Ja to mam jakiś BATMAŃSKI ZMYSŁ DETEKTYWISTYCZNY do wykrywania dzieciatych na tych apkach randkowych. Nawet opisu nie muszę czytać, bo po 99% laskach to po prostu widać. Ten wymęczony wzrok przez te wszystkie zarwane noce. Ten specyficzny zarys ust po nie zliczonych razach testowania kaszy. Ta przygaśnięta energia życiowa, po tym jak ich biologiczna misja została zakończona. Otóż nie ze mną takie numery. Nie dla normika ani chada, dla beciaka to!

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wookash071: Na tinderze wykryć babę z dzieckiem jednak trudniej, no bo jednak te kobiety jakoś wyglądają, ale na badoo to żadna sztuka. Co trzecia tam z kaszojadem, i jeszcze te zdjęcia na o-------l, całkowicie nieprzemyślane, zrobione w przypływie chwili, z jakimiś wózkami/łóżeczkami w tle. echhh.
  • Odpowiedz
@losowynick13: Często jest też tak, że z takimi konwersacja jakoś za gładko idzie. Można wyczuć, ze jest coś nie tak. Grasz sobie na hardzie, nagle przechodzisz do innej planszy, a tam jakby zmienili Ci trudnośc na medium.
  • Odpowiedz
Obrzydliwy incelu! Nie masz prawda oceniać tego, czy matka chce mieć romans czy też nie! Tak samo jej mąż nie ma prawa się wtrącać! To jej decyzja, innych nie powinno to interesować, zwłaszcza męża!

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo
P.....c - Obrzydliwy incelu! Nie masz prawda oceniać tego, czy matka chce mieć romans...

źródło: comment_1658090263ZNE10B0DtmO6z4bkn0YyUI.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach