KBM 692B czarna blacha
Ktos kojarzy tą rejestracje?
Jade za taka kobietą w zielonym suzuki i tylne koło mu sie kiwa jak glupie nie wiem czy nie odpadnie zaraz, moze miec luźne śruby
A jak to kogos znajomy to warto uprzedzic nawet jak juz wie, bo moze kogos to uratowac ¯\_(ツ)_/¯
#
Ktos kojarzy tą rejestracje?
Jade za taka kobietą w zielonym suzuki i tylne koło mu sie kiwa jak glupie nie wiem czy nie odpadnie zaraz, moze miec luźne śruby
A jak to kogos znajomy to warto uprzedzic nawet jak juz wie, bo moze kogos to uratowac ¯\_(ツ)_/¯
#

































Czy ktos orientuje sie czy w najnowszym talismanie mozna zamowic wersje z napedem 4x4? Lub czy będzie kiedys taka mozliwosc?
@wmichu: pewnie konfigurator na stronie producenta wie