KBM 692B czarna blacha
Ktos kojarzy tą rejestracje?
Jade za taka kobietą w zielonym suzuki i tylne koło mu sie kiwa jak glupie nie wiem czy nie odpadnie zaraz, moze miec luźne śruby

A jak to kogos znajomy to warto uprzedzic nawet jak juz wie, bo moze kogos to uratowac ¯\_(ツ)_/¯

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu: jade iberem wiec nie mam jak niestety.
Jechała autem 2 przede mną nie mamy opcji a facet obok jakis dziwny jest

@LongWayHome: jak wyzej
Zglosze jak bede w domu, bo cała opona mkiwa sie o 1cm w lewo i prawo ponad, jal nie kolo to oponę zerwie przy wiekszej predkosci
  • Odpowiedz
@Deadlyo: masz rejestrator? Jak tak to zgraj film, w drodze do domu podejdź na komendę, niech spiszą notatkę i skontaktują się z właścicielką. Powinni być zainteresowani bo za to poleci dowód
  • Odpowiedz
Szukam sobie gruza na pierwsze auto, bo Syfików niestety coś u mnie nie ma:( Dwie ładne znalazłem, ale 325i dobije mnie pewnie kosztami ubezpieczenia, a 316i śmiechem użytkowników drogi, bo mpakiecik ma ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co myślicie mireczki, budżet powiedzmy 10k absolutne maks. Samochód raczej do wożenia dup do restauracji i zabaw weekendy, żadnego dojeżdzanioa do roboty, od tego mam rower ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BlackDave: jak masz 10k na auto to kup za 7 be resztę w---------z w pierwszym miesiącu użytkowania. Patrz żeby miał pobity niedawno przegląd i nie zdarte opony a nie na markę czy model auta.
  • Odpowiedz
@BlackDave: pewno że serio, lepiej kupić 2x e36 i złożyć z nich jedno porządne niż się bawić w szukanie perełki bo raz że zapłacisz 20k zł+

A dwa, że i tak będziesz musiał włożyć podobną ilośc kasy :D
  • Odpowiedz
Jakie auto do 165000 brutto?
Nowe, może być leasing albo najem (auto robi Max 25000 km rocznie). Z dużym bagażnikiem - chętnie suv.
Brokerzy proponowali rr evoque, audi q3 (niezłe wyposazone) albo xc40 I glc (slabiej wyposazone).
#auto #leasing #samochody Dla dziewczyny
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GermanParis: Hmm zakładając najsłabsze silniki + rabaty, to pewnie faktycznie da się coś wyrwać i nawet nie będą to kompletne golasy.
A jak nie musi być to koniecznie marka premium, to zobacz np. Kia Sportage - oni mają praktycznie bezkonkurencyjne oferty najmu = zapłacisz grosze za kompletnie wyposażone auto
  • Odpowiedz
Kurla ogladam archiwalny program rfnowski Telekurs für Autofahrer i się dowiedzialem, ze w 1968 w takim np. RFNie ( gdzie indziej pewno podobnie) poza obszarem zabudowanym predkosc dla zwyklych aut osobowych byla ograniczona tylko przez ogolna formulke typu jedz bezpiecznie nie stanów bezpieczenstwa zachowaj ostroznosc xD
Eh kiedys to bylo
#auto #motoryzacja #niemcy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@t4ko: nie ile fabryka dała tylko ma być bezpiecznie (prędkość musi być dostosowana do panujących warunków: atmosferycznych, widoczności, zmęczenia, stanu drogi i samochodu) - a w razie kolizji nawet nie ze swojej winy nie dostaniesz pełnego odszkodowania
  • Odpowiedz
Siemka. Nadszedl czas aby zakupic swoje pierwsze autko. Czy moglibyscie mi polecic jakies fajne samochody do 30k pln?

Zapatruje sie na BMW e60 albo Golfa V GTI. Prosze o wasze opinie i polecenia. Pozdro

#auto #samochody #motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na BMW e60 albo Golfa V GTI


@Lipko111: są to auta o tak odmiennym charakterze, właściwościach jezdnych, przeznaczeniu i kosztach utrzymania, że najpierw powinieneś określić się czego szukasz i gdzie będziesz użytkował samochód
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej,
Niestety mam problem.
Przydzwonili mi w moje autko, nie moja wina, wymusił mi pierwszeństwo.
I teraz problem po stronie ubezpieczyciela, z tego co mi warsztat przekazał to u ubezpieczyciel stwierdził że szkoda ociera się o całkowitą (wycenę robił rzeczoznawca PZU) gdzie była to stłuczka zwykła, oberwała maska, lewe nadkole, prawe nadkole (przesunięte przez maskę), lusterko lewe i zderzak.
Niestety nie wiem jakie uszkodzenia były a środku komory silnika i zawieszeniu, ale żadne
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pangia: w OC całka musi być 100% (zazwyczaj liczą według stawek ASO). Jak jest inaczej odwołanie. W przypadku AC może być 70%, zależy od OWU
  • Odpowiedz
@Ozzy91: Nie mialem bo wycenili mi kiepsko.
Sam sobie wycenilem u dealera i ich ceny byly sporo nizsze, nawet do 40% wiec nie ma mozliwosci zeby az takie rabaty dawali w ASO!!
Wiec ubezpieczyciel nie chcial szkody calkowitej a to byla Hestia.
Ja z tej kasy co dostalem wydalem na czesci jakies 1400zl czyli okolo 13% i jakies 300zl na robocizne (bo blacharza nie widzialo) - wstawilem nowe drzwi, poprawilem
  • Odpowiedz
Mirasy, jestem stosunkowo młodym kierowcą z dość starym samochodem i mam pytanie. Czy każdy mechanik jest w stanie zrobić mi taki kompletny przegląd? Mam na myśli, nie żeby p--------ć pieczątke do książeczki jak w OSK tylko żeby mi powiedział co mam do wymiany, co w najblizszym czasie mam wymienić a co się już kompletnie nie nadaje. Pytanie kompletnego laika, więc prosiłbym o łagodne obejście się ze mną ( ͡° ͜ʖ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Możesz pojechać do jakiejkolwiek stacji kontroli pojazdów i tam zrobią Ci przegląd, zazwyczaj za 50 zł, na którym powiedzą jakie mogą być potencjalne usterki, co do wymiany, etc.
  • Odpowiedz
Rozglądam się za używanym autem "dostawczym" typu Berlingo/Kangoo/Combo.
Fotele z tyłu niepotrzebne, jedynie kierowca + pasażer.
Klimatyzacja manualna + wspomaganie to jedyne co potrzebne w aucie.
Coś do 10k - są jakieś modele + silniki, które są idiotoodporne?

#motoryzacja #samochody #samochod #auto #auta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DerMitteleuropaer: Raz takim jechałem z Wrocławia do Rzeszowa, wlałem mu 21 litrów (zupełnie wtedy zapomniałem, żeby wziąć kasę na paliwo, a auto miało być zatankowane) i rezerwa zapaliła mi się dopiero kilometr przed metą. Ale jechałem tak, że każde mocniejsze wciśnięcie gazu mnie fizycznie bolało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pangia: W Maroku ruch wygląda tak, że na autostradzie na prawym masz gości na jakichś samoróbkach z połączenia motocykla i fury oraz ciężarówki wyładowane sianem dosłownie na 3 metry do góry, a na prawym Peugeoty 205 i Dacie Logan jadące 90-105 km/h więc z Doblo 1.3 i tak jesteś królem. ;-)
  • Odpowiedz