Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie jak to jest z tym tinderem? Poznaje tam różne dziewczyny. Są te średnie i są ładniejsze takie 7/10. Piszę z nimi, spotykam się ale do żadnej mnie nie ciągnie. Jest niby gadka, jest jakaś chemia, są ładne ale zawsze znajdę jakąś błachostkę i wymówkę (w głowie, pierwsze wrażenie na spotkaniu) żeby już się z nimi więcej nie spotkać. Probowałem spotykać się (z resztą na siłę) przez dłuższy czas kilka razy ale dalej nic. Różne dziewczyny, przeciętne, ładniejsze i zawsze to samo. Jak nie znajdę do czego można się przyczepić to wychodzę z założenia, że zawsze może być lepsza i trzeba szukać dalej. Zupełnie inaczej gdy poznaje przypadkiem na żywo. Np. mamy w pracy jakiś projekt i zgłaszają się różne osoby. Robię go wspólnie z jakąś laską 4/10, zero flirtu czy podrywu, po prostu robimy swoje obowiązki. Kończy się taki projekt i mam jakieś #feels do takiej osoby, chciałbym lepiej poznać, gdzieś tam w głowie wyobrażam sobie nas jako parę ale fajnie by było to sprawdzić. Nie często mam takie sytuacje spontaniczne żeby kogoś poznać na żywo ale i tak udaje się porozmawiać potem "po pracy" i wychodzi, że ma męża/narzeczonego (z resztą na fb to potem wychodzi). Dlatego właśnie szukam głównie na apkach randkowych bo mam 100%, że są wolne ale jakoś nie ciągnie mnie nie wiem czemu do tych dziewczyn. Na żywo czułem więcej do przypadkowych osób poznanych przez chwilę niż do jakiejkolwiek długiej znajomości przez internet.

#tinder #przemyslenia #tfwnogf #przegryw #flirt #zwiazki #psychologia #internet #podrywajzwykopem #badoo #randki #seks #blackpill #stulejacontent #zalesie #relacje

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d037e83badb5d6227d46c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie jak to jest z tym tinderem?...

źródło: comment_1657820627wZ84TFksIDC0enVjZyh16c.jpg

Pobierz
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Mówisz że im większa szansa lub im bardziej sprzyjające okoliczności na zbudowanie czegoś, tym szybciej tracisz zainteresowanie, a im mniejsza szansa lub nietypowe okoliczności, tym bardziej budzi się w Tobie chęć i zainteresowanie. Brzmi jak lęk przed bliskością wynikający z lękowego lub unikającego stylu przywiązania, prowadzący do samoutrudniania w zakresie budowania relacji z kobietami. Pewnie miałeś niedostępną lub chłodną emocjonalnie matkę. Alternatywnie Twoja matka rządziła w domu i teraz utrudniasz