko jest o to dlatego na tych gówno portalach nie szukam bo tam są niestabilnie emocjonalnie kobiety i nie wiedzą czego chcą