Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wytłumaczyć rodzicom czym jest blackpill xD? Dla nich 28 lat to jeszcze całe życie przede mną i idealny czas żeby zacząć poznawać ale z drugiej strony powinienem mieć już żonę i dzieci jak chłopy w moim wieku żebym miał jakieś zobowiązania i na kogo wydawać xD Niczego mi nie brakuje przecież bo myje się, nie mam dziurawych ubrań, nie pije alkoholu i jestem miły a kobiety nie chcą drani, alkoholików i takich jak ja to ze świecą szukać itp. Według nich jestem wysoki (bo trochę wyższy od nich a oni mają po 167cm). Według nich brak mi pewności siebie gdy tłumaczę im że przez internet to słaby pomysł (próbuje od kilku lat xD) a na żywo to teraz już się nie podchodzi (też próbowałem). Dla nich powodem jest to że siedzę w domu i wystarczy wyjść na ulicę, uśmiechnąć się. Ewentualnie powiedzieć komplement bo kobiety lubią komplementy i potem umówić się na kawę xD tylko chłopy nie chcą tak robić i zamykają się w domach a tak niewiele trzeba żeby kogoś poznać. Kobiety załatwiając swoje sprawy na mieście (np. zakupy) dosłownie czekają aż ktoś do nich zagada i na własne życzenie jestem samotny xD. Zagadałem kiedyś zwykłą laskę i mnie chamsko olała to mówią "to szukaj takich normalnych a nie malowanych lal" (ja nawet nie szukam tych ładnych xD) albo "szukaj takich o dobrym sercu". Oczywiście gadka też "Kasia z sąsiedztwa nawet matury nie zdała a potrafiła sobie znaleźć porządnego faceta z firmą i teraz wiedzie im się dobrze".


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d170a43badb5d6227d5cab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak wytłumaczyć rodzicom czym jest ...

źródło: comment_1657912628DtmkhUDG46tf1g4QrWj9qc.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbuj przez parę minut powiedzieć, że wygląd jest dzisiaj znacznie ważniejszy i podaj jakieś przykłady. Jak nie zrozumieją to odpuść, bo wg nich to zapewne zawsze były jakieś parapetówki, na placu zabaw całe dnie się spędzało itp. Nie zrozumieją, że świat się mocno zmienił.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ten cały #blackpill to jakiś mit, no muwie ci stary, MUWIE CI EJ. Wyszedłem na miasto a tam karypel 150cm z modelką z dubaju 190cm w szpilach, no muwie ci stary.

Podchodzisz trzymając zajebisćie silną ramę, na start walisz jej NEGACJE żeby obniżyć trochę jej wartość i zaznaczyć bycie ALPHA-OMEGA male, potem się z nią droczys. Żeby WYESKALOWAĆ dotyk proponujesz jej pokazanie szcześcianu, albo wróżenie z tych
  • Odpowiedz