Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wytłumaczyć rodzicom czym jest blackpill xD? Dla nich 28 lat to jeszcze całe życie przede mną i idealny czas żeby zacząć poznawać ale z drugiej strony powinienem mieć już żonę i dzieci jak chłopy w moim wieku żebym miał jakieś zobowiązania i na kogo wydawać xD Niczego mi nie brakuje przecież bo myje się, nie mam dziurawych ubrań, nie pije alkoholu i jestem miły a kobiety nie chcą drani, alkoholików i takich jak ja to ze świecą szukać itp. Według nich jestem wysoki (bo trochę wyższy od nich a oni mają po 167cm). Według nich brak mi pewności siebie gdy tłumaczę im że przez internet to słaby pomysł (próbuje od kilku lat xD) a na żywo to teraz już się nie podchodzi (też próbowałem). Dla nich powodem jest to że siedzę w domu i wystarczy wyjść na ulicę, uśmiechnąć się. Ewentualnie powiedzieć komplement bo kobiety lubią komplementy i potem umówić się na kawę xD tylko chłopy nie chcą tak robić i zamykają się w domach a tak niewiele trzeba żeby kogoś poznać. Kobiety załatwiając swoje sprawy na mieście (np. zakupy) dosłownie czekają aż ktoś do nich zagada i na własne życzenie jestem samotny xD. Zagadałem kiedyś zwykłą laskę i mnie chamsko olała to mówią "to szukaj takich normalnych a nie malowanych lal" (ja nawet nie szukam tych ładnych xD) albo "szukaj takich o dobrym sercu". Oczywiście gadka też "Kasia z sąsiedztwa nawet matury nie zdała a potrafiła sobie znaleźć porządnego faceta z firmą i teraz wiedzie im się dobrze".


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d170a43badb5d6227d5cab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak wytłumaczyć rodzicom czym jest ...

źródło: comment_1657912628DtmkhUDG46tf1g4QrWj9qc.jpg

Pobierz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: ten cały #blackpill to jakiś mit, no muwie ci stary, MUWIE CI EJ. Wyszedłem na miasto a tam karypel 150cm z modelką z dubaju 190cm w szpilach, no muwie ci stary.

Podchodzisz trzymając zajebisćie silną ramę, na start walisz jej NEGACJE żeby obniżyć trochę jej wartość i zaznaczyć bycie ALPHA-OMEGA male, potem się z nią droczys. Żeby WYESKALOWAĆ dotyk proponujesz jej pokazanie szcześcianu, albo wróżenie z tych dziwnych linii papilarnych